RADIOSITE Fórum

• Tilos Rádió

#134763  Szerző: Ivoa
 2014.10.19. 09:51
Mielőtt egy újabb lejárató kampány indulna, nem ártana észrevenni, hogy a Tilos négy frekvenciára is beadhatta volna a pályázatát, nem tette. Nem kellett volna egy lapra feltenni mindent, készülhet a Gazdasági a 90,3-ra (hamár a 105,9-et elvesztették).

most jöhet a 96,8 (márha akarják, szerintem nem ártana addig is), vagy az együttműködés/kivásárlás a Rádió Q-val, vagy a Civillel. Azért mindkettő profilja jobban illeszkedik a Tiloshoz, és ebből a háromból azért mégis a Tilos lehet a leghallgatottabb.

u.i.: a hibahatáron túl lehetett valaha mérni a Q és a Civil hallgatottságát? Mert jó, hogy szólnak, de ha senki sem hallgatja...
 #131953  Szerző: dkemeny77
 2014.06.07. 17:57
DX közben vettem észre....
kb 20 perce csend van.
RDS van sztereoban jön az adó is megy viszont se zene se sistergés semmi...

Nem tudom mióta lehet így én kb 20 perce vettem észre.
 #131950  Szerző: Glenn
 2014.06.07. 17:37
egon2 írta:Remélem a Széchenyi hegyet vagy a Sas hegyet válassza ez a 3 rádió állomás,mert igy a Dél Budai agglomeráció felé(Budaörs,Törökbálint stb)jobb lenne a lefedettsége,mint ha a Nagyvárad téri SOTE épület tetejéről,vagy a Száva utcai villamos kocsiszín mellől sugároznának!
Sajnos ez nem így működik, ők nem választhatnak. Nekik majd a hatóság fogja kijelölni az új adótelephelyeket. Széchenyi-hegy felejtős, én a Sas-hegyet tartom valószínűnek.
 #131946  Szerző: egon2
 2014.06.07. 12:24
http://www.radiosite.hu/index.php?optio ... &Itemid=99

Remélem a Széchenyi hegyet vagy a Sas hegyet válassza ez a 3 rádió állomás,mert igy a Dél Budai agglomeráció felé(Budaörs,Törökbálint stb)jobb lenne a lefedettsége,mint ha a Nagyvárad téri SOTE épület tetejéről,vagy a Száva utcai villamos kocsiszín mellől sugároznának!

A Gazdasági rádió a Citadelláról sugározz?A Frekvencia.hu szerint,igen.Bár nagyobb teljesítménnyel sugározz,mint a Tilos de itt Érd-Törökbálint határában alig fogható.Míg a Tilos vagy a Klasszik,kicsit zörögve de élvezhetően fogható.
 #126068  Szerző: Wolfman
 2014.01.05. 16:02
asimov írta:A "maga idejében"-t úgy értettem, hogy régen sokkal ismertebb volt a Tilos, mint manapság: még Budapesten laktam akkoriban, és az utcán is beszélgettek az emberek a Tilos-ról, ma a budapesti ismerőseim közül csak pár tudja azt, hogy egyáltalán van ilyen rádió.
A 3-as pont a Tilosra vagy a Gong-ra vonatkozik?
mimi írta: 1./ a tilos.hu a tilos rádió weboldala.
2./ több mint húsz éve töretlenül működik, értelmezhetetlen a "maga idejében"
3./ a botrány annak szólt, hogy szenteste senki nem tudta ellenőrizni, hogy az amúgy önkéntes műsorkészítő ne részegen üljön be adásba, és mondjon akkora seggfejséget, amivel a rádió nem azonosul és azonnal bocsánatot is kértek miatta, a műsorkészítőt meg eltávolították. erre aztán azok akadtak ki, akik annál a kijelentésnél még sokkal mocskosabb és véresszájúbb médiumokat tartanak fent.
A Tilosra. 2003-ban történt az eset. (25 napra kellett 2005-ben emiatt felfüggeszteni az adásukat.) Ezt a tilos.hu-t egyébként néhány önkéntes webfejlesztő csinálta, ha erre gondoltál (technikai részletek: HTML5/PHP/Zend Framework).
 #126059  Szerző: asimov
 2014.01.05. 15:13
A "maga idejében"-t úgy értettem, hogy régen sokkal ismertebb volt a Tilos, mint manapság: még Budapesten laktam akkoriban, és az utcán is beszélgettek az emberek a Tilos-ról, ma a budapesti ismerőseim közül csak pár tudja azt, hogy egyáltalán van ilyen rádió.
A 3-as pont a Tilosra vagy a Gong-ra vonatkozik?
mimi írta: 1./ a tilos.hu a tilos rádió weboldala.
3./ a botrány annak szólt, hogy szenteste senki nem tudta ellenőrizni, hogy az amúgy önkéntes műsorkészítő ne részegen üljön be adásba, és mondjon akkora seggfejséget, amivel a rádió nem azonosul és azonnal bocsánatot is kértek miatta, a műsorkészítőt meg eltávolították. erre aztán azok akadtak ki, akik annál a kijelentésnél még sokkal mocskosabb és véresszájúbb médiumokat tartanak fent.
 #126041  Szerző: mimi
 2014.01.05. 12:27
asimov írta:Ugyanaz a csapat van a tilos.hu mögött, akik annakidején a Tilos rádót is csinálták? Híres, vagy inkább hírhedt rádió volt a maga idejében.
1./ a tilos.hu a tilos rádió weboldala.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.