RADIOSITE Fórum

  • Tilos Rádió

 #196450  Szerző: LewyDee
 
noartist írta: 2022.04.16. 09:03
Glenn írta: 2022.04.15. 18:13
Fakocka írta: 2022.04.14. 21:57 Hogyne... nyilván azért vették el a frekvenciáját hogy utána később visszaadják 😃
Sajnos ez borítékolva volt, ugyanúgy fog járni mint a Klubrádió😕 csoda hogy eddig ki tudták húzni ebben a rendszerben..
Ezzel meg is szűnik Magyarország egyetlen nem fideszes rádiója.
A Klub is pályázhatott, ezek is megtehetik. Az esetről pedig nem a "rendszer" tehet, hanem ők maguk. Naponta sértegették a törvényt, ilyesmiért ez jár sajnos.
Nem fideszes rádió pedig van Budapesten (Spirit, Jazzy, Klasszik, Info, Trend), de gondolom vidéken is akad néhány.
Érdeklődve várom a véleményed: vajon a Karcnak pár év múlva adnak-e hosszabbítást a Paláver (és más műsorok) esetleges büntetései miatt? Korábban meszelte el őket a Médiatanács, az új frekvencián még nem emlékszem ilyenre.

De tegyük fel: velük szemben is ennyire kritikus lenne a hatóság, vagy az nem lenne érdekes?

Az elmúlt évek gyakorlatát figyelembe véve, semmin nem lepődnék meg.
Azért ne hasonlítsuk a Karchoz. Itt bazmegolnak k*rvaanyáznak napközben, magam is tettem bejentést az nmhh-nak ezek miatt. Szerintem jogos, hogy nem hosszabbítanak.
 #196448  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2022.04.15. 18:13
Fakocka írta: 2022.04.14. 21:57 Hogyne... nyilván azért vették el a frekvenciáját hogy utána később visszaadják 😃
Sajnos ez borítékolva volt, ugyanúgy fog járni mint a Klubrádió😕 csoda hogy eddig ki tudták húzni ebben a rendszerben..
Ezzel meg is szűnik Magyarország egyetlen nem fideszes rádiója.
A Klub is pályázhatott, ezek is megtehetik. Az esetről pedig nem a "rendszer" tehet, hanem ők maguk. Naponta sértegették a törvényt, ilyesmiért ez jár sajnos.
Nem fideszes rádió pedig van Budapesten (Spirit, Jazzy, Klasszik, Info, Trend), de gondolom vidéken is akad néhány.
Érdeklődve várom a véleményed: vajon a Karcnak pár év múlva adnak-e hosszabbítást a Paláver (és más műsorok) esetleges büntetései miatt? Korábban meszelte el őket a Médiatanács, az új frekvencián még nem emlékszem ilyenre.

De tegyük fel: velük szemben is ennyire kritikus lenne a hatóság, vagy az nem lenne érdekes?

Az elmúlt évek gyakorlatát figyelembe véve, semmin nem lepődnék meg.
 #196447  Szerző: Fakocka
 
Glenn írta:
Fakocka írta: 2022.04.14. 21:57 Hogyne... nyilván azért vették el a frekvenciáját hogy utána később visszaadják 😃
Sajnos ez borítékolva volt, ugyanúgy fog járni mint a Klubrádió😕 csoda hogy eddig ki tudták húzni ebben a rendszerben..
Ezzel meg is szűnik Magyarország egyetlen nem fideszes rádiója.
A Klub is pályázhatott, ezek is megtehetik. Az esetről pedig nem a "rendszer" tehet, hanem ők maguk. Naponta sértegették a törvényt, ilyesmiért ez jár sajnos.
Nem fideszes rádió pedig van Budapesten (Spirit, Jazzy, Klasszik, Info, Trend), de gondolom vidéken is akad néhány.
Pályáztak, csak a Médiatanács elutasította a pályázatukat amit később meg is támadtak a bíróságon. Összesen 1 vagy 2 alkalommal bírságolta őket meg a Médiatanács kb 20 ezer forintra, egy elmaradt beadvány miatt, nyilván ezt akkor nem támadták meg, elfogadták és befizették a 20 ezret, kb ennyi volt a bűnük.

Karc FM en nem ritkán "kurvaanyaznak", mocskoknak nevezik az ellenzékieket és még sorolhatnám... Szóval óriási a különbség a két rádió között és mégsem büntetik meg, vagy veszik el a frekvenciájukat. De más rádiókat is többször büntettek és vígan elvannak.

Spirit FM ellenzéki valami akar lenni, de ha valaki sokat hallgatja tudja hogy a kritikus kérdésekben a kormánypárt mellett állnak, pl migransozas és társai.
Jazzy, Klasszik, Trenden nincs politika, Infó sem nevezhető egyáltalán ellenzéki rádiónak.

Tiloson sem nagyon volt már politikai műsor, ha igen akkor is inkább környezetvédelemmel foglalkoztak, de a sok máshol nem hallható elvont zenéért nagy kár, meg hát a múltja miatt is, az egyik legrégebbi FM rádiónk Bp en. Gondolom ők is a netre fognak költözni mint a Klub.
 #196445  Szerző: Glenn
 
Fakocka írta: 2022.04.14. 21:57 Hogyne... nyilván azért vették el a frekvenciáját hogy utána később visszaadják 😃
Sajnos ez borítékolva volt, ugyanúgy fog járni mint a Klubrádió😕 csoda hogy eddig ki tudták húzni ebben a rendszerben..
Ezzel meg is szűnik Magyarország egyetlen nem fideszes rádiója.
A Klub is pályázhatott, ezek is megtehetik. Az esetről pedig nem a "rendszer" tehet, hanem ők maguk. Naponta sértegették a törvényt, ilyesmiért ez jár sajnos.
Nem fideszes rádió pedig van Budapesten (Spirit, Jazzy, Klasszik, Info, Trend), de gondolom vidéken is akad néhány.
 #196442  Szerző: Fakocka
 
Glenn írta:
noartist írta: 2022.04.14. 16:29 Vége.
https://index.hu/belfold/2022/04/14/az- ... sultsagat/
Hát igen, ezen nem csodálkozom. Pedig valóban kár érte, én is szoktam hallgatni mind a szöveges, mind a zenei blokkokat. Gondolom újrapályáztatják és ismét nyerhet a Tilos is.
Hogyne... nyilván azért vették el a frekvenciáját hogy utána később visszaadják 😃
Sajnos ez borítékolva volt, ugyanúgy fog járni mint a Klubrádió😕 csoda hogy eddig ki tudták húzni ebben a rendszerben..
Ezzel meg is szűnik Magyarország egyetlen nem fideszes rádiója.
 #196441  Szerző: galacus965
 
Glenn írta: 2022.04.14. 16:32
noartist írta: 2022.04.14. 16:29 Vége.
https://index.hu/belfold/2022/04/14/az- ... sultsagat/
Hát igen, ezen nem csodálkozom. Pedig valóban kár érte, én is szoktam hallgatni mind a szöveges, mind a zenei blokkokat. Gondolom újrapályáztatják és ismét nyerhet a Tilos is.
Szerintem A Mária Rádiónak tartogatják mert annak is lejár hamarosan A Budapesti 88.8as Frekvencia amit 2016 ban nyert el és 2023 ban jár le a 7.éves Szerződés
 #196440  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2022.04.14. 16:29 Vége.
https://index.hu/belfold/2022/04/14/az- ... sultsagat/
Hát igen, ezen nem csodálkozom. Pedig valóban kár érte, én is szoktam hallgatni mind a szöveges, mind a zenei blokkokat. Gondolom újrapályáztatják és ismét nyerhet a Tilos is.
 #195208  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2021.12.08. 20:49Ha ugyanarra a zenészre gondolunk, az tényleg nem idevaló.
Remélem, egyszerűen csak nem értetted meg a szitut... ;)
Szóval nem két szöveg között raktak be egy Omegát (mert az tényleg fura lenne), hanem megemlékeztek egy ismert művészről. Na, erre reagált egy agyhalott, érted most már?
mihalylovics írta: 2021.12.08. 20:49viszont igaz, a Trend FM-en lement a Fekete pillangó, pedig hát ott se nagyon illik a fő profilba.
Igen, ez így van rendben. A Karc FM is kitett magáért, egy órás válogatást adott Omegából. :yes:
 #195197  Szerző: shadoe
 
Egyébként az számomra sem érthető, hogy miért vált ki ennyire alpári indulatokat az, ami hazánk egyik legikonikusabb zenésze körül most történik. És nem csak törzshallgatói szinten, hanem egyik kereskedelmi kanális süllyed a másik után, és sértenek meg brutálisan írott és íratlan illemszabályokat. Nálam ez az ember alatti szint, mindenesetre elég sok műsor minősítette most magát nálam az eset kapcsán.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22