RADIOSITE Fórum

  • radiocafé 98.0

 #197429  Szerző: egon2
 
Remèlem az interneten online formában isfogható lesz
Pl.onlineradiobox.com oldalon
 #197405  Szerző: Glenn
 
Téves infó hegyek. :D
Nem a Nagyvárad térről megy és nem is a Tilos telephelyéről. Pontosan nem tudom, honnan, de szerintem Észak-Budáról valahonnan.
Zeneileg meg összevisszaság egyelőre, de sok máshol sosem hallható szám lemegy, ami tetszik. :yes:
 #197399  Szerző: JuVi
 
Laci95 írta: 2022.10.31. 12:41 Kép ime a lefedettségi térkép forrás fmscan.org Adótelephely Budapest Nagyvárad Tér pl kód B416 1KW RDS CAFE :yes:
Sajnos közel sincs akkora a vételkörzet, tegnap próbáltam Érden, ott már hűlt helye sem volt.
 #197398  Szerző: JuVi
 
Szerintem ez a Café sokkal populárisabb, mint a régi volt. Sok olyan zene van, amit más rádióban is hallhat az ember, de attól függetlenül jónak tűnik. Mondjuk én személy szerint sokallom a magyar zenéket (éjszaka csak azok mennek).
 #197397  Szerző: Laci95
 
Kép ime a lefedettségi térkép forrás fmscan.org Adótelephely Budapest Nagyvárad Tér pl kód B416 1KW RDS CAFE :yes:
 #197388  Szerző: IstvánB
 
Szigetszentmiklóson jobban jön, mint a Civil anno. Tilost sajnos már a 90.4 veri.
 #197385  Szerző: adika4444
 
Valamit mókolhattak éjjel. Tegnap voltak akár 1--2--3 másodperces szünetek a számok közt, most már az előző szám végére - főleg ha kifade-el - rákeverik a következőt. 1--2 track néha borzasztóan szól, pl. tegnap volt valami vonatos kalauzos olyan dél körül, az valami botrány volt, de ma reggel is volt ami recsegett kissé.

A zenei felhozatal viszont összességében jó, tegnap este nagyon elment egy számomra elvont irányba, de az utóbbi 20 percben nagyon rendben van. Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem az én irányzatom ennek a rádiónak a zenei világa, de még így is bejön. Hiánypótló, az már most látszik.

Mire pedig ezt leírtam, felcsendült Avicii - Wake Me Up. :D
 #197380  Szerző: mihalylovics
 
djlacee írta: 2022.10.30. 18:53
zenefalo írta: 2022.10.30. 18:06 Bele-bele hallgatva a zenékbe, egyértelműen a néhai előd nyomdokaiba fog lépni, a zenei stílus nagyon hasonló.
És nagyon hiánypótló is. Köszönjük!
Még ha van is differencia a néhai radiocafé 98.6 zenei kínálata közt, ezek a különbségek simán kiküszöbölhetők, de még így is, ahogy van, kurrrrrrrrvajó! Csak kár, hogy egy ilyen problémás frekit kaptak... :(
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12