RADIOSITE Fórum

  • Base FM

 #197008  Szerző: LuciFerko
 
Csak szerintem erős nappal Bruno x Spacc - Aha aha c. műve?
 #196891  Szerző: knoskamatee
 
nagyon rendben van ez a rádió! foglalkoznak vele rendesen. DJ Venom műsora üde színfolt!

a kínálat a lehető legszélesebb, hallottam indai trappet és koreai r&b-t is. vannak dancesebb és popposabb hangvételű trekkek is.
az utóbbi felhozatal, így egymás után nagyon ütött nálam: BSW - Mokambo Gang —> Jack Harlow - Dua Lupa —> Beton.Hofi, Hundred Sins - HARD RESET —> Cardi B - Up

popposabb oldalról: Karol G - Tusa
dacesebb oldalról: 666Ghost, VALMAR - Az idő ketyeg / Metzker Viki - Plázs

este Revolutionnek volt egy tök jó konfja, amiben a sofőrt fűzte össze a biztos lábakon való közlekedésesel két szám között. úgyhogy neki is jár a pacsi! (Chauffeur vs. Visz a lábam) :yes:

a magyar számokról annyit, hogy szarnak a káromkodásokra. amiből van clean verzió (pl. BSW: Mokambo Gang), abból az megy, ha nincs (Beton.Hofi: Off White), akkor meg az megy. nem tudom mikor fognak harapani, de szerintem pont nem érdekli az NMHH-t sem. ja és megvan a 35%-os magyarzenei arány.

ja és egy valami, ami nem zavaró, de megszakítja jócskán a flowt. éjfélkor lecsapja a Zenon az egész napot. de sokáig ez volt a Rádió 1-nél meg a Retronál is.
 #196752  Szerző: tomee
 
Nem tudom, én még mindig nem értem ennek a rádiónak a létjogosultságát, túl azon, hogy le kellett gyorsan csapni a frekvenciára.

Esténként Whiteboy-ékat szoktam hallgatni a Best-en, és egyszerűen érthetetlen számomra, hogy pl. azok a fajta zenék miért csak napi 2 órát érdemelnek a 0-24-es RnB/Hiphop-pal szemben.
 #196751  Szerző: p0tyi
 
Ennyi idő után nem kéne neki összerakni egy (a Rockénál nem bonyolultabb) weboldalt, meg egy aktív FB-Insta oldalt?
 #196544  Szerző: knoskamatee
 
p0tyi írta: 2022.05.04. 19:29 ... Inkább a Base FM-mel kéne foglalkozni, hogy ne legyen túl nagy pénzégetés. Urbánus popzene ezerrel.
sűrűn hallgatom, fejlődik szépen lassan ez is. a Petőfin befutott OTL-es előadókból kezd ide átszivárogni jó pár (pl. YBR, Kisé) és szombat délelőttönként a Base TOP 20 nagyon alapos és sok érdekesség van benne elrejtve. a R1 TOP 50-nél mindenképp részletesebb, naprakészségét vitatom. a new/oldschool arány tök jól van elosztva, ami szépen van átvezetve trappel vagy RnB-vel. az UK drillnek is kéne helyet teremteni és akkor tök jó lesz. :yes: meg egy weboldal... de sürgősen! a stream meg szarabb, mint a Rocké. egyébként a R1 csoport stream-szever cseréje óta szarul szól az összes csatorna, de ez alul múlja a nagy tesókét.

ezt így egy kalap alá véve már nem kísérletezés, hanem csak szimpla teszt.
 #196289  Szerző: LuciFerko
 
csokie írta: 2022.03.20. 18:03 Amivel nem tudom, hogy mi lesz a jövőben, az a magyar és külföldi zenék cenzúra nélküli lejátszása, mikor fogják picsán rúgni őket ezért.
pl mire gondolsz?
 #196287  Szerző: csokie
 
Én hallgatom, és végre újra hallgatok FM-et. :)

Annyi duma megy, aminek mennie kell, elvileg ezért egy rádiócsatorna.

Amivel nem tudom, hogy mi lesz a jövőben, az a magyar és külföldi zenék cenzúra nélküli lejátszása, mikor fogják picsán rúgni őket ezért.

A Rock 103.9 ugyanez a cenzúra teljes hiánya.

Én nagyon adnám, ha az a két csatorna megmaradna, mert van MIT hallgatni. De általában ilyenkor szokott hirtelen minden megszűnni.
 #196284  Szerző: JuVi
 
tomee írta: 2022.03.15. 19:41 Kíváncsi lennék csak úgy érdekességképpen, hogy mennyien hallgathatják így lassan 2 hónap után.
A Facebook/Instagram oldal követőinek számát látva maximum pár ezer emberről lehet szó, kb. Tilos hallgatottság.
 #196283  Szerző: Milán
 
Nyílt titok hogy ezek a rádiók minek indultak. Szóval ne is legyen elvárás hozzájuk...
 #196282  Szerző: knoskamatee
 
tomee írta:Kíváncsi lennék csak úgy érdekességképpen, hogy mennyien hallgathatják így lassan 2 hónap után. Vagy, hogy hosszabb távon mik a terveik, mert valahányszor odakapcsolok olyan, mintha még mindig teszt-adás menne, pedig eddig a Best-et éreztem üresnek.
én hallgatgatom és érzek némi fejlődést. zeneileg alakulgat, egész sok új hullámos trap került be és régebbi r&b zenék. a megszólalások már nem zenei konferálás, vannak közlekedési infók. az egész napi shift egy "kívánságműsor" többnyire kamu SMS-sel, de már nem érzem annyira teszt adásnak. kocsiban krúzolgatáshoz jó hangulatot tud adni, ennél több nem is kell. más esetben nem tudom elképzelni, hogy hol és milyen helyzetben lehetne hallgatni. ez egy végtelenített Spotify lista, ahová beleszól valaki, hogy hol vigyázz az utakon. célját ellátja és teljesíti.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15