RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #157611  Szerző: dkemeny77
 
admin írta:Szerintem engedjétek el Észak-Budát és tegyétek a Sashegyre. Az még jutányosan hozzáférhető.
Ez azért nem ilyen egyszerű, de aláírom, hogy jobb lenne.

Azt kihagytam, hogy a teljesítmény is változott, most 550 körül van a kimenő (+/- 30).
 #157608  Szerző: markfelt
 
Szerintem engedjétek el Észak-Budát és tegyétek a Sashegyre. Az még jutányosan hozzáférhető.
 #157606  Szerző: dkemeny77
 
Sziasztok! A DX topicban kezdtünk el egy disputát, amit itt folytatnék.

Jóelőre leszögezném, hogy a rádiónál műsorvezető - tech. vagyok, nem adótechnikus, és hasonló területeken óriási tapasztalattal bíró szakember, ezért nézzétek el nekem, ha valami nem pontos.

A történet röviden annyi, hogy a telek ahol a torony áll, új tulajdonost kapott. Talán pont akkor vette át a vízművek. Az átvételt követően irreálisan magas összegekről indult meg tárgyalás, holott ott azelőtt puszira, vagy nagyon minimális összegért mehetett az adó. Volt erre egy pontos megállapodás, amelynek részleteire nem emlékszem pontosan, hülyeséget meg nem akarok írni.

Tehát: az összeg hatalmas volt, amennyit mi nem akartunk kifizetni. Folyamatos ''alkudozások'' után (melynek során úgyegyébként' az ár lentebb került, de még így is sok volt) úgy döntött a vezetőség, hogy leköltözik a HHH-ról.

Az adót lehoztuk onnan, és ha jól tudom a következő szolgáltatónknál talált új gazdára, ami a Nagyfrekvencia Kft lett. Ők ugye hasonlók az AH-hoz, de lényegesen kedvezőbb árakat képesek kínálni.

Tehát lényeg a lényeg:
A sugárzás már nem a HHH-tól folyik, hanem valahol a Filatorigát (?) felé van a mostani felállás.

Kérdésekre megpróbálok válaszolni, akár itt, vagy privátban.

Üdv.
 #149649  Szerző: dkemeny77
 
Kovi02 írta:Üdv! A Civil Rádiónak milyen az RDS/PS-e? Statikus _CIVIL__ vagy _CIVIL__ __FM98__ + telszám?
Üdv:
Az RDS-ünk simán CIVIL.
Utóbbi amit írtál, az a netes stream féle szöveg.
 #149623  Szerző: Kovi02
 
Üdv! A Civil Rádiónak milyen az RDS/PS-e? Statikus _CIVIL__ vagy _CIVIL__ __FM98__ + telszám?
 #135360  Szerző: dkemeny77
 
Csak én hallom úgy vagy tényleg zúg a frekvencia? Már kis ideje figyelem...
 #132326  Szerző: Glenn
 
Erre kaptak engedélyt. Közösségi rádió, és nem emlékszem pontosan, de valami pár százezres lehet a maximum hallgatószáma.
 #132313  Szerző: markfelt
 
mondjuk nekem jött, de igen, biztosan jobban jönne. kábé ott, ahol a mária, klub, jazzy, q.
 #132312  Szerző: egon2
 
A Civil Rádió már Budaörsön nem fogható,ha a Sas hegyről adna,fogható lenne Törökbálint felé is?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15