RADIOSITE Fórum

  • Rock FM

 #195925  Szerző: galacus965
 
Vajon Milyen Lehet A Vétel A 96.4 100.3 103.9 105.9 a Pöttyös utcánál És kőbánya Kispesten valaki majd nézze meg jó
 #195924  Szerző: JuVi
 
Amúgy pár napja elindult a komolyabb weboldaluk, természetesen a Retro Rádió, Rádió 1, Best FM sablonjára épül ez is.
 #195905  Szerző: Glenn
 
p0tyi írta: 2022.01.28. 15:43
kondalyuk írta: 2022.01.28. 15:05 Ezen az adón sincsenek hírek óránként? Még egyet sem hallottam.
A Base-en és a Rockon is csak reggel vannak.
Minden kereskedelmi rádión így kéne lennie. Sőt, egyáltalán nem kellenek oda hírek, megvan arra a megfelelő rádió.
 #195904  Szerző: p0tyi
 
kondalyuk írta: 2022.01.28. 15:05 Ezen az adón sincsenek hírek óránként? Még egyet sem hallottam.
A Base-en és a Rockon is csak reggel vannak.
 #195902  Szerző: kondalyuk
 
Ezen az adón sincsenek hírek óránként? Még egyet sem hallottam.
 #195731  Szerző: JuVi
 
Sok a régebbi zene, még a 2000-es évekből akad is, de azok is ismert számok, napjaink rock zenéi közül én 1 darabot nem hallottam még. Másrészt sok az olyan dal, amit a Retro Rádió és a Sláger FM játszik. Nekem, ami a legkevésbé tetszik amúgy az a program, napközben, délután, meg este legyen kb. tényleg annyi a megszólalás, hogy mesélnek a következő dalról vagy annak az előadójáról, mesélnek valami rövidebb sztorit a nagyvilágból, elmondják az infokat a rádióról, de azért legalább reggel lehetnének interjúk feltörekvő zenekarokkal, esetleg koncertekkel.
 #195725  Szerző: mbalazs
 
mihalylovics írta: 2022.01.20. 01:31 Így, majdnem 1 hónap működés után állíthatom: ez a rádió rendkívül unalmas, tipikus Tiszttartó/McFly-féle monotónia. Tanulhatnának az ősszel átalakult Győr Plusztól: ha kiszednék belőle az 1-2 benn maradt popposabb dalt, kiváló rockrádió lenne belőle (gyakorlatilag már most is afelé halad), amit ez esetben a magyar zenei arány sem akadályozna, lévén ez elvileg kereskedelmi, az pedig közösségi, így itt tutira nem 50 százalék, bár ez a győri esetben sem zavaró.
Face oldalukon is valóban sokan írják hogy unalmas és hogy sok zene inkább a pop kategóriába sorolható, a válasz az volt rá hogy még alakul a zenei kínálat... Meg se közelíti a Rock FM-et zeneileg..
 #195722  Szerző: mihalylovics
 
Így, majdnem 1 hónap működés után állíthatom: ez a rádió rendkívül unalmas, tipikus Tiszttartó/McFly-féle monotónia. Tanulhatnának az ősszel átalakult Győr Plusztól: ha kiszednék belőle az 1-2 benn maradt popposabb dalt, kiváló rockrádió lenne belőle (gyakorlatilag már most is afelé halad), amit ez esetben a magyar zenei arány sem akadályozna, lévén ez elvileg kereskedelmi, az pedig közösségi, így itt tutira nem 50 százalék, bár ez a győri esetben sem zavaró.
 #195660  Szerző: Blauweiss
 
Nem lenne baj, ha a vidéki Best FM frekvenciákat (Debrecen kivételével) a Rock Rádió kapná meg, legalább van arculat meg műsorvezetés, még ha néha túl soft is. A Best FM-nek sok értelme nincs a Retro meg a Rádió1 mellett.
 #195593  Szerző: egon2
 
A Sláger FM illetve elődje a Juventus rádió amikor a FM 103,9Mhzen sugárzott gondolom a Szèchenyi hegyről sugárzott?Mert mèg Èrden is jó minőségben lehetett hallgatni ,sajnos a A Rock rádiót nem lehet hallani Èrden gondolom kisebb teljesitmènyel add ,ráadásul a Sas hegyről.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21