RADIOSITE Fórum

  • Mária Rádió

 #190807  Szerző: galaci
 
A Nyíregyháza 106,8 MHz körzeti vételkörzetű rádiós
médiaszolgáltatási lehetőség közösségi jellegű használatára 2020.
október 16-án közzétett pályázati felhívással indított pályázati
eljárásban nyertes Médiahíd Kft. vonatkozásában megindított
hatósági szerződéskötési eljárás lezárása
Ezek szerint Nyíregy házán hamarosan indul a Mária isten kegyelméből Jó ötlet mert a Nyíregy háziak nagyon vallásosak és most templomba Se mehetnek szegények föleg az öregek Hála Istennek hogy elindul a 106,8 Mária Rádió :yes: :yes:
 #189891  Szerző: potyi
 
Nyíregyházát és Kaposvárt is megkapják.
 #189889  Szerző: djlacee
 
Frekvenciához jutottak Zalaegerszegen is, ahol egyébként már régóta jelen voltak, viszont csak kábelrádióként
 #189415  Szerző: Glenn
 
frekivadasz írta: 2020.12.04. 20:29 Ezt értem, de "ki" adna kedvezményt, és miből? Ennek egy része az adótechnika üzemeltetése, karbantartása, másik jelentős része az energia költsége.
Hát akkor támogatást. Ha már a vallásgyakorlás támogatása állami prioritást élvez.
 #189412  Szerző: frekivadasz
 
Ezt értem, de "ki" adna kedvezményt, és miből? Ennek egy része az adótechnika üzemeltetése, karbantartása, másik jelentős része az energia költsége.
 #189410  Szerző: Glenn
 
frekivadasz írta: 2020.12.04. 20:18 Jelentősen drágább lenne az üzemeltetés.
Ez így igaz, de esetleg kaphatnának kedvezményt a sugárzásra, amivel mindenki jobban járna.
 #189408  Szerző: frekivadasz
 
Jelentősen drágább lenne az üzemeltetés.
 #189407  Szerző: Glenn
 
A valódi megoldás az lenne, ami már volt. Nevezetesen van nekünk egy - ma már - használaton kívüli középhullámú országos hálózatunk (810 kHz + 1341 kHz). Azon mehetne akár a Mária Rádió is, de inkább az MKR, ami eredetileg is ott volt. A túlnyomórészt szöveges tartalom megfelelően hallgatható AM-en is és a lefedettséggel sem lenne gond. Legalábbis nappal, de úgyis főleg akkor hallgatja a célközönség. Nem is értem, miért hagyják parlagon heverni, közben ilyen tartalomra meg "elpazarolnak" sok-sok FM-frekit.
 #189402  Szerző: Garfield
 
Én megszüntetném. Kossuth van mindenhol, azon adnak misét/istentisztelet minden vasárnap, annyi pont elég. Egyébként nem mondom, hogy az egyházi rádióknak nincs létjogosultságuk, sőt, az MKR és az Európa kifejezetten színvonalas. Az viszont, hogy ezen egész nap imalánc és szentmise-közvetítés megy felváltva, na az már beteges.
 #189397  Szerző: Béci09
 
Radio02 írta: 2020.12.04. 08:45 Ezzel Egyetértek De Most pályáztatják 89.5 95.3 Kereskedelmi Budapesti frekvenciákat kíváncsi milyen rádiok lesznek ezeken a frekvenciákon
Most ez komoly? HOGY A BÁNATOS LÓSZARBAN JÖN EZ IDE :question: :question: :question: :question: :question:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 61