RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #57190  Szerző: Pasa
 
LuciFerko írta:http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=117747
"Húsz évvel a rendszerváltás után kiszolgáltatottabb a médiarendszer, mint azt józan ésszel korábban bárki képzelte volna."
Igen? És amikor minden vezető média (rádió, tévé, újság, hírszolgálat) baloldali ellenőrzés alatt állt, az helyes volt? Nem beszélve a médiahatóságról.

"A Klubrádió csaknem egy évtizede szolgálja a vélemények szabad nyilvánosságát. Napjainkban már szinte egyedül."
Na ez meg csak elírás lehet. A hatodik szó kimaradt, a "nem"...

"Ha teheti, lehetőségeihez mérten, jelképesen fogadjon örökbe évi tizenkét műsorpercet, tizenkétezer forintért."
Na szép, elapadt a tejjel-mézzel folyó kánaán, pumpoljuk meg a tudatlanokat. De akkor mégis minek ennek a szócsőnek két budapesti meg ki tudja, hány vidéki frekvencia? Ki fogják tudni fizetni?
:x :x :x
 #57178  Szerző: Snake
 
Mauro írta:Ezeknek semmi se elég. :x
Biztos nem adnék egy fillért se ezeknek. :shoot:
Én meg neked nem adnék anyád helyében, mellesleg a FIDESZes médiahatóság a mai napig nem írta alá a 92,9et, ez nem demokrácia, most még háborogni fogtok erre a beírásomra, de majd meglátjuk 1 év múlva. Fénykép csomag én szóltam!
 #57157  Szerző: Mauro
 
Ezeknek semmi se elég. :x
Biztos nem adnék egy fillért se ezeknek. :shoot:
 #51804  Szerző: djlacee
 
Nem áll meg a seeker a 92.7-es frekin már a Pápát elkerülő úton sem.
 #51737  Szerző: LuciFerko
 
a 91.8 meg borzalmasan alacson bitrátájú! 48k mono mp3 minőség kb :S
 #49323  Szerző: Jani
 
Hosszú idő után a 88.7 Tiszafüreden mostmár nem szól halkan.A 89.2 Abádszalóki viszont továbbra is halk,Igaz azonban,hogy a Parti rádió öröksége hiszen ezen a frekin eddig is halkabban szólt valamiért.
  • 1
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 137