RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #95621  Szerző: ceve
 
Gotye feat. Kimbra számának nem tudjátok, milyen remixe van rotációban?

Youtube-on nem lelem az itt hallható verziót.
 #95584  Szerző: djlacee
 
Miért kell minden megszolalast igy kezdenie Arturnak, hogy "Sziasztok, Katai Artur vagyok"??? Na mindegy, a zene jo, a vetel turheto :)
 #95551  Szerző: Rossco
 
Ma hajnalban Chris Lawyer: Right on time... :o
 #95486  Szerző: Nickman
 
Helyzetjelentés:
Már van dalcímkiírás az online hallgatásnál.
 #95424  Szerző: mlaszlo
 
Richmonde írta:Olvasva a kommenteket... :gülü: őszintén nem értem, miért kukázzátok a MusicFm-et? A Class és a Neo sokkal nagyobb bakikat csinált az elején, a zenei útkeresésekről már nem is beszélve. Most kezdi kiforrni magát a történet, így térjünk vissza rá 3-4 hónap múlva. Amit hiányolok az új 8600-as Orban procinál, hogy szerintem nincs kihasználva. Tud az többet is. Most nekem olyan, mintha egy sima 6300-as szólna, bár az is lehet, hogy - mivel vételi periférián hallgatom - én tévedek. :blush:
A Class és a Neo azért nem csinált olyat, hogy van egy Made in Hungary nevű műsor, amelyben a számok felének semmi köze a magyarokhoz, a magyarok közül pedig nagyjából ugyanaz az 5-6 megy le minden nap (Wolf Kati, Zagar, Király Linda, Király testvérek, Compact Disco, Janicsák Veca). Ezt a műsort érte leginkább kritika.
Ugyanakkor zeneileg az nem útkeresés, hogy teljesen kiszámíthatatlan, egyik nap szinte csak dance zene megy, másik nap meg a Rádió1-et másolják.
 #95413  Szerző: gabor15
 
szentlucifer írta:Csak úgy eszembe jutott: szegediként a Juventust sokáig - igaz, nagy hullámzásokkal és északnyugati antenna-irányítottsággal - folyamatosan tudtam helyben hallgatni. Kíváncsi lennék, a Music FM szegedi vétele kinek mennyire sikeres (vagyis mennyire folyamatos)?
Szegeden nem tudom, mert nem volt lehetőségem próbálni, de Csongrádon irányított tetőantennával stabil, sztereó a vétel, autóban néha sistereg, de hallgatható és az RDS-t is veszi. Hódmezővásárhelyen pedig autóban zavarosan bejön néhány helyen, így ott is lehet esély tetőantennás vételre.
 #95406  Szerző: szentlucifer
 
Csak úgy eszembe jutott: szegediként a Juventust sokáig - igaz, nagy hullámzásokkal és északnyugati antenna-irányítottsággal - folyamatosan tudtam helyben hallgatni. Kíváncsi lennék, a Music FM szegedi vétele kinek mennyire sikeres (vagyis mennyire folyamatos)?
 #95378  Szerző: Richmonde
 
Olvasva a kommenteket... :gülü: őszintén nem értem, miért kukázzátok a MusicFm-et? A Class és a Neo sokkal nagyobb bakikat csinált az elején, a zenei útkeresésekről már nem is beszélve. Most kezdi kiforrni magát a történet, így térjünk vissza rá 3-4 hónap múlva. Amit hiányolok az új 8600-as Orban procinál, hogy szerintem nincs kihasználva. Tud az többet is. Most nekem olyan, mintha egy sima 6300-as szólna, bár az is lehet, hogy - mivel vételi periférián hallgatom - én tévedek. :blush:
 #95330  Szerző: veterán
 
5 perce arrol van szo hogy mi van Kata taskajaban.
En egek amikor hallgatom.

Suliradio, star wars arculattal. :)
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482
  • 565