RADIOSITE Fórum

  • InfoRádió 88.1

 #89452  Szerző: comet
 
mihalylovics írta:
comet írta:A Lánchíd sztereó.Neten és Fm-en egyaránt.
Neten lehet, de URH-n csak volt. Átálltak monóra, hogy jobban tudják hirdetni a "FIDESZ-igét" :D
Ezt nem tudtam bocsi! Neten szoktam rádiózni.
 #89451  Szerző: mihalylovics
 
comet írta:A Lánchíd sztereó.Neten és Fm-en egyaránt.
Neten lehet, de URH-n csak volt. Átálltak monóra, hogy jobban tudják hirdetni a "FIDESZ-igét" :D
 #89404  Szerző: LuciFerko
 
comet írta:A Lánchíd sztereó.Neten és Fm-en egyaránt.
pedig nem.
 #89376  Szerző: comet
 
A Lánchíd sztereó.Neten és Fm-en egyaránt.
 #89374  Szerző: mihalylovics
 
comet írta:Szép napot! Az Inforádiót miért csak monóban adják?
Talán azért, mert nincs rajta zene, és akkor meg minek a sztereó... A monó sugárzást az Infónál még megértem, de a Lánchídnál már nem, mert ott azért megy 1-2 zene...
 #89370  Szerző: asimov
 
2011/2. negyedeves dij??? Azota volt meg ketto darab negyedev, sot a 2012 evi elso negyedeves dij is aktualis lassan...
Nem jo jel...
Zoey írta:"A Médiatanács elutasítja az Inforádió Kft. (Budapest 95,8 MHz) médiaszolgáltatási díjcsökkentési kérelmét és ismételten megküldi a 2011. év II. negyedévére esedékes díjszámlát, tekintettel arra, hogy a médiaszolgáltató kérelmében megjelölt indokok nem alapozzák meg a díjcsökkentést."
 #89369  Szerző: comet
 
Szép napot! Az Inforádiót miért csak monóban adják?
 #74941  Szerző: Zoey
 
"A Médiatanács elutasítja az Inforádió Kft. (Budapest 95,8 MHz) médiaszolgáltatási díjcsökkentési kérelmét és ismételten megküldi a 2011. év II. negyedévére esedékes díjszámlát, tekintettel arra, hogy a médiaszolgáltató kérelmében megjelölt indokok nem alapozzák meg a díjcsökkentést."
 #72788  Szerző: LuciFerko
 
admin írta:Az új arculat nagyon jó, viszont a hangminőség valami brutálisan gyenge lett.
Volt egy kis leállás az FM adásban a napokban, azóta ilyen.
de viszont nincs bántóan agyonkompresszálva!
 #72781  Szerző: markfelt
 
Az új arculat nagyon jó, viszont a hangminőség valami brutálisan gyenge lett.
Volt egy kis leállás az FM adásban a napokban, azóta ilyen.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20