RADIOSITE Fórum

  • Sport Rádió

 #195698  Szerző: mihalylovics
 
p0tyi írta: 2022.01.17. 22:13 https://telex.hu/szorakozas/2022/01/17/ ... adio-media

Rettenetes ez a cikk, és a politikai vonatkozásokat és motivációt most hagyjuk. Bár különösebben nem érint, eléggé felhúzott, az egész firkász egy kultúrsznob, két körút közötti taknyadék bölcsész sztereotípia, akinek semmi nem felel meg. Pont, mint amikor élőben beszélgetsz egy ilyennel egy belvárosi romkocsmában (hiszen máshova nem hajlandó elutazni), de gyorsan el kell menned a mondata közepén, mert nem bírod hallgatni a pöffeszkedést.

Ő meg igya csak meg a repohárba töltött viceházmestert, dúdolgassa magában a senki által nem ismert alternatív magyar rockbandát, küldözgesse csak a vegán receptjeit az ismerőseinek, szívja el az aznapi 78. cigit, vegye be az aznapi 1. ekit, aggódjon csak az állatjogokért, majd miután rájött, hogy otthagytad, lime-ozzon csak haza a bringasávban bebaszva, a fárasztó, háromcikkes nap után. Amikor már a sok szer ellenére sincs energiája Vittulázni.

Fun fact: nem lettem NER-es, de ez a másik, nagyon mély véglet, amitől okádok. Na, erről az "életérzésről" szól a cikk, nem a Sportrádióról.
Előre szeretném leszögezni, én aztán minden vagyok, de fideszes nem.
Ez a cikk viszont egyszerűen vérlázító, sugárzik belőle a rosszindulat és az irigység. Először is, mi az, hogy a "zene szar"? Ez egy szubjektív dolog, szerintem egy ilyen profilú adóra tökéletesen megfelel. Másrészt: "árad a propaganda"??? Itt egyetlenegy kifogásolható hiba van (ami viszont óriási), az általam már említett, egy az egyben átvett Karc FM-es "hírek", ami valóban hadd pusztuljon, de remélem ez csak ideiglenes megoldás.

Minden esetre, én üdvözlöm a Sport Rádiót, úgy gondolom, egy ilyennek is helye van, sőt, a kisebb hibák ellenére nem is rossz, szinte egész nap ezt hallgattam (amit az ominózus cikk szerzői valószínűleg nem tettek meg, különben ekkora baromságokat le se írtak volna, sőt, lehet, rádiót sem hallottak még életükben :D )
 #195697  Szerző: p0tyi
 
https://telex.hu/szorakozas/2022/01/17/ ... adio-media

Rettenetes ez a cikk, és a politikai vonatkozásokat és motivációt most hagyjuk. Bár különösebben nem érint, eléggé felhúzott, az egész firkász egy kultúrsznob, két körút közötti taknyadék bölcsész sztereotípia, akinek semmi nem felel meg. Pont, mint amikor élőben beszélgetsz egy ilyennel egy belvárosi romkocsmában (hiszen máshova nem hajlandó elutazni), de gyorsan el kell menned a mondata közepén, mert nem bírod hallgatni a pöffeszkedést.

Ő meg igya csak meg a repohárba töltött viceházmestert, dúdolgassa magában a senki által nem ismert alternatív magyar rockbandát, küldözgesse csak a vegán receptjeit az ismerőseinek, szívja el az aznapi 78. cigit, vegye be az aznapi 1. ekit, aggódjon csak az állatjogokért, majd miután rájött, hogy otthagytad, lime-ozzon csak haza a bringasávban bebaszva, a fárasztó, háromcikkes nap után. Amikor már a sok szer ellenére sincs energiája Vittulázni.

Fun fact: nem lettem NER-es, de ez a másik, nagyon mély véglet, amitől okádok. Na, erről az "életérzésről" szól a cikk, nem a Sportrádióról.
 #195696  Szerző: mihalylovics
 
knoskamatee írta: 2022.01.17. 20:16
JuVi írta: 2022.01.17. 20:13
mihalylovics írta: 2022.01.17. 13:04 A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.
Nem is kellenének ide hírek, bőven elég lenne az óra elején egy sportösszefoglaló
+1
Leellenőriztem, ezek egy az egyben a Karc FM hírei. Valamit ezzel kezdeni kéne (remélem ez csak átmeneti), mert ez így nem okés. Ennél még az MTI is jobb.
 #195695  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2022.01.17. 19:28 Szerintem SOTE, de majd p0tyi beméri. ;)
Ez tutira az. Vagy esetleg Száva, de nem hiszem.
 #195694  Szerző: p0tyi
 
Nem lett rossz, de Szujónak ilyen hosszú shift ennyi szöveggel brutál. Szerintem.
 #195693  Szerző: knoskamatee
 
JuVi írta: 2022.01.17. 20:13
mihalylovics írta: 2022.01.17. 13:04 A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.
Nem is kellenének ide hírek, bőven elég lenne az óra elején egy sportösszefoglaló
+1
 #195692  Szerző: JuVi
 
mihalylovics írta: 2022.01.17. 13:04 A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.
Nem is kellenének ide hírek, bőven elég lenne az óra elején egy sportösszefoglaló
 #195691  Szerző: knoskamatee
 
az arculat kegyetlen jó! Epres hangja fenomenális, mint mindig.
a hírekhez csak annyit, hogy a 105.9-es frekihez hű maradt. :D
a mikrofonok hangja valahogy nem az igazi. elég tompán szólnak.
zeneileg "sportos".
ez elérhetőség (tel/SMS/Viber) szám nem túl szerencsés. egyedi szám kérvényezése ennyire költséges lenne?

...meg az, hogy az ország első sport rádiója? háát... 88.1 mi volt akkor? :roll:
 #195690  Szerző: Glenn
 
Szerintem SOTE, de majd p0tyi beméri. ;)
 #195689  Szerző: mihalylovics
 
A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.