RADIOSITE Fórum

  • Szent István Rádió

 #85729  Szerző: tomee87
 
A sárospataki freki nem megy jelenleg. (fehérzaj van)
 #85680  Szerző: markfelt
 
dlevi94 írta:Jól hallom, hogy elindult Tokajban a 101.8 mhz-n? Éjszaka találtam rá Nyíregyházán....
Csak 1-et kellett volna visszaolvasni. :(
 #85677  Szerző: dlevi94
 
Jól hallom, hogy elindult Tokajban a 101.8 mhz-n? Éjszaka találtam rá Nyíregyházán....
 #85656  Szerző: Zoey
 
nyikolaj írta:Egy kisköz szerintem nem mehet a tokaji adóra.Nem lenne értelme.Akkor egy tokaji rádió lett volna,mert max 1,5 km egy kisköz vételkörzete.De javítsatok ki ha tévedek!Nem értem az a főnök,hogy gondolta!
Szerintem még ő sem. Bár nem közvetlenül tőle hallottam, hanem ismerőseimtől, akiknek mondta, így én is elég érthetetlennek tartottam, hogy ezt hogyan gondolja. Mindenesetre azt is sport tematikájú rádiónak akarta.
 #85655  Szerző: nyikolaj
 
Egy kisköz szerintem nem mehet a tokaji adóra.Nem lenne értelme.Akkor egy tokaji rádió lett volna,mert max 1,5 km egy kisköz vételkörzete.De javítsatok ki ha tévedek!Nem értem az a főnök,hogy gondolta!
 #85653  Szerző: Zoey
 
Érdekes, eddig olyan információim voltak (nyár elejéről), hogy a nyíregyházi Sport Rádió fog a tokaji frekvencián is szólni. Teljesen nyílt dolog volt, egy nyári sportrendezvény kapcsán maga a tulajdonos mondta.
Még jó, hogy nem írtam ezt le akkor, mert nem is nagyon hittem el, hogy megvalósul. Először a nyíregyházi menne rendesen, műsorokkal, hírekkel...
 #85650  Szerző: markfelt
 
djlacee írta:Sárospatakra aztán érdemes, amikor ott a sújhelyi :gülü2:
Biztos ami biztos. :)
 #85648  Szerző: Szd96
 
Ja, csak most látom, hogy itt a válasz a kérdésemre a dx topikból :D
egyébként:
PS: SZENT ISTVAN
RT: -
PTY: Varied
PI: FFFF
SIG: 46dB
-Diósgyőr-
 #85622  Szerző: nyikolaj
 
A S.pataki tényleg felesleges szerintem is,de a tokajin nem volt semmi hosszú idők óta,így hát legalább van rajta valami.
 #85619  Szerző: centerweb
 
djlacee írta:Sárospatakra aztán érdemes, amikor ott a sújhelyi :gülü2:
Így van, a sárospataki adó vételkörzetét a lehető legteljesebb mértékben lefedi a 90.6, de az alacsony teljesítményből adódóan még a tokaji adó által elért emberek 70-80%-a is tökéletesen tudná venni vagy Sátoraljaújhelyről, vagy Miskolcról.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9