RADIOSITE Fórum

  • Klasszik Rádió

 #22859  Szerző: MrG
 
Én azt hallottam, hogy a Jazzy-sek keze lesz bent a dologban, ennek pedig azt hiszem csak örülni lehet.
 #22349  Szerző: fofla
 
Még '95-ben, a Pilisben volt napi szinten német és angol nyelven is hírek. Én is látom értelmét, de előbb legyen jó magyar nyelvű rádió. Utána ráér. Szerintem.
 #22346  Szerző: Pasa
 
fofla írta:Nincs igazán közlekedési rádió és sport rádió sem.
Hát igen, ennek a két verziónak jobban örülnék. Egyébként van igény az - elsősorban - angol nyelvű adásra is (saját tapasztalat) egy kétmilliós városban, ahol jelentős számú külföldi él és dolgozik.
 #22342  Szerző: Mauro
 
Én is szurkolok nekik. Mondjuk azt nem értem, hogy a Bartoknak nem miért nem jobb a marketingje. Arra mondjuk, kíváncsi leszek hányan fognak hőbörögni, hogy megszűnik az egyetlen idegen nyelvű adás BP-n. Anno Bridge átalakulása se tetszet minden kinek.
 #22337  Szerző: fofla
 
A rádiós palettán lenne egy újdonság és nem egy harmadik, negyedik, huszonharmadik rádió aminek a célközönsége a 15-29! Rengeteg a Pesten fogható rádiók között az átfedés. Nincs igazán közlekedési rádió és sport rádió sem. A politikai rádióktól a falnak megyek. Nincs nagyon olyan rádió, amit szívesen hallgatnék napi szinten. Mindenki változatosságról beszél meg igényes zenéről, közben a gagyi jut a hallgatottsági lista élére. Amennyiben profin megoldják a műsorrészt a leendő rádiónál úgy akár még rentábilis is lehet. Én minden esetre szorítok nekik.
 #22332  Szerző: MrG
 
Mauro írta:Meg amúgy a Bartok se dönt hallgatottsági rekordokat. Így nehezen fognak reklám időt eladni.
Ezek (Jazzy, Gazdasági, Café, MR3 stb.) mind prémiumrádiók, jól targetálható reklámmal, jól körülhatárolt célcsoporttal, meddőszórás nélkül. Ráadásul az új adónak műsorszolgáltatási díja sem lesz. Szerintem beválik a dolog, talán kicsit népszerűsíti is a komolyzenét ha jó marketingje lesz... az MR3-nál én ezt nem érzem.
 #22331  Szerző: Mauro
 
Meg amúgy a Bartok se dönt hallgatottsági rekordokat. Így nehezen fognak reklám időt eladni.
 #22306  Szerző: Pasa
 
Rádió-M Classic volt a 95,3-on, reklám alig-alig volt benne. A fő gond ezzel az új komolyzenei adóval az lesz, hogy ehhez a műfajhoz tökéletesen tiszta hangzás kell, hogy párosuljon. Ez megköveteli a zajmentes sztereó vételt, ami még a komoly országos hálózattal rendelkező Bartóknál sem mindig teljesül. A 92,1 Budapesten sok helyen zajos, egyrészt a kis adóteljesítmény miatt, másrészt, mert közvetlen mellette sugároz a 92,2-n Poprádról a SRO1, ami a város nagy részén jól (lenne) vehető. Szerintem ez is pénzmosoda lesz, később eladogatják majd újra meg újra... :x
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15