RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #100964  Szerző: asimov
 
:D
ceve írta:
mlaszlo írta:A hirdetőket se nagyon sikerül meggyőzni, gyakorlatilag alig van reklám, óránként egy reklámblokk van, de abban is csak 1-2 reklám hangzik el, a többi saját promo.
Na meg MVM zöld energia, meg prémium magyar államkötvény, orrvérzésig.

Mert ugye, a rádió megcélzott célcsoportjában rengeteg a cégvezető, illetve a pénzügytudatos, sokmilliós megtakarításokat befektetni kívánó polgár. Kép
 #100958  Szerző: ceve
 
mlaszlo írta:A hirdetőket se nagyon sikerül meggyőzni, gyakorlatilag alig van reklám, óránként egy reklámblokk van, de abban is csak 1-2 reklám hangzik el, a többi saját promo.
Na meg MVM zöld energia, meg prémium magyar államkötvény, orrvérzésig.

Mert ugye, a rádió megcélzott célcsoportjában rengeteg a cégvezető, illetve a pénzügytudatos, sokmilliós megtakarításokat befektetni kívánó polgár. Kép
 #100955  Szerző: Dawe1797
 
Szerintem a MUSIC FM sokkal jobb mint a R1, mert amit a MUSIC FM lejátszik újdonságnak, azt a R1 két-három hónap múlva játszik le először. A R1 le van maradva.
 #100916  Szerző: mlaszlo
 
Ivoa írta: Kicsit olyan "sokat akar a szarka" effektus van náluk. Próbálnak koncentrálni Bp-re, de a vidéki konkurenciákra is.
Inkább szélesíteniük kellene a palettát, és nem egy Top 40-format rádióvá alakulni. Arra ott a R1. Inkább vegyék elő a R1 Top 500-as listáját, és válasszák ki az első kétszázat, a mostani zenék mellé.
A lényeg az kellene, hogy legyen, hogy ne egy "Rádió 2" legyen ez az adó, hanem saját identitást építsenek ki, ami a R1 és társai megjelenése után is tartható lesz.
Igazad van, nagy lefedettsége van a 89.5-nek, de a hirdetők mégis inkább Budapestről várhatóak, ott pedig jelenleg nincs R1, éppen ezért oda lehetne koncentrálni. Szerintem ki kellett volna használniuk ezt az időszakot és hallgatókat szerezni, mert én úgy látom, most sokan csak azért hallgatják, mert nincs más. Úgy tűnik a hirdetők is inkább más rádiókhoz mennek.
 #100914  Szerző: Ivoa
 
mlaszlo írta:
tomee írta:Én még mindig a tudatosságot hiányolom legjobban ebből a rádióból. Máskülönben még egész jó is lehetne.
Szerintem az okos döntés az lett volna, ha az R1 vonalát viszik tovább, kicsit kiszélesítve a zenei tárat. Most össze-vissza megy sokszor minden és a műsorrenden is lenne mit változtatni, főleg hétvégén, amikor gyakorlatilag az egész rádió személytelenné válik, mert a héten előre felvett megszólalásokat tesznek be.
Kicsit olyan "sokat akar a szarka" effektus van náluk. Próbálnak koncentrálni Bp-re, de a vidéki konkurenciákra is.
Inkább szélesíteniük kellene a palettát, és nem egy Top 40-format rádióvá alakulni. Arra ott a R1. Inkább vegyék elő a R1 Top 500-as listáját, és válasszák ki az első kétszázat, a mostani zenék mellé.
A lényeg az kellene, hogy legyen, hogy ne egy "Rádió 2" legyen ez az adó, hanem saját identitást építsenek ki, ami a R1 és társai megjelenése után is tartható lesz.
 #100913  Szerző: Ivoa
 
tomee írta:Én még mindig a tudatosságot hiányolom legjobban ebből a rádióból. Máskülönben még egész jó is lehetne.

Jó lenne, ha a R1 visszatérne ellensúlyozásnak. Onnantól kezdve válna érdekessé a dolog.
Valóban jó lenne, ha visszatérnének.
 #100907  Szerző: mlaszlo
 
tomee írta:Én még mindig a tudatosságot hiányolom legjobban ebből a rádióból. Máskülönben még egész jó is lehetne.
Szerintem az okos döntés az lett volna, ha az R1 vonalát viszik tovább, kicsit kiszélesítve a zenei tárat. Most össze-vissza megy sokszor minden és a műsorrenden is lenne mit változtatni, főleg hétvégén, amikor gyakorlatilag az egész rádió személytelenné válik, mert a héten előre felvett megszólalásokat tesznek be.
 #100902  Szerző: tomee
 
Én még mindig a tudatosságot hiányolom legjobban ebből a rádióból. Máskülönben még egész jó is lehetne.

Jó lenne, ha a R1 visszatérne ellensúlyozásnak. Onnantól kezdve válna érdekessé a dolog.
 #100895  Szerző: mlaszlo
 
asr27 írta:Mostanában egyre jobban visszahozza a régi Roxys stílust ez a rádió, kevesebb a gagyi zene. :) Viszont a szöveg még mindig sok! :sleep:
Nem tudom vajon a hallgatóknak ez mennyire jön be, de ahhoz képest, hogy Budapesten gyakorlatilag nincs konkurenciája, szerintem nem ért el olyan kimagasló eredményt hallgatottságban.
A hirdetőket se nagyon sikerül meggyőzni, gyakorlatilag alig van reklám, óránként egy reklámblokk van, de abban is csak 1-2 reklám hangzik el, a többi saját promo.
 #100697  Szerző: Snake
 
asr27 írta:Részben igazad van, de azért mostanában játszák a Draft - Dombok felett címü számot is és szerintem ez nem csicskadisco. :) De nem ez az egyetlen jó zene ezen az adón és indulásakor nem voltak jellemzőek ez ilyen zenék.
Mivel egész nap vezetek, volt szerencsém hallani 3hónapja is a Draft-ot.
  • 1
  • 460
  • 461
  • 462
  • 463
  • 464
  • 565