RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #47530  Szerző: lali87
 
Tisztelt bíróság bevallom néha szoktam hallgatni :roll: főleg ha ráérek és beszélgetős rádiót akarok hallgatni....az "Ötöst" például nagyon szeretem csak ritkán hallgatom :-(

(Pártoktól független ember vagyok, egyik sem tud megdumálni a hülyeségeivel) :D
 #47529  Szerző: ravasz
 
Zsolt írta:
Attis írta: Bár e két rádió helyett talán jobb lenne egy, ami valóban objektív. Bár ez naizmus...
Nem hiszem, hogy ezt így patikamérlegen ki lehetne mérni.
---
Egyébként kövezzetek meg, de én egyre többet hallgatom a Klubrádiót. Tudom, hogy baloldal által pénzelt, meg blabla, de ha eltekintek az aktuálpolitikai műsoroktól, egészen színvonalas összeállításokat, beszélgetéseket is hallani a közélet többi területéről.
Teljesen igazad van.
 #47526  Szerző: Zsolt
 
Attis írta: Bár e két rádió helyett talán jobb lenne egy, ami valóban objektív. Bár ez naizmus...
Nem hiszem, hogy ezt így patikamérlegen ki lehetne mérni.
---
Egyébként kövezzetek meg, de én egyre többet hallgatom a Klubrádiót. Tudom, hogy baloldal által pénzelt, meg blabla, de ha eltekintek az aktuálpolitikai műsoroktól, egészen színvonalas összeállításokat, beszélgetéseket is hallani a közélet többi területéről.
 #47525  Szerző: Attis
 
Érdekes ez a nagy felháborodás a Klub körül. Nem értem miért kell mindig fröcsögnötök miatta. Én se szólók semmit a Lánchídhoz, pedig ugye azt meg a jobboldal holdudvara pénzeli. Egyszerűen nem hallgatom, nem is érdekel.
Bár e két rádió helyett talán jobb lenne egy, ami valóban objektív. Bár ez naizmus...
 #47519  Szerző: csokie
 
Azt hiszitek csak hogy kevesebb politika lesz, hát a nagy szart, szerintetek ha a baloldal pénzeli a rádiót, akkor gondolhatjátok, hogy ugyanúgy "népnevelni" fogják a népet, mint eddig tették, csak most már finomítanak a módszerükön. Ennyi a történet.
 #47517  Szerző: systhema
 
wuderscher írta:
Mauro írta:"több politikamentes műsor lesz ezentúl"

:yes:

Remélem így is lesz.
Én is remélem!
:yes:

És mennyivel lesz több a politikamentes műsor? Eggyel? Szerintem a cikk elején és végén a Tv-maci lemaradt. Mese az egész.
 #47485  Szerző: wuderscher
 
Mauro írta:"több politikamentes műsor lesz ezentúl"

:yes:

Remélem így is lesz.
Én is remélem!
:yes:
 #47455  Szerző: Mauro
 
"több politikamentes műsor lesz ezentúl"

:yes:

Remélem így is lesz.
 #47037  Szerző: Mauro
 
wuderscher írta:
Nem. De inkább hallgasd: oe3.orf.at
Ok. Majd ha kedvem lesz.
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 137