RADIOSITE Fórum

  • Sport Rádió

 #202050  Szerző: p0tyi
 
Átveszi az MTVA, és közszolgálatiként folytatja más néven, de azonos tematikával.
 #202049  Szerző: kl439
 
278/2024. Az Online Sportmédia Kft. (Budapest 105,9 MHz –
SPORT RÁDIÓ) körzeti vételkörzetű rádiós médiaszolgáltató
kérelme hatósági szerződésének megszüntetésére.
Roló lehúz itt is?
 #201958  Szerző: noartist
 
knoskamatee írta: 2024.03.20. 17:43
Snake005 írta:Azt lehet tudni, hogy át is minősítik közszolgálativá (tehát a 105.9 az övéké marad örökre), vagy csak a gyártás kerül át az MTVA-hoz?
vagy lepasszolják az IKO-nak a gyártást, mint a Petőfinél.
Ez is nonszensz. A közmédia az X+1 cégével nem képes működtetni egy rádiót, és ki kell szervezze a gyártást. Állati. :)
 #201911  Szerző: kondalyuk
 
Nekem az futott át az agyamon, hogy mi van ha tényleg AM-re küldik a Sportrádiót és ennek helyére meg kilövik az egyik újat, mondjuk a Szakcsit és akkor már lenne versenytársa a Jazzynek.

...de valószínűleg csak túl élénk a fantáziám.
 #201903  Szerző: knoskamatee
 
Snake005 írta:Azt lehet tudni, hogy át is minősítik közszolgálativá (tehát a 105.9 az övéké marad örökre), vagy csak a gyártás kerül át az MTVA-hoz?
vagy lepasszolják az IKO-nak a gyártást, mint a Petőfinél.
 #201898  Szerző: Snake005
 
Azt lehet tudni, hogy át is minősítik közszolgálativá (tehát a 105.9 az övéké marad örökre), vagy csak a gyártás kerül át az MTVA-hoz?
 #201895  Szerző: p0tyi
 
Úgy hírlik, megvette az MTVA és rebranding jön, M4 Sport Rádió az egyik lehetséges verzió.

Sztem akkor ütne, ha a Nemzetiségi Rádió AM frekvenciáit is megkapnák, bár valószínűleg csak a 105.9 lesz.
 #195708  Szerző: mihalylovics
 
JuVi írta: 2022.01.17. 20:13
mihalylovics írta: 2022.01.17. 13:04 A hírblokkok még az MTI-nél is durvábbak... A Karc FM-en ez oké, az egy politikai tematikájú rádió, de itt azért ennyire meredeken nem kéne.
Nem is kellenének ide hírek, bőven elég lenne az óra elején egy sportösszefoglaló
Ezzel az a baj, hogy a nyilvánvalóan kötelező hírkvótát nem teljesítenék, mivel a csudálatos médiatörvényünk szerint a sport nem számít hírnek (!), mint ahogy az időjárás és a közlekedés sem.
 #195700  Szerző: Oregroka
 
Milán írta:Nekem az nem tetszik, hogy egészkor csak úgy lecsapja a zenét - ahogy néztem Zettát használnak. Annyira nem ismerem, de egy Zenonnal jobban jártak volna.
Bocs Milán, de nem ismered, de a másikkal jobban jártak volna. Ezt hogy érted?
Nem ismerem az Audit de a BMW-vel jobban járnál?
 #195699  Szerző: Milán
 
Nekem az nem tetszik, hogy egészkor csak úgy lecsapja a zenét - ahogy néztem Zettát használnak. Annyira nem ismerem, de egy Zenonnal jobban jártak volna.