RADIOSITE Fórum

  • Magyar Katolikus Rádió

 #32638  Szerző: Pasa
 
Vannak rajta jó műsorok, nem csak vallási adó ez. Majd ha beindul a budapesti 92,9-en, akkor lesz érdekes a hallgatottsága.
 #32481  Szerző: Vendég
 
Kép

ezt Most találtam a portálon. Szerintetek lehet,hogy valóban ekkora ahallgatottsága az MKR-nek?

Mert ez nagyon jó! Ráadásul 15-49ben
 #31053  Szerző: furijanos
 
miért nem tudják a két 1341-es adót szinkronba hozni mint 873-as pécsit és a lakihegyit.,régen a két 873-as nagyon fédelt,most mr-4 nél nincs hogy egymást lenyomják.
 #22201  Szerző: nyikolaj
 
Miskolcon a szolnoki Khz-et tűrhetően lehet fogni.
 #19666  Szerző: furijanos
 
siófoki adón,ma karbantartás van,nálam baján,jobb a vétele a lakihegyi adónak 810khz mint a szolnokinak 1341khz.a szolnoki a nagyobb power,ezt nem értem.mit szóltok hozzá?
 #15698  Szerző: Sokol404
 
Wow!

"Adókarbantartás:

Értesítjük hallgatóinkat, hogy március 31-én, kedden 9-15 óráig adókarbantartás miatt a lakihegyi adó nem üzemel, ezért a 810 kHz-es frekvencián Rádiónk műsora nem fogható. A siófoki és a szolnoki adó zavartalanul üzemel az 1341 kHz-es frekvencián."

Most legalább ki lehet próbálni, meddig hallatszik el a macedón. :roll:
 #14843  Szerző: Sokol404
 
Én is gratulálni szeretnék, hogy végre átteszik FM-re, ha már -halljuk- hogy a DRM nem jött be.
Meglepő, de a napokban épp eszemben volt, hogy "mi lenne, ha FM-en is azért foghatóvá válna az MKR". Nos, nagyjából így is lesz.

Látom, a Rádió DeeJay frekvenciájára teszik, kíváncsi vagyok, mekkora powerral... (Mert jó lenne azért később levadászni.) :shock:
"92.9 MHz Budapest 2010-től". Ajaj, fiúk! Mi lesz abból... Válság idején még ez az 1 év is távlat.
Ettől függetlenül bízom benne, h. nem jön közbe az a lentebb említett 1%! ;)

Egy kérdés: MIÉRT NINCS itt senki, aki képviselné ezt a rádiót? Többi helyen vannak emberkék, személyek, akik a válaszainkra írogatnak, akik stúdiósként közvetlenül tartják velünk a kapcsolatot;
itt meg még úgy tűnik, mintha az "illetékesek" el se olvasnák, amiket -gyakran jobbító kritikaként- be szoktunk írogatni. :torgyan:
 #14474  Szerző: LuciFerko
 
Szabi írta:Esetleg egy atomtámadás. :)
az ellen nem véd
 #14472  Szerző: MrG
 
Pasa írta:Ezek biztos infók?
Semmi sem biztos, szóval 99%.
A maradék 1%-ba pl. a világvége tartozik bele. Esetleg egy atomtámadás. :)
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 72