RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #75073  Szerző: Mipi
 
Most hogy jártam vizsgákra sokszor kocsival mentem Kecskeméter és hallgattam a Gongot és mit ne mondjak egy két szám kivételével egész jó zenéket nyomatnak. Mostanság 1 hónapja kezdtem el hallgatni a rádiót és nagyon bejönnek a zenék.
 #74929  Szerző: lambda
 
Zoey írta:
fecokam7 írta:
PooLee írta:Volt (vagy talán van?) még egy másik műsorvezető, K. Gyula. Én csakis és kizárólag kívánságműsorban hallottam. DE: ha valaki gagyi zenét kért, lényegében nyíltan lehülyézte, kiröhögte, és csak azt játszotta le, amit ő is szeretett.
Épp mostanság került a kezembe egy könyv, amelyben zöldfülűeket oktatnak minimális szintű rádiós ismeretekre. Abban olvastam, hogy a hallgatót lehülyézni, kritizálni tilos. De ezt enélkül is tudni kéne, könyörgöm...
Mintha Jáksó műsorában nem ez menne... Szomorú :(
Ebben sajnos maximálisan igazad van! A hallgatók hülyének nézése szinte minden "nagyobb" csatornánál állandó jelenség, ebben nálam a Rádió 1 vezet!
Szintén szomorú!
 #74928  Szerző: benjamin
 
Számomra az sem a legjobb ötlet hogy hétköznap 10-től 12-ig beszélgetős műsor megy.
 #74926  Szerző: PooLee
 
Akire én gondoltam, az kb. a rádióval egyidős munkatárs, és szerintem az egyik legállandóbb, tehát nem csak "beugrós" (bár lehet, hogy nem így értetted). És most tényleg nem tudom, lehet-e még hallani, nincs lelkierőm belehallgatni a Gongba... :D De régebben szinte minden helyi reklámot ő mondott, meg ha valamelyik rovatot támogatta valaki, vagy ilyen lakossági felhívásokat. De műsorban sosem bukkant fel, és állomásazonosítót vagy hasonlót sem mondott szerintem. Most megnéztem a honlapot; régebben arra gyanakodtam, hogy Varga Balázs gyártásvezető hallathatja a hangját (nagyon helytelenül), de nem biztos, hogy ez az igazság. Amennyiben nem, elnézést is kérek tőle; ám ha mégis, egy kis önkritikát javaslok, de egyúttal a vezetőségnek is, aki engedi, biztatja sok éve, és nem talál jobb embert ezek felmondására.
 #74917  Szerző: jimmer
 
Az alapvető szignálparkot a Studimax készíti - nem olcsón.. és nagyon egysíkú lett már, illetve unalmas, mert sok helyen őket hallod (Tesco instore, nagyobb helyi és reg. rádiók)

A beugrós nem tudom ki, de a névnapos dolog megint más. Ők Kiss Tibi és kedves párja akik csak bedolgoztak a Studimaxhoz de amúgy saját zenekaruk van (Veracruz). Nekem a névnapos nem bejövős.
 #74902  Szerző: forlife70
 
PooLee írta:Ha olyan lenne a rádió 24/7-ben, mint hétköznap reggelente, akkor szerintem akár példaképként is beszélgethetnénk róla. Viszont eszembe jutott mégegy nagyon borzasztó dolog (szintén nem tudom, hogy érvényes-e jelenleg is): van egy egyértelműen beszédhibás, de egyébként sem jó hangú srác: bármikor bekapcsoltam a Gongot, 5 percen belül felbukkant a hangja. "Az xy rovatot az xy kft. támogatta", vagy a reklámok, felhívások 80%-ban... szörnyűűűűűűűűűűű!!!
A reggeli műsorban a zenék válogatása nem gondos (sőt igénytelen), de Csaba tényleg profi műsorvezető (és kiváló sportoló! :))

A srác meg, akiről beszélsz, a "beugrós station voice", mert a szignálparkot egy azt hiszem székesfehérvári cég készítette (egyszer már megtaláltam a honlapjuk, de ne kérdezzétek mi a nevük), és nyilván az ő hangjaikkal nem lehetne a hirtelen felmerülő reklámokat, támogatókat felmondatni. De ez így is van rendjén, hogy legyen egy saját hang, akit bármikor hadra lehet fogni. Az pedig, hogy az ő hangja sem rádióképes, szinte elenyésző a többi fail mellett... :) Egyébként ugyanaz a cég készítette a szignálokat, akik a Nyugat Rádióval dolgoztak/dolgoznak, a névnapi köszöntős blokkokat készítik (pl. Rádió Pluszon), meg még 1000 más rádióban hallottam a hangjukat.
 #74899  Szerző: PooLee
 
Ha olyan lenne a rádió 24/7-ben, mint hétköznap reggelente, akkor szerintem akár példaképként is beszélgethetnénk róla.
Viszont eszembe jutott mégegy nagyon borzasztó dolog (szintén nem tudom, hogy érvényes-e jelenleg is): van egy egyértelműen beszédhibás, de egyébként sem jó hangú srác: bármikor bekapcsoltam a Gongot, 5 percen belül felbukkant a hangja. "Az xy rovatot az xy kft. támogatta", vagy a reklámok, felhívások 80%-ban... szörnyűűűűűűűűűűű!!!
 #74896  Szerző: LuciFerko
 
amúgy a reggeli műsor egész elfogadható.
 #74894  Szerző: Zoey
 
fecokam7 írta:
PooLee írta:Volt (vagy talán van?) még egy másik műsorvezető, K. Gyula. Én csakis és kizárólag kívánságműsorban hallottam. DE: ha valaki gagyi zenét kért, lényegében nyíltan lehülyézte, kiröhögte, és csak azt játszotta le, amit ő is szeretett.
Épp mostanság került a kezembe egy könyv, amelyben zöldfülűeket oktatnak minimális szintű rádiós ismeretekre. Abban olvastam, hogy a hallgatót lehülyézni, kritizálni tilos. De ezt enélkül is tudni kéne, könyörgöm...
Mintha Jáksó műsorában nem ez menne... Szomorú :(
 #74893  Szerző: forlife70
 
benjamin írta:Ebben csak az a baj hogy ez a.... Kecskemét leghallgatottabb rádiója.A műsorrend szerint még mindig megy soma péntek:20-22.
Én azt sem értem hogy minek kell nótaműsor egy ilyenrádióba.Valahogy nem passzol a kettő(szerintem).
Segítségeteket kérném miről szólnak ezek a műsorok hogy:-Szerda éjszaka
-Magik kingdom
-Dimenziókapu
Segítségeteket előre is köszönöm.
Ha hiszed, ha nem, tudomásom szerint ezek tényleg hallgatott rétegműsorok. És egy regionális/helyi adó igenis rétegműsorozzon, ha van rá igény. A probléma a globális szemlélettel van, és nem az ehhez képesti apróságokkal. No meg azzal, hogy a website frissítése sem az erősségük ezek szerint... :)
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 51