RADIOSITE Fórum

  • Szent István Rádió

 #85616  Szerző: djlacee
 
Sárospatakra aztán érdemes, amikor ott a sújhelyi :gülü2:
 #85615  Szerző: Zoey
 
tom1208 írta:Tokaj 101,8 Szent István Rádio?
És tényleg! Sőt, Sárospatak 89,8 is! :o
http://www.eger.egyhazmegye.hu/index.ph ... adio-szive

"Végre bővül a rádió sugárzási köre is: egy tokaji és egy sárospataki frekvencián is hallható lesz a Szent István Rádió műsora."

Akkor a tegnapi kérdésemre választ is kaptam! :chinese:
 #85614  Szerző: tom1208
 
Tokaj 101,8 Szent István Rádio?
 #58953  Szerző: Sokol404
 
LuciFerko írta:
Zolee(ractive) írta:Tegnap egész hallgatható minőségben sikerült fognom vonaton a rádiót a 91,8 MHz-en (tehát Egerből), kb. Monor és Albertirsa között. Teljesen biztos, hogy nem a Mária volt, mert Monor környékétől az nyomta el, így amiatt nem szólt tovább. Az az érdekes, hogy odaúton és visszaúton is ugyanúgy jött, amelyek között kb. 6-7 óra különbség volt. Albertirsa táján megtaláltam a 94,0 MHz-en is, azaz a hatvani frekvencián, az adás megegyezett.
Jártam már Egerben és környékén, de akkor nem tűnt fel, hogy ilyen nagyot szólna a 91,8 , így hát igencsak meglepődtem, sőt, sokáig ötletem sem volt, hogy mit fogtam, de aztán bemondták.
jó antennával ez Dunaújvárosban állandó vétel, tropónál elszól egészen Sárbogárdig, azt ott kinyomja a Balatonfüredi Klub
Fene ezt a Klubot, mindig a katolikus adókat "nyomja ki"! :S
 #58474  Szerző: Sokol404
 
donder írta:A sátoraljaújhelyi Szt. Pista rádió gyngén de fogom debrecenben! :party:
Lehetne benned némi nemzeti érzés! :punch: :hit:


Szerintem nemcsak Szent István forog a sírjában!
 #51497  Szerző: LuciFerko
 
Zolee(ractive) írta:Tegnap egész hallgatható minőségben sikerült fognom vonaton a rádiót a 91,8 MHz-en (tehát Egerből), kb. Monor és Albertirsa között. Teljesen biztos, hogy nem a Mária volt, mert Monor környékétől az nyomta el, így amiatt nem szólt tovább. Az az érdekes, hogy odaúton és visszaúton is ugyanúgy jött, amelyek között kb. 6-7 óra különbség volt. Albertirsa táján megtaláltam a 94,0 MHz-en is, azaz a hatvani frekvencián, az adás megegyezett.
Jártam már Egerben és környékén, de akkor nem tűnt fel, hogy ilyen nagyot szólna a 91,8 , így hát igencsak meglepődtem, sőt, sokáig ötletem sem volt, hogy mit fogtam, de aztán bemondták.
jó antennával ez Dunaújvárosban állandó vétel, tropónál elszól egészen Sárbogárdig, azt ott kinyomja a Balatonfüredi Klub
 #51489  Szerző: Zolee(ractive)
 
Tegnap egész hallgatható minőségben sikerült fognom vonaton a rádiót a 91,8 MHz-en (tehát Egerből), kb. Monor és Albertirsa között. Teljesen biztos, hogy nem a Mária volt, mert Monor környékétől az nyomta el, így amiatt nem szólt tovább. Az az érdekes, hogy odaúton és visszaúton is ugyanúgy jött, amelyek között kb. 6-7 óra különbség volt. Albertirsa táján megtaláltam a 94,0 MHz-en is, azaz a hatvani frekvencián, az adás megegyezett.
Jártam már Egerben és környékén, de akkor nem tűnt fel, hogy ilyen nagyot szólna a 91,8 , így hát igencsak meglepődtem, sőt, sokáig ötletem sem volt, hogy mit fogtam, de aztán bemondták.
 #28767  Szerző: Jani
 
donder írta:A sátoraljaújhelyi Szt. Pista rádió gyngén de fogom debrecenben! :party:
Én meg Debrecentól 35km-re délre az Egri 91.8-at. :party:
 #28761  Szerző: donder
 
A sátoraljaújhelyi Szt. Pista rádió gyngén de fogom debrecenben! :party:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9