RADIOSITE Fórum

  • Szent István Rádió

 #152177  Szerző: Gr3g0ry
 
Talán azért, mert amit sokan szerettek annak ellenére lekapcsolják, hiába szerzett magának rajongótábort.
Amúgy ja mindenki a saját ízlése szerint....
 #152176  Szerző: Glenn
 
Miért van az, hogy egyesek csak a saját ízlésüket tartják mérvadónak? Ami nem olyan, az fos, csicska, szar és le kellene kapcsolni. Nem véletlenül nincs már ebben a fórumban egyetlen valódi szakmabeli sem... :x
 #152174  Szerző: Gr3g0ry
 
Pasa írta:
Gr3g0ry írta:De úgy őszintén van aki hallgatja? :S
Nyilván, mert ebben értelmes szöveg is előfordul, nemcsak a fúrógépzaj (pl. Music FM). :shock:
Akkor inkább Europa. 8-)
 #152172  Szerző: Glenn
 
Gr3g0ry írta:De úgy őszintén van aki hallgatja? :S
Nyilván, mert ebben értelmes szöveg is előfordul, nemcsak a fúrógépzaj (pl. Music FM). :shock:
 #152156  Szerző: markfelt
 
Ismét vételkörzet-bővítésként működhetnek a jogosultságok, megszűnnek a hálózatos ablakok.
 #132469  Szerző: Kovi02
 
102,15-ön hallgatva az M3-on vicces hallgatni,mert előbb MKR azután meg ez....
Igazi élmény.....
 #125811  Szerző: zenefalo
 
Chucky írta:Lehet már régikeletű a dolog, de én csak 3 napja vettem észre, hogy szól már Gyöngyös 102.2 is! Hatvan környékén autóban utazva még hallgatható, igaz ott meg a 94.0-n is sugároz.
A sors iróniája, hogy 102.1-re pöccintve pedig az MKR kántál a fővárosból!:)
Nem lehet régi,mert itt a fórumon még senki nem írta. Én Gyöngyöstől 20km-re lakok,nyugatra,de alig kivehető a zajból,belekvartyog a 102,1,a 101.7 jobban jön. Igaz,az antennám Pest felé néz.
 #125775  Szerző: Chucky
 
Lehet már régikeletű a dolog, de én csak 3 napja vettem észre, hogy szól már Gyöngyös 102.2 is! Hatvan környékén autóban utazva még hallgatható, igaz ott meg a 94.0-n is sugároz.
A sors iróniája, hogy 102.1-re pöccintve pedig az MKR kántál a fővárosból!:)
 #122465  Szerző: tomee87
 
Statikus lett az RDS PS :S

"SzIstvan"

szörnyű...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9