RADIOSITE Fórum

  • Lánchíd Rádió

 #70870  Szerző: LuciFerko
 
a 99.9 nem jön arra?
 #70858  Szerző: Dave1988
 
csadam írta:Remélem én tudom hallgatni az Ö3-t továbbra is, és nem fogja elnyomni nekem a Lánchíd, mert a legtöbb győri rádió eljut hozzánk, hiszen a várostól kb. 35-40 km-re lakom.
Attól függ nyugatra laksz-e Győrtől. Mert ha Mosonmagyaróvár vagy Sopron fele, akkor biztos tudod, de ha délre vagy keletre, akkor kötve hiszem. Én Győrben lakom, itt is esténként bejön a 88,2, nem is rossz minőségben, de napközben majdnem foghatatlan. Én sem örülök annak, hogy ezzel az egyik leghallgathatóbb külföldi állomást "kiiktatják".
 #70852  Szerző: csadam
 
sztem a lánchíd tök felesleges győrbe, mert ott a Rádió1-en, a Kék Dunán, az Oxygen FM-en és talán még a Class/Neo-n lesz a hangsúlyt. DX szempontból még a frekvencia is rossz helyen van, mert nem lehet majd ettől fogni az osztrák Hitradio Ö3-t a 88,2-n (Semmering). Remélem én tudom hallgatni az Ö3-t továbbra is, és nem fogja elnyomni nekem a Lánchíd, mert a legtöbb győri rádió eljut hozzánk, hiszen a várostól kb. 35-40 km-re lakom.
 #70596  Szerző: mlaszlo
 
admin írta: Tisztázásképp: mindenfelé terjeszkednek, csak most épp a Balaton volt soron.
Értem ;)
 #70594  Szerző: TG
 
Nem értem miért nem világos.

Ahol lehet, ott terjeszteni kell az igét. Ennyi. Mindegy, hogy mennyire éri meg vagy mennyire nem..ez "hosszútávú" befektetés..
 #70591  Szerző: markfelt
 
mlaszlo írta:
ceve írta: Nyaralás közben nem mennek az emberek bankolni. Max pénzt vesznek ki, de ehhez elég lenne egy ATM. Keszthelyen lassan annyi bankfiók lesz, mint egy megyeszékhelyen, miközben a kisebbekben az ügyintézők bent trécselnek egymással, mert többen vannak, mint az ügyfelek. Teszkózni is csak egy szűk réteg megy el nyaralás alatt, és ők is az év két hónapjában. A gombamód szaporodó barkács- és sportáruházakat meg végképp nem értem.

A politikai-közéletitalk rádió hasonló öngól, ilyet nyaralás-pihenés alatt az sem biztos hogy bekapcsol, aki otthon esetleg rendszeresen hallgatja. Vendéglátóhelyeken meg nyilván zenei adó fog szólni. Annyi ráció talán van benne, hogy a helyi lakosok vásárlóereje jobb a magyar átlagnál.
Valami miatt mégis megéri nekik, különben nem terjeszkednének arrafelé. Én inkább azt furcsállom, hogy egyes bankoknak miért éri meg néhány száz méteren belül több fiókot is üzemeltetni, de ez itt mondjuk OFF téma.
Tisztázásképp: mindenfelé terjeszkednek, csak most épp a Balaton volt soron.
 #70588  Szerző: mlaszlo
 
Gyurii91 írta:Azért kell lefedni a Balatont, mert átlag pesti ember max. a Balatonra megy meg 1-2 közeli rokon vidéken, és mivel megszokta a bp-i kínálatot ugyanazt a Balatonon kínálni kell (nekik) nyaranta.

Miért 1. az M7 autópálya, miért van RiseFM, Juventus balatoni freki, hogy a pesti ott is "otthon" érezze magát... ^^
A kereskedelmi zenei rádiókat ezért meg is értem, mert aki megszokott és kedvel egy rádiót, azok arra tekernek majd nyaralás közben is, de pihenés közben nem hiszem hogy sokan hallgatnának egy politikai-közéleti rádiót.
 #70587  Szerző: mlaszlo
 
ceve írta: Nyaralás közben nem mennek az emberek bankolni. Max pénzt vesznek ki, de ehhez elég lenne egy ATM. Keszthelyen lassan annyi bankfiók lesz, mint egy megyeszékhelyen, miközben a kisebbekben az ügyintézők bent trécselnek egymással, mert többen vannak, mint az ügyfelek. Teszkózni is csak egy szűk réteg megy el nyaralás alatt, és ők is az év két hónapjában. A gombamód szaporodó barkács- és sportáruházakat meg végképp nem értem.

A politikai-közéletitalk rádió hasonló öngól, ilyet nyaralás-pihenés alatt az sem biztos hogy bekapcsol, aki otthon esetleg rendszeresen hallgatja. Vendéglátóhelyeken meg nyilván zenei adó fog szólni. Annyi ráció talán van benne, hogy a helyi lakosok vásárlóereje jobb a magyar átlagnál.
Valami miatt mégis megéri nekik, különben nem terjeszkednének arrafelé. Én inkább azt furcsállom, hogy egyes bankoknak miért éri meg néhány száz méteren belül több fiókot is üzemeltetni, de ez itt mondjuk OFF téma.
 #70565  Szerző: Gyurii91
 
Azért kell lefedni a Balatont, mert átlag pesti ember max. a Balatonra megy meg 1-2 közeli rokon vidéken, és mivel megszokta a bp-i kínálatot ugyanazt a Balatonon kínálni kell (nekik) nyaranta.

Miért 1. az M7 autópálya, miért van RiseFM, Juventus balatoni freki, hogy a pesti ott is "otthon" érezze magát... ^^
 #70553  Szerző: Mipi
 
Szerintem népszerű lesz mert a médiahatóság szerint erre van igény! Nem véletlenül nem megy zene este a NEO -n meg a CLASS -on hanem beszélgetős műsorok mert arra nagyobb az igény. Szerintem népszerű lesz a LÁNCHÍD a balatonon!

Na jó tudom nem volt vicces! :punch:

ceve írta:
mlaszlo írta:Kereskedelmi cégeknél, bankoknál még megértem, nem akarnak kimaradni a Balatoni turizmusból, de egy ilyen hírrádiónak nem tudom miért fontos célpont a Balatoni térség. Nem hiszem hogy akik pihenni mennek a Balatonhoz, azok feltétlenül ilyen jellegű rádiót szeretnének hallgatni.
Nyaralás közben nem mennek az emberek bankolni. Max pénzt vesznek ki, de ehhez elég lenne egy ATM. Keszthelyen lassan annyi bankfiók lesz, mint egy megyeszékhelyen, miközben a kisebbekben az ügyintézők bent trécselnek egymással, mert többen vannak, mint az ügyfelek. Teszkózni is csak egy szűk réteg megy el nyaralás alatt, és ők is az év két hónapjában. A gombamód szaporodó barkács- és sportáruházakat meg végképp nem értem.

A politikai-közéletitalk rádió hasonló öngól, ilyet nyaralás-pihenés alatt az sem biztos hogy bekapcsol, aki otthon esetleg rendszeresen hallgatja. Vendéglátóhelyeken meg nyilván zenei adó fog szólni. Annyi ráció talán van benne, hogy a helyi lakosok vásárlóereje jobb a magyar átlagnál.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 46