RADIOSITE Fórum

  • Rock FM

 #198117  Szerző: pébégáz
 
Csak reggel vannak hírek, azt hiszem, 10-ig. Az indulás óta így van.
 #198116  Szerző: altermanus
 
Jól hallom, hogy nincsenek rajta hírek minden óra elején? :sealed:
 #197850  Szerző: Glenn
 
Én hónapok óta hallgat(gat)om, hiánypótló. Most már valóban egyre inkább kéne a DAB, mert ezek a tematikus rádiók odavalók egy országos MUX-ra. :yes:
 #197848  Szerző: kl439
 
p0tyi írta: 2022.12.21. 01:34 Időközben szép csendben, különösebb hírverés nélkül az egyik legjobb magyar rádió lett, némi csiszolás után.
Egyetértek. Nekem is tetszik. Szerintem megérdemelne néhány vidéki frekvenciát is.
 #197844  Szerző: p0tyi
 
Időközben szép csendben, különösebb hírverés nélkül az egyik legjobb magyar rádió lett, némi csiszolás után.
 #197326  Szerző: p0tyi
 
Én is hallottam a Rockon. A Rádió1-en még nem. De ott eleve gázosak egyes vidéki frekik a központi program alatt.
 #197325  Szerző: Snake05
 
A Rádió 1 egyes frekvenciáin ugyanez van pár napja szerintem. Nem minden zenénél nagyon feltűnő, de például a reklám, termék, stb. szignáloknál ahol a csaj beszél, ott egyértelműen hallatszik, hogy valami nem százas. Ez csak a központi adást érinti, a helyi műsoroknál minden fasza.
 #197324  Szerző: kl439
 
Sziasztok!
Ha valaki ma hallgatta online ezt a rádiót, tapasztalt-e hanghibákat?
Nálam néhány percenként elkásásodik a hang, aztán átmegy tompa takaró alól szólóba. Bocs az amatőr hasonlatokért, de ez adja vissza legjobban a helyzetet. A netet, hifit leellenőriztem, rendben van.
 #196565  Szerző: p0tyi
 
Ott vannak a Manna FM-en magas dózisban. Az nem jó?
 #196564  Szerző: shadoe
 
galacus965 írta: 2022.05.09. 11:36 Erre A Rádióra eltudnám Képzelni Keresztény Rock Zenéket A FM 103.9 A Rockra Ha már Rock Rádió én Szerettem A Keresztény Rock Zenéket jó lenne itt hallani azokat az Új Szövetség Gyülekezet szokott Rock zenéket adni itt is lehetne nem akkor nem kellene a Mária Rádió
Támogatom. Engem a Christian Rock-kal vissza lehetne csalogatni az FM-hez úgy, hogy már éppen készülök otthagyni. 15-20 éve volt egy nagy korszaka ennek a műfajnak. Kutless, Evermore, 4th Avenue Jones, Michael W. Smith, TobyMac és még sokat mások, iszonyat jó zenét nyomtak, és akkor még rövidhullámon is gyönyörűen jött egy ilyen külföldi rádió.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21