RADIOSITE Fórum

  • Klasszik Rádió

 #31469  Szerző: Vendég
 
Pasa!Nem vagy naprakész! :)
NHH-s ismerős: Citadelláról megy, 2200 wattal

Pont ma hallgattam amúgy a városban (autóban),semmi kivetnivalót nem találtam a vételben.
 #31456  Szerző: Pasa
 
Újra kétségeimet kell, hogy kifejezzem, mert ilyen zenét ilyen gyenge térerejű adón sugározni igénytelenség. A fél városban zajos, márpedig a rengeteg halk részt tartalmazó komolyzenénél ez zavaró. A cikkben amúgy tévesen szerepel, hogy "Citadella", mert ez az adó a Széchenyi-hegyen van.
 #31383  Szerző: Mauro
 
árpi írta:Hát műsor-szolgáltatási díja nincs,mivel közműsor-szolgáltató.Sok forrásra pályázhat is emiatt,ráadásul jól targetálható hirdetési "felület". Lehet,hogy nem olyan rossz üzlet.
Hát majd elválik.
 #31381  Szerző: Vendég
 
Hát műsor-szolgáltatási díja nincs,mivel közműsor-szolgáltató.Sok forrásra pályázhat is emiatt,ráadásul jól targetálható hirdetési "felület". Lehet,hogy nem olyan rossz üzlet.
 #31379  Szerző: Mauro
 
árpi írta:
Mauro írta:
árpi írta:Csak azért írtam,mert 2-3 hozzászólással előtted belinkeltem a cikket, ami az indulásról tájékoztatott
Jó azt láttam. Csak én meg jeleztem hogy már adás is van.
Értem én azt,csak a cikk első mondata így hangzik:""Klasszik Rádió, 92.1. December 1-jéig próbaadásunkat hallják."- mondja a szignál a 92.1 MHz-en. Elindult a fővárosban és 60 kilométeres körzetében fogható új komolyzenei rádió tesztadása. " szóval le voltál maradva :P


Egyébként én is várom, a tesztadás alapján jobb,mint a Bartók. Szerintem sokkal többen fogják hallgatni.
Majd elválik hogy menyien fogják hallgatni. De kérdés elég e ahhoz hogy életbe maradjon.
 #31378  Szerző: Vendég
 
Mauro írta:
árpi írta:Csak azért írtam,mert 2-3 hozzászólással előtted belinkeltem a cikket, ami az indulásról tájékoztatott
Jó azt láttam. Csak én meg jeleztem hogy már adás is van.
Értem én azt,csak a cikk első mondata így hangzik:""Klasszik Rádió, 92.1. December 1-jéig próbaadásunkat hallják."- mondja a szignál a 92.1 MHz-en. Elindult a fővárosban és 60 kilométeres körzetében fogható új komolyzenei rádió tesztadása. " szóval le voltál maradva :P


Egyébként én is várom, a tesztadás alapján jobb,mint a Bartók. Szerintem sokkal többen fogják hallgatni.
 #31375  Szerző: sznandi
 
Magam részéről örülök egy Klaszikus rádiónak. Bízom benne hogy egy ilyen http://www.classicfm.co.uk jellegű rádió lesz. Nagyon jó hallgatni, teljesen más jellegű mint a Bartók, ha sikerül ilyen rádiót csinálni 1 hallgatójuk biztos van.
 #31374  Szerző: Mauro
 
árpi írta:Csak azért írtam,mert 2-3 hozzászólással előtted belinkeltem a cikket, ami az indulásról tájékoztatott
Jó azt láttam. Csak én meg jeleztem hogy már adás is van.
 #31372  Szerző: Vendég
 
Csak azért írtam,mert 2-3 hozzászólással előtted belinkeltem a cikket, ami az indulásról tájékoztatott
 #31371  Szerző: Mauro
 
árpi írta:
Mauro írta:Most megy valami klasszikus zene. (14:47)
Mily meglepő.Hisz elindult...Nem? :)
Jó de korában még nem szolt semmi rajta.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15