RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #166704  Szerző: altermanus
 
Távolodónak szokták hívni azt az ember, aki nagyon jártas a világzenei kultúrában...
 #166686  Szerző: frekivadasz
 
Igen, ez a párhuzam bennem is megfogalmazódott, de bizony azt sem értem. Mindegy, nem kell nekem mindent érteni :)
 #166681  Szerző: djlacee
 
frekivadasz írta:Távolodó?
így hívják, Marton László Távolodó
mint Bakács Tibor Settenkedő
 #166669  Szerző: dkemeny77
 
Új zenei műsorok indultak márciusban a Civil Rádióban – a műfajok nagyszerű képviselőinek közreműködésével.
Hétfőn 13 órától Etnóra fel! , 18 órától Érintés címmel világzene Marton László Távolodóval, csütörtökön 18 órától Jazz fabulák Winand Gáborral.

Hamarosan pedig máshonnan igencsak ismerős hangok is felbukkanhatak ;)
 #158000  Szerző: dkemeny77
 
A Civil Rádió mától kezdve kitelepül a Sziget Fesztiválra, és tudósít az ottani eseményekről.
Az élő közvetítés minden nap 10:00 és 12:00 (kivéve szerdán, 11:00 és 13:00), valamint 14:00 és 15:00 között hallható.

A rádió külön sátorból sugározza műsorait a Civil Szigetről, a 32-es standból. ;)
 #157853  Szerző: dkemeny77
 
Sziasztok! Kiderítettem, egész pontosan az Óbudai kéményről ketyegünk! :)

Üdv!
 #157640  Szerző: dkemeny77
 
frekivadasz írta:
admin írta:Szerintem engedjétek el Észak-Budát és tegyétek a Sashegyre. Az még jutányosan hozzáférhető.
Valószínűleg ez nem játszik, mert ezen a frekvencián tartani kell a déli irányítottságot, pontosabban az északi árnyékoltságot. A domborzat ezt ugyan valamelyest elintézné, de nem hiszem, hogy a hatóság belemenne.

Köszönöm az infót, esetleg még azt volna jó tudni, hogy pontosan hol van a telephely.
Frekivadász! Épp a Balatonról van szerencsém írni, ezért kis haladékot fogok kérni, de amint visszaérek, megtudakolom neked a pontos címet (én csak nagyjából tudnám megmondani merre van). :)
 #157629  Szerző: markfelt
 
frekivadasz írta:
admin írta:Szerintem engedjétek el Észak-Budát és tegyétek a Sashegyre. Az még jutányosan hozzáférhető.
Valószínűleg ez nem játszik, mert ezen a frekvencián tartani kell a déli irányítottságot, pontosabban az északi árnyékoltságot. A domborzat ezt ugyan valamelyest elintézné, de nem hiszem, hogy a hatóság belemenne.

Köszönöm az infót, esetleg még azt volna jó tudni, hogy pontosan hol van a telephely.
A Jazzy elvileg ugyanezzel küzd, mégis onnan szólnak.
 #157623  Szerző: frekivadasz
 
admin írta:Szerintem engedjétek el Észak-Budát és tegyétek a Sashegyre. Az még jutányosan hozzáférhető.
Valószínűleg ez nem játszik, mert ezen a frekvencián tartani kell a déli irányítottságot, pontosabban az északi árnyékoltságot. A domborzat ezt ugyan valamelyest elintézné, de nem hiszem, hogy a hatóság belemenne.

Köszönöm az infót, esetleg még azt volna jó tudni, hogy pontosan hol van a telephely.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15