RADIOSITE Fórum

  • Tilos Rádió

 #134793  Szerző: zotya32
 
szerintem kár aggódni. A tilos rádió mögötti liberális erőcsoport még ma is van olyan erős, hogy ki tudják taposni, a rádió megmaradását. pont attól tartok, hogy a gazdasági rádió fog cumizni, elbukta az eddigi frekit, a tilos kisebb-nagyobb harcok után menni fog tovább a 90.3-on, a mária rádió szintén nem szüntethető meg, mert ha van tilos, kell hogy legyen egy vallásos adó is.... szóval vesztett egy hallgaható és egyedi arculatú gazdasági rádió. a reggeli adás is és a zenei kínálata is javult. Már Nesta is feltűnt egy műsorban, már csak neki kellett volna adni pl a hétvégi zenei szerkesztést...
 #134783  Szerző: Chucky
 
Kár érte! A Jazzy és az Info mellett a Tilos volt még számomra hallgatható!:(
 #134777  Szerző: markfelt
 
Ivoa írta:Mielőtt egy újabb lejárató kampány indulna, nem ártana észrevenni, hogy a Tilos négy frekvenciára is beadhatta volna a pályázatát, nem tette. Nem kellett volna egy lapra feltenni mindent, készülhet a Gazdasági a 90,3-ra (hamár a 105,9-et elvesztették).

most jöhet a 96,8 (márha akarják, szerintem nem ártana addig is), vagy az együttműködés/kivásárlás a Rádió Q-val, vagy a Civillel. Azért mindkettő profilja jobban illeszkedik a Tiloshoz, és ebből a háromból azért mégis a Tilos lehet a leghallgatottabb.

u.i.: a hibahatáron túl lehetett valaha mérni a Q és a Civil hallgatottságát? Mert jó, hogy szólnak, de ha senki sem hallgatja...
mielőtt egy újabb nmhh-val szolidáris kampány indulna, ha 8 frekvenciára pályáznak, akkor is találnak majd 29 kifogást, hogy miért alakilag érvénytelen. ezt a rádiót meg kell szüntetni, ki van adva. pont.

a tilos és a kivásárlás? na ne.
a tilos és a hallgatottság- és profitorientált szemlélet? na ne.

ennyiből: a katolikus és a mária rádiót ki hallgatja?
 #134767  Szerző: kukac
 
@Ivoa: hiba a hallgatottság alapján összemérni a nem kereskedelmi alapon működő rádiókat, nem az a céljuk hogy minél szélesebb hallgatói bázist szólítsanak meg. Éppen ezért sokkal jobban kellene államilag támogatni őket - ha már az államtól nem várhatjuk el hogy a civil-szférát segítse, legalább hagyja hogy a civil-szféra segítsen valahogy magán.
 #134763  Szerző: Ivoa
 
Mielőtt egy újabb lejárató kampány indulna, nem ártana észrevenni, hogy a Tilos négy frekvenciára is beadhatta volna a pályázatát, nem tette. Nem kellett volna egy lapra feltenni mindent, készülhet a Gazdasági a 90,3-ra (hamár a 105,9-et elvesztették).

most jöhet a 96,8 (márha akarják, szerintem nem ártana addig is), vagy az együttműködés/kivásárlás a Rádió Q-val, vagy a Civillel. Azért mindkettő profilja jobban illeszkedik a Tiloshoz, és ebből a háromból azért mégis a Tilos lehet a leghallgatottabb.

u.i.: a hibahatáron túl lehetett valaha mérni a Q és a Civil hallgatottságát? Mert jó, hogy szólnak, de ha senki sem hallgatja...
 #131953  Szerző: dkemeny77
 
DX közben vettem észre....
kb 20 perce csend van.
RDS van sztereoban jön az adó is megy viszont se zene se sistergés semmi...

Nem tudom mióta lehet így én kb 20 perce vettem észre.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22