RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #60534  Szerző: Pasa
 
Én nyíltam megmondom, a politikai irányultsága miatt nem szeretem. Azonban egyrészt amikor nem politizálnak, értelmes és szórakoztató műsoraik is vannak, másrészt szükség van a baloldalnak is egy szócsőre az egyenlőség jegyében. Tehát én is sajnálom.
:x
 #60526  Szerző: Kiru
 
Sajnálom ezt a rádiót . :(
 #60522  Szerző: LuciFerko
 
akkor nyilván "úgy is mindegy" alapon picit odavágnak még.
 #60521  Szerző: markfelt
 
Konkrétan a Klubrádiót kicsinálják.

A 92.9-re nem írta alá a Hatóság a szerződést, tegnapi infó, hogy újrapályáztatják a frekit. A többire pedig esélyük sincs.

Kár a Klubért.
 #57376  Szerző: Snake
 
Az mindenkinek a legjobb lenne
 #57358  Szerző: Mauro
 
steve írta:
Snake írta:
Mauro írta:Ezeknek semmi se elég. :x
Biztos nem adnék egy fillért se ezeknek. :shoot:
Én meg neked nem adnék anyád helyében, mellesleg a FIDESZes médiahatóság a mai napig nem írta alá a 92,9et, ez nem demokrácia, most még háborogni fogtok erre a beírásomra, de majd meglátjuk 1 év múlva. Fénykép csomag én szóltam!
Hülyeségeket sziszegsz, kígyókám!
Az volt a demokrácia arcul köpése, amikor úgy adták meg a rohadékok a 92.9-es a frekvenciát, hogy hiányoztak a Fidesz-es delegáltak és pont erre játszottak rá a Maszop-os tagok. És remélem, Szalaiék soha a büdös életben nem írják alá a 92.9-t. Süllyedjen el ez a pártrádió a saját mocskában.
A DeeJay megcsúfolása lenne, ha egy ilyen gyomorforgató szennyadó kerülne a helyére.
Tarts tiszteletbe Snake véleményét ha ő Rákosi és Kádári eszméket terjesztő rádiót szeret hallgatni szíve joga. De tényleg az lenne jobb ha 95.3-an maradnának.
 #57270  Szerző: Mauro
 
Nem baj akkor se fogom megtanulni. ;)
 #57238  Szerző: Mauro
 
Amúgy Nemzeti együttműködési nyilatkozat véletlenül hasonlít Szabad Nép 1952-es szövegére.
  • 1
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 137