RADIOSITE Fórum

  • Tilos Rádió

 #131950  Szerző: Glenn
 
egon2 írta:Remélem a Széchenyi hegyet vagy a Sas hegyet válassza ez a 3 rádió állomás,mert igy a Dél Budai agglomeráció felé(Budaörs,Törökbálint stb)jobb lenne a lefedettsége,mint ha a Nagyvárad téri SOTE épület tetejéről,vagy a Száva utcai villamos kocsiszín mellől sugároznának!
Sajnos ez nem így működik, ők nem választhatnak. Nekik majd a hatóság fogja kijelölni az új adótelephelyeket. Széchenyi-hegy felejtős, én a Sas-hegyet tartom valószínűnek.
 #131946  Szerző: egon2
 
http://www.radiosite.hu/index.php?optio ... &Itemid=99

Remélem a Széchenyi hegyet vagy a Sas hegyet válassza ez a 3 rádió állomás,mert igy a Dél Budai agglomeráció felé(Budaörs,Törökbálint stb)jobb lenne a lefedettsége,mint ha a Nagyvárad téri SOTE épület tetejéről,vagy a Száva utcai villamos kocsiszín mellől sugároznának!

A Gazdasági rádió a Citadelláról sugározz?A Frekvencia.hu szerint,igen.Bár nagyobb teljesítménnyel sugározz,mint a Tilos de itt Érd-Törökbálint határában alig fogható.Míg a Tilos vagy a Klasszik,kicsit zörögve de élvezhetően fogható.
 #126068  Szerző: Wolfman
 
asimov írta:A "maga idejében"-t úgy értettem, hogy régen sokkal ismertebb volt a Tilos, mint manapság: még Budapesten laktam akkoriban, és az utcán is beszélgettek az emberek a Tilos-ról, ma a budapesti ismerőseim közül csak pár tudja azt, hogy egyáltalán van ilyen rádió.
A 3-as pont a Tilosra vagy a Gong-ra vonatkozik?
mimi írta: 1./ a tilos.hu a tilos rádió weboldala.
2./ több mint húsz éve töretlenül működik, értelmezhetetlen a "maga idejében"
3./ a botrány annak szólt, hogy szenteste senki nem tudta ellenőrizni, hogy az amúgy önkéntes műsorkészítő ne részegen üljön be adásba, és mondjon akkora seggfejséget, amivel a rádió nem azonosul és azonnal bocsánatot is kértek miatta, a műsorkészítőt meg eltávolították. erre aztán azok akadtak ki, akik annál a kijelentésnél még sokkal mocskosabb és véresszájúbb médiumokat tartanak fent.
A Tilosra. 2003-ban történt az eset. (25 napra kellett 2005-ben emiatt felfüggeszteni az adásukat.) Ezt a tilos.hu-t egyébként néhány önkéntes webfejlesztő csinálta, ha erre gondoltál (technikai részletek: HTML5/PHP/Zend Framework).
 #126059  Szerző: asimov
 
A "maga idejében"-t úgy értettem, hogy régen sokkal ismertebb volt a Tilos, mint manapság: még Budapesten laktam akkoriban, és az utcán is beszélgettek az emberek a Tilos-ról, ma a budapesti ismerőseim közül csak pár tudja azt, hogy egyáltalán van ilyen rádió.
A 3-as pont a Tilosra vagy a Gong-ra vonatkozik?
mimi írta: 1./ a tilos.hu a tilos rádió weboldala.
2./ több mint húsz éve töretlenül működik, értelmezhetetlen a "maga idejében"
3./ a botrány annak szólt, hogy szenteste senki nem tudta ellenőrizni, hogy az amúgy önkéntes műsorkészítő ne részegen üljön be adásba, és mondjon akkora seggfejséget, amivel a rádió nem azonosul és azonnal bocsánatot is kértek miatta, a műsorkészítőt meg eltávolították. erre aztán azok akadtak ki, akik annál a kijelentésnél még sokkal mocskosabb és véresszájúbb médiumokat tartanak fent.
 #126041  Szerző: mimi
 
asimov írta:Ugyanaz a csapat van a tilos.hu mögött, akik annakidején a Tilos rádót is csinálták? Híres, vagy inkább hírhedt rádió volt a maga idejében.
1./ a tilos.hu a tilos rádió weboldala.
2./ több mint húsz éve töretlenül működik, értelmezhetetlen a "maga idejében"
3./ a botrány annak szólt, hogy szenteste senki nem tudta ellenőrizni, hogy az amúgy önkéntes műsorkészítő ne részegen üljön be adásba, és mondjon akkora seggfejséget, amivel a rádió nem azonosul és azonnal bocsánatot is kértek miatta, a műsorkészítőt meg eltávolították. erre aztán azok akadtak ki, akik annál a kijelentésnél még sokkal mocskosabb és véresszájúbb médiumokat tartanak fent.
 #126039  Szerző: asimov
 
Ugyanaz a csapat van a tilos.hu mögött, akik annakidején a Tilos rádót is csinálták? Híres, vagy inkább hírhedt rádió volt a maga idejében.

A régi antennatájolással, néha elszólt idáig a Gong Rádió. Na, ami ott megy... az nem böki a MT csőrét?
Valamikor tavaly év vége felé, éjjel hallottam utoljára, és hát tömény káromkodás, a legdurvább formában. Nem hittem a saját fülemnek.
adminisztrator írta:
Wolfman írta:December végén elindult az új tilos.hu, egész jó lett (az előzőt ugye tunéziai hackerek törölték le).
bár nekem a régi site jobban tetszett, ez se rossz. a tilosnál mindig ügyeltek a vagány image-re, pedig nem is kereskedelmi rádió. felüdülés hallgatni a sok nóta-, ima- és propagandarádió között.
 #126033  Szerző: markfelt
 
Wolfman írta:December végén elindult az új tilos.hu, egész jó lett (az előzőt ugye tunéziai hackerek törölték le).
bár nekem a régi site jobban tetszett, ez se rossz. a tilosnál mindig ügyeltek a vagány image-re, pedig nem is kereskedelmi rádió. felüdülés hallgatni a sok nóta-, ima- és propagandarádió között.
 #126031  Szerző: Wolfman
 
December végén elindult az új tilos.hu, egész jó lett (az előzőt ugye tunéziai hackerek törölték le).
 #97490  Szerző: mszilárd
 
http://mediatorveny.hu/dokumentum/313/1 ... ivonat.pdf
Nem értem amúgy, hogy a Médiatanács hőzöng azért, amiért, de ők is ugyanúgy, bárki számára, korhatáros figyelmeztetés nélkül elérhetővé teszik a kifogásolható tartalmat. Mint amikor az ominózus angol dalszöveget lefordították magyarra - hogy mindenki értse, és valós káromkodás legyen belőle. Ennyi idiótát...
És persze az a legnagyobb poén mindebben, hogy így lényegesen nagyobb nyilvánosságot kap.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22