RADIOSITE Fórum

  • radiocafé 98.0

 #201075  Szerző: noartist
 
Ó, hát persze. Ide is befutottak a kormányzati szellemi bázisugrás baromságai a konzultációs társadalmi hirdetések formájában.
 #200408  Szerző: p0tyi
 
Nos, az új rádiók közül még mindig ez tűnik a legéletképesebbnek, szóval nincs takargatnivalójuk.
 #200406  Szerző: troll
 
Jozsfm964 írta: 2023.09.07. 15:18
A minőség nem mindig jelent egyet a népszerűséggel.

Uhhh....
:sealed:
 #200405  Szerző: Jozsfm964
 
p0tyi írta: 2023.08.13. 22:24 17 ezer fő az összhallgatottság*

Forrás: NMHH hallgatottságmérés
A minőség nem mindig jelent egyet a népszerűséggel. Bár szerintem ez a szám akkor lehetne több ha jobban jelen volnának online felületeken a podcastekkel és nem csak fizetős streaming platformokon.
 #200231  Szerző: p0tyi
 
17 ezer fő az összhallgatottság*

Forrás: NMHH hallgatottságmérés
 #199694  Szerző: Jozsfm964
 
noartist írta: 2023.06.15. 15:14 Ami a műsorok színvonalát, a műsorvezetők lelkesedését és profizmusát illeti, ezúttal szeretném átadni magam nevében az Ország Legjobb Rádiója címet.

Sajnos ez csak az én szubjektív véleményemet tükrözi, tehát nem jár vele semmi extra, de ilyen lelkes, minden tekintetben átgondolt rádió, aminél érezni azt is, hogy a készítői szeretik is a munkájukat, nincs jelenleg másik az országban.

Csak így tovább!
Pontosan így ahogy mondod! Én ezért dicsértem őket szanaszét a közösségi felületeken. Jók a vendégek, szuperek a témák, és végre nem az unalomig ismételt zenéket kell hallgatni.
 #199617  Szerző: adika4444
 
Cím alapján néhány műsor érdekesen hangzik és hangzott indulásnál. De amint lement a teszt és elveszítette azt a különlegességét, hogy a próbálgatás közben mik jelennek meg, én is viharos tempóban OFF-oltam, amióta éles adás van nem is nagyon hallgattam pár perceket leszámítva. A 20-as éveim elején én ha rádiózok, az alapból főképp háttérzaj, mert csinálom mellette a dolgom. Reggel Bochkor, később EHR vagy valami más külföldi zenei adó. Az olyan szöveges tartalmat, ami tényleg érdekel, én akarom belőni, mikor és hogyan hallgatom, nem pedig igazodni a rádióhoz. A Bochkorék-féle élő adásnak megvan a maga hangulata, ahogy anno az MFM-en a DRS-nek is megvolt, de ami nem aktuálisan élő pillanatnyi tartalom, ott csak felbosszant, ha nem értek valamit és nem tudok egy mozdulattal visszatekerni. Ebben a felgyorsult világban, amikor nincs két nap, hogy ugyanarra a buszra tudnék felszállni, nincs már annak varázsa, hogy most aztán valami pont élő a rádióban.
Ahogy tehát írtam ezt a rádiót nem hallgatom, de nem azért, mert tartalmi gondom lenne vele (nem is nagyon lehet, ha indulás óta nem hallgatom), hanem, mert ez a műfaj számomra kötött. Épp emiatt TV-t is durván 15 éve néztem utoljára. Szerintem amióta így mennek a podcast-ok, az emberek nagyon hozzászoktak, hogy a számukra tényleg releváns tartalmakat a nekik optimális időben és módon fogyasszák. Ez a rádió pedig szórakoztató háttérzajnak, ami mellett pörög a munka vagy bármi nagyon gyenge, ezt a műfajt Bochiék hozzák nagyon jól. Ez csak az én véleményem, de a környezetemben akit kérdeztem, mindenki hasonlóan látja. Vagy Bochkor, vagy Balázsék vagy nem rádiózik, hanem minden mást használ.
 #199586  Szerző: bucu
 
Én nagyon szerettem régen a radiocafét, de annak akkor, ott volt helye, és szerintem nem lehet tizenvalahány évvel később úgy visszahozni, hogy közben kimaradt az organikus fejlődés.
 #199578  Szerző: mihalylovics
 
noartist írta: 2023.06.15. 15:14 Ami a műsorok színvonalát, a műsorvezetők lelkesedését és profizmusát illeti, ezúttal szeretném átadni magam nevében az Ország Legjobb Rádiója címet.

Sajnos ez csak az én szubjektív véleményemet tükrözi, tehát nem jár vele semmi extra, de ilyen lelkes, minden tekintetben átgondolt rádió, aminél érezni azt is, hogy a készítői szeretik is a munkájukat, nincs jelenleg másik az országban.

Csak így tovább!
+1 :)
 #199574  Szerző: p0tyi
 
A középosztály nélküli országban persze, hogy nem létező réteg a fiatal értelmiség. A második felével nem értek egyet, normális országban nincs ilyen mértékű kultúrsznobéria és unortodoxia a rádiós piacon. Ott inkább a mainstream kevésbé bornírt.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12