RADIOSITE Fórum

  • Szent István Rádió

 #122463  Szerző: Szd96
 
Jól hallom, hogy a 95.4en szól? Vonaton Szerencsnél egyezett a műsor a 95.1-el, gondolom az encsi adó lehet.
 #103798  Szerző: Zoey
 
nyikolaj írta:Maradjunk akkor annyiban,hogy pár hete szól újra! :) Lehet,hogy volt olyan időszak amikor off volt a rádiónak. Egyébként fehér zajt tapasztaltál?Vagy volt jel,csak kuss volt a mhz-en?
Na ez látod egy jó kérdés. Szerintem nem volt semmi jel, mivel a kereső sem állt meg rajta. De hagyjuk is akkor ezt a témát, csak meglepődtem, mikor meghallottam a héten.
 #103792  Szerző: nyikolaj
 
Maradjunk akkor annyiban,hogy pár hete szól újra! :) Lehet,hogy volt olyan időszak amikor off volt a rádiónak. Egyébként fehér zajt tapasztaltál?Vagy volt jel,csak kuss volt a mhz-en?
 #103791  Szerző: Zoey
 
Szd96 írta:olyan fél éve szól újra, de lehet, hogy régebb óta.
Te azt mondod, hogy a Max elhallgatása után a Szent István fél éve szólalt meg? Én a Szent István elindulása óta történt kimaradásról beszélek.
 #103790  Szerző: Szd96
 
olyan fél éve szól újra, de lehet, hogy régebb óta.
 #103777  Szerző: Zoey
 
nyikolaj írta:Lehet,hogy nagyon visszavettek a teljesítményből,de én közelebb vagyok Tokajhoz talán ezért tudtam fogni.Mondjuk olyan gyakran nem tekertem oda. :)
Lehet, Miskolchoz képest közelebb vagy hozzá, de én Tokajban és Nyíregyházán néztem rá! :)
Igazad van, én sem hallgattam bele sűrűn, csak emlékszem, hogy több hónapja, mikor többször is teszteltem, nem ment, aztán most meg már igen, ezért is kérdeztem, mióta szól újra. De erre már nem nagyon kapok választ! ^^
 #103758  Szerző: nyikolaj
 
Lehet,hogy nagyon visszavettek a teljesítményből,de én közelebb vagyok Tokajhoz talán ezért tudtam fogni.Mondjuk olyan gyakran nem tekertem oda. :)
 #103744  Szerző: Zoey
 
nyikolaj írta:Hmm...Nekem a 101.8 mindig szólt.
Érdekes. Pedig én is többször néztem, és nem ment. Még csodálkoztam is, miért vették meg, ha csak néhány hónapig üzemeltették...
 #103741  Szerző: nyikolaj
 
Hmm...Nekem a 101.8 mindig szólt.
 #103710  Szerző: Zoey
 
nyikolaj írta:Miért?Időközben megszünt volna?Szerintem mindig is volt!
Ahogy emlékszem, több hónapja nem szólt semmi ezen a frekvencián, még talán büntetést is kaptak a Hatóságtól egy monitorozás miatt. Múlt vasárnap gondoltam, ránézek, és szólt ismét.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9