RADIOSITE Fórum

  • Európa Rádió

 #65027  Szerző: akos9277
 
djlacee írta:István Király Rádió
Hát én 3 évig jártam Győrbe suliba, EGYSZER SEM tudtam fogni sehol, így nem hinném, hogy nevezhető győri rádiónak. A 103,1 a belvárosi üzletekben már nem jön be... nem hogy ez.
 #65022  Szerző: djlacee
 
István Király Rádió
 #65015  Szerző: akos9277
 
djlacee írta:Végülis pont nemrég szűnt meg egy vallási jellegű rádió Győrben, talán ez pótolhatja.
Vallási jellegű rádió Győrben? Melyikről beszélsz?
 #65014  Szerző: djlacee
 
Végülis pont nemrég szűnt meg egy vallási jellegű rádió Győrben, talán ez pótolhatja.
 #34445  Szerző: nyikolaj
 
De az milyen már,hogy a 100.5öt foltokban,mono nélkül,zajosan betudom fogni Miskolcon egy teloval! :o
 #33284  Szerző: donder
 
Pasa írta:
donder írta:állítólag az csak próbaüzem volt. De ahogy láttam a radiosite.hu portálunk frekilistájában, még csak tervezett rádió.
Már ezt is százszor leírtuk, de akkor újra, röviden:
évekig ment a Gold FM 94,4-en, meg még Nyíregyen és Miskolcon is nem próbaüzemben. Miután "loptak, csaltak, hazudtak", elvették tőlük a frekiket. Ami most a frekilistában tervezett, az már nem Gold FM, hanem egy jövőbeni pályázat nyertese lesz.
Akkor bocs ;)
 #33272  Szerző: Pasa
 
donder írta:állítólag az csak próbaüzem volt. De ahogy láttam a radiosite.hu portálunk frekilistájában, még csak tervezett rádió.
Már ezt is százszor leírtuk, de akkor újra, röviden:
évekig ment a Gold FM 94,4-en, meg még Nyíregyen és Miskolcon is nem próbaüzemben. Miután "loptak, csaltak, hazudtak", elvették tőlük a frekiket. Ami most a frekilistában tervezett, az már nem Gold FM, hanem egy jövőbeni pályázat nyertese lesz.
 #33270  Szerző: Szd96
 
Donder,Donder... :lol: :lol:
 #33268  Szerző: djlacee
 
Bocs donder, de Pasa csak iróniázott
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18