RADIOSITE Fórum

  • 90.9 Jazzy Rádió

 #197904  Szerző: Glenn
 
Valamilyen műsor kell reggelre, ez nyilvánvaló, mivel eddig is volt. Az is biztos, hogy kezdetben lesz hallgatottsága, mert sok törzshallgató megszokásból a Jazzyt fogja bekapcsolni reggel. Egy-két hét után látszik majd, hogy van-e erre igény, mert a Millásreggeli továbbra is piacvezető lesz a műfajában szerintem.
 #197903  Szerző: JuVi
 
Business Class néven indul új reggeli műsor a Jazzy-n, részletek a linken:
https://media1.hu/2022/12/30/business-c ... eli-musor/

Az érdekes, hogy folytatják tovább a gazdasági vonalat reggel, szerintem nem olyan nagy ez a piac, hogy kell belőle 3 reggeli műsor (emellett a Millásreggeli, meg még ott van a Reggeli Monitor is).
 #197821  Szerző: Glenn
 
Ez borítékolható volt. A hallgatók azonnal átmennek, ezzel nem lesz baj, a lefedettség meg valóban nem lesz jobb, csak más. Ez van, de legalább megmarad. :yes:
 #197812  Szerző: JuVi
 
mihalylovics írta: 2022.12.19. 14:14 de, marad. (na vajon hol folytatódik?!) https://www.facebook.com/millasreggeli/ ... 582453951/
Szerintem ez inkább visszalépés nekik, de ők tudják. A Jazzy-nek azért volt már egy stabil, nagy hallgatói bázisa, ami az új café-ról jelenleg nem mondható el + a frekvencia ugyanolyan gyenge lefedettségű lesz.
 #197747  Szerző: bandras
 
Még hónapokkal ezelőtt, - amikor a Café még el sem indult - már akkor hallottam, hogy az újcafésok valahogy átvinnék majd magukhoz a Millásreggelit. Gondolom ezt nem nehezítette meg a tulajdonosváltás a Jazzynél. Azért Nagy Tamás más kategória volt, mint ez a Milkovics-féle társaság...
 #197745  Szerző: Glenn
 
"A legkedveltebb műsoraink és műsorvezetőink maradnak, marad a reggeli műsorban is az eddig jól megszokott tematika, ahol a műsorvezetői székben továbbra is a szakma kiváló és hiteles szereplői ülnek majd”
A jelenlegi műsorvezetők nélkül a Millásreggeli nem lehet a megszokott. Aki hallgatta, az tudja ezt. A stáb már a régi Cafén is együtt volt, remélem, másik frekvencián dolgoznak tovább. Úgy néz ki, ezután nem marad értelmes reggeli műsor az éterben. :x
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10