RADIOSITE Fórum

  • Rádió Q

 #33759  Szerző: LuciFerko
 
jön FM-en is olyan 21-24 dB-vel, de reggel van hogy 26 :P (mondjuk egy 5 elemes yagi figyel a padláson BP felé irányítva)
 #33754  Szerző: klm
 
Ghee írta:
LuciFerko írta:éjjel egész jó zenék mennek
Ha kifésűzöd az 50Hz búgást és ha kiEQzod a dünnyögését még hallgathatóak is a jó zenék. :gonosz:
Szerintem Luci Enyingen csak neten tudja a Q-t hallgatni. :)
 #33641  Szerző: Ghee
 
LuciFerko írta:éjjel egész jó zenék mennek
Ha kifésűzöd az 50Hz búgást és ha kiEQzod a dünnyögését még hallgathatóak is a jó zenék. :gonosz:
 #33626  Szerző: LuciFerko
 
éjjel egész jó zenék mennek
 #33609  Szerző: Pasa
 
Ghee írta:Amúgy Fiala műsorára lehet sok rosszat, jót mondani, de azt, hogy unalmas és nem köt le egy percre sem, azt annyira azért nem.
Az egy büdösgyökér. Hogy olyankor milyen zene megy, teljesen mellékes...
 #33600  Szerző: Vendég
 
SzD írta:
Ghee írta:ezt a rádiót mennyien hallgathatják?!
A Médiaajánlatukban találsz hallgatottsági adatokat. Valahogy nem hiszem el, hogy a számukra konkurenciának számító rádióknál ennyire hallgatottabbak...

Az azért milyen, hogy egy másodperc reklámot 1000 ft-ért készítenek el?! Ti mennyit adnátok azokért a hihetetlen profi reklámokért, amiket ők csinálnak? :sick:
sz.tem az elírás...
mármint a /másodperc. :)
 #33599  Szerző: Ghee
 
SzD írta: Ti mennyit adnátok azokért a hihetetlen profi reklámokért, amiket ők csinálnak? :sick:
...hogy ne játszák? :hehe:
 #33598  Szerző: Ghee
 
SzD írta:Én sosem értettem meg ezt a rádiót. De legalább ne lenne "A minőség hangja". A Zebrára azt mondom, hogy rendben van, de nekem unalmas hosszú távon, egyedül az tetszett, amikor du. 4 és 7 között volt Délutáni elakadásjelzők címmel műsor.
Ghee írta:miért nem szüntetik meg?
Nyugi, Filával ez is meg fog szűnni. :) Leglábbis az eddigi tapasztalatok ezt mutatják. :twisted:
Biztos Fialát is valamelyik párt teszi oda, az éppen kiszemelt rádióhoz, hogy belülről bomlassza a rendszert. :hehe:

Amúgy Fiala műsorára lehet sok rosszat, jót mondani, de azt, hogy unalmas és nem köt le egy percre sem, azt annyira azért nem. Az viszont vérlázító mikor ugyanazt a zenét játsza végig a műsorában vagy éppen nagy csönddel együtt a stúdióban tanácstalanul nyomogatja a CDjátszót, hogy éppen melyik zenét nem akarja hallgatni. Nála nem lehet tudni, hogy éppen melyik tudathasadással ébred. :lol:
 #33596  Szerző: SzD
 
Ghee írta:ezt a rádiót mennyien hallgathatják?!
A Médiaajánlatukban találsz hallgatottsági adatokat. Valahogy nem hiszem el, hogy a számukra konkurenciának számító rádióknál ennyire hallgatottabbak...

Az azért milyen, hogy egy másodperc reklámot 1000 ft-ért készítenek el?! Ti mennyit adnátok azokért a hihetetlen profi reklámokért, amiket ők csinálnak? :sick:
 #33592  Szerző: SzD
 
Én sosem értettem meg ezt a rádiót. De legalább ne lenne "A minőség hangja". A Zebrára azt mondom, hogy rendben van, de nekem unalmas hosszú távon, egyedül az tetszett, amikor du. 4 és 7 között volt Délutáni elakadásjelzők címmel műsor.
Ghee írta:miért nem szüntetik meg?
Nyugi, Fialával ez is meg fog szűnni. :) Leglábbis az eddigi tapasztalatok ezt mutatják. :twisted:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 50