RADIOSITE Fórum

  • Szent István Rádió

 #179797  Szerző: Kovi02
 
A 101,8 déli-délnyugati irányban szép nagy területet fed le(Tiszafüreden és Hortobágyon is fogtam),de Nyíregyházán pl. már erősen zavaros a Zakarpattya miatt.
 #179792  Szerző: nyikolaj
 
Akkor megnyugodtam! :D
 #179791  Szerző: TechY01
 
nyikolaj írta: 2018.10.31. 13:14 Néha kíváncsiságból hallgatom ezt a rádiót, na meg mivel a tokaji adja, tökéletes nálam a vétel..és azt vettem észre,hogy rengeteg debreceni hallgató telefonál be. Legyen az játék, vagy bármi kapcsán.
-Debrecenben is jól fogható a 101.8 mhz?
Még itt is jól jön Kunmadarason ;)
 #179783  Szerző: nyikolaj
 
Néha kíváncsiságból hallgatom ezt a rádiót, na meg mivel a tokaji adja, tökéletes nálam a vétel..és azt vettem észre,hogy rengeteg debreceni hallgató telefonál be. Legyen az játék, vagy bármi kapcsán.
-Debrecenben is jól fogható a 101.8 mhz?
 #177441  Szerző: Gyurii
 
Nem vagyok ateista, de nagy templombajáró sem, de nem tudom felfogni ezt a rádiót, Máriával együtt.

Miért nem lehet egységesen MKR, vagy Mária mindenhol? :roll:

(Evangélikus, református, katolikus megosztott műsorokban egy egységes rádión, mondjuk közel országosan...)
 #177385  Szerző: Wolfman
 
TechY01 írta: 2018.06.14. 14:01 (És mellékesen kinek kell a letölthető logó? :D)
Mondjuk a sajtónak...
 #174451  Szerző: Wolfman
 
Valamit nem értek. Ez a rádió Magyar Katolikus Rádió néven indult. Miért váltottak nevet, amikor elindult a másik Katolikus Rádió?
 #152198  Szerző: Gr3g0ry
 
Kovi02 írta:
djlacee írta:Arról meg már ne is beszéljünk, hogy MONO.
.
Miért baj az? Én gyenge térerőnél hallgatok mono zenei műsort(vagy AM-en,vagy FM-en),nincs vele baj,sőt még élvezem is. Ahhoz képest egy irodalmi,kulturális tartalom nyugodtan mehet monoban.(mi a mono sugárzással a baj?)
Mondjuk valóban nem kötelező a mono adás ha beszélgetésről van szó,de ha hangjáték vagy rádiószinház jó hanghatása esetén mondjuk jó a sztereó adás.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9