RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #132309  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:Dél-és DK fele nem éri meg
Hát dehogynem, éppen így éri meg. Az adó ugyebár a város északi részén van, tehát ha a sűrűjét el akarják érni vele, délkelet felé kell irányítani. Ez van most.
 #132306  Szerző: Kovi02
 
Dél-és DK fele nem éri meg,nekem egyébként arrafele jobban jött,nem csak nyomokban.....
A HRT-HR-2 eléggé zavarja Pest után....
 #132293  Szerző: frekivadasz
 
Kovi02 írta:Igaz,viszont most jöttem rá,hogy jobb ötlet volt a HHH-re tenni az adót,mert ha a Szecskáról adna,akkor már Rácalmás felett is kinyomná a HRT-HR-2,de így meg észak felé jobb a vétel,de Pest alatt kinyomja a HRT-HR-2.
Esztergom fele így is tisztábban vehető,és Nógrádba is elterjed...
Egyrészt nagyjából dél és dél-kelet felé van irányítva, másrészt Esztergomban sehogy se jön, nyomokban sem. Nem véletlenül van itt helyi frekinek a 98.1, bár az most inaktív. Nagyon fű alatt, de ez vehető 98.0-n: http://www.radia.sk/vysielace/181_zlate ... ulica.html
 #132292  Szerző: mihalylovics
 
Kovi02 írta:de így meg észak felé jobb a vétel
Nem éppen, mert Dunakeszin, átlag vevővel alig jön... Dél fele lehet irányítva.
 #132290  Szerző: Kovi02
 
Igaz,viszont most jöttem rá,hogy jobb ötlet volt a HHH-re tenni az adót,mert ha a Szecskáról adna,akkor már Rácalmás felett is kinyomná a HRT-HR-2,de így meg észak felé jobb a vétel,de Pest alatt kinyomja a HRT-HR-2.
Esztergom fele így is tisztábban vehető,és Nógrádba is elterjed...
 #132285  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:ha pld a Széchényi hegyről adna,akkor Bp-n kívül sokkal nagyobb lehetne a vételkörzet..
Miért? Most magasabbról ad, mint a szecska.
 #132267  Szerző: Kovi02
 
Egyébként az M0-án egész jól jön végig,de nekem elmegy Gödöllő után,de ha pld a Széchényi hegyről adna,akkor Bp-n kívül sokkal nagyobb lehetne a vételkörzet..
 #128735  Szerző: LewyDee
 
szerintem itt a nestonnal van a baj, hogy nem egy konzervatív katolikus rádió. Jól látom? :D
 #128718  Szerző: kukac
 
LuciFerko írta:
molnarb írta:A Neston ezek szerint be van valahol jegyezve az NMHH-nál? Vagy a netes rádiók, amelyekre eddig a tisztelt Médiatanács figyelme szerencsére eddig nem volt tapasztalható, ilyen esetben már automatikusan megkapja az Ő szemükben is a műsorszolgáltatói rangot?
Na ez érdekelne engem is.
ha a neston csak műsorkészítő lenne akkor semmi baj nem lenne (mondjuk ő készítene műsort más rádiónak, és az adásba párhuzamosan nála nem kerülne, illetve fel lenne id-zva a másik rádió számára), viszont ha az ő sugárzott műsorát egy az egyben realtime átveszi a másik, akkor az hálózatba kapcsolódás, és ez tilos. tehát nem azzal van a baj hogy a neston nincs bejegyezve a médiatanácsnál (csak netes rádiót kell), hanem hogy mivel (egyrészt) médiaszolgáltatási szerződéssel nem rendelkezik, ezért hálózatosként nem is definiálható, hálózatos műsorszolgáltatóként nem működhet, a műsorához nem lehet hálózatba kapcsolódni.
mondjuk ez a hálózatba kapcsolódás úgy faszság ahogy van, és ezt a tisztelt médiatanács is tudja.
 #128715  Szerző: markfelt
 
asr27 írta:Ennyi erővel, akkor a Q-t is megb@szhatták volna, amikor a Face műsorát sugározta...
Meg ott van a dombóvári 98.7 , ami elvileg N-joy, de a Lounge műsorát sugározza.
meg is baszták.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15