RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #101795  Szerző: Ivoa
 
Pasa írta:
DRoland írta:Amikor megszűntették a Slágert, akkor azért nem mentek a Rádió 1-re, mert kicsi a vételkörzete, pedig az vidéken is elég sok helyen jelen van. Kiváncsi vagyok most mit akarnak, csak legyenek már on air!
Szerintem nekik lassan ajándék, ha valahol megszólalhatnak. Meg fog nekik felelni egy "aprócska" 3 milliós vételkörzetű rádió is.
Pedig anno milyen szánalmasan próbálták magyarázni, hogy azért a Neot választották, mert... ott juthatnak el mindenkihez. Közben pedig hetekig gyalázták a Neo-t, majd, miután röghöz kötötte a Sláger őket, a Slágert. Utóbbi mindenesetre jól tette, hogy nem maradt Mo-n, szerintem eléggé gyorsan kisöpörték volna őket a bp-i éterből is.
 #101787  Szerző: Glenn
 
DRoland írta:Amikor megszűntették a Slágert, akkor azért nem mentek a Rádió 1-re, mert kicsi a vételkörzete, pedig az vidéken is elég sok helyen jelen van. Kiváncsi vagyok most mit akarnak, csak legyenek már on air!
Szerintem nekik lassan ajándék, ha valahol megszólalhatnak. Meg fog nekik felelni egy "aprócska" 3 milliós vételkörzetű rádió is.
 #101783  Szerző: Ivoa
 
djlacee írta:
asr27 írta:Szerintem is fura, hogy már a 2. hete nincs! Ez a Facebook komment törölgetésük meg szánalmas. :gülü2:
Weboldal meg ugyebár nincs, ahol meg lehetne nézni hogy ki műsorvezető és ki nem :punch:
:troll: Ilyen tempóval még a frekvenciahasználat lejártáig sem fog elkészülni. :P
 #101782  Szerző: Ivoa
 
DRoland írta:
kerek1radio írta:
comet írta:Lehet, hogy Önindító helyett Bumeráng lesz?
Az a helyzet, hogy a héten Bochkor a Music Fm vezetőivel tárgyal... A felvetésed könnyen realitássá válhat.

Amikor megszűntették a Slágert, akkor azért nem mentek a Rádió 1-re, mert kicsi a vételkörzete, pedig az vidéken is elég sok helyen jelen van. Kiváncsi vagyok most mit akarnak, csak legyenek már on air!
Rádió1- és Music FM-hallgatóként örülnék, ha egyik adón sem jelenne meg Bochkor és csapata. Ez a bagázs jó lenne, ha már befejezné. Boros és Voga unalmasak és kiöregedtek, Bochkornak meg szerintem jobb lenne valami újba belevágnia, pl. megpróbálkozhatna a Super TV2-n Liptai Claudiával valami reggeli műsorral. Annak az adónak különben is kellene egy húzóarc, legalább lenne mivel eladni a kábelszolgáltatók felé. (Kapásból lenne a Super TV2-nek akkora lefedettsége, mint most a Rádió 1-nek, vagy a Music FM-nek külön-külön.)
 #101779  Szerző: DRoland
 
kerek1radio írta:
comet írta:Lehet, hogy Önindító helyett Bumeráng lesz?
Az a helyzet, hogy a héten Bochkor a Music Fm vezetőivel tárgyal... A felvetésed könnyen realitássá válhat.

Amikor megszűntették a Slágert, akkor azért nem mentek a Rádió 1-re, mert kicsi a vételkörzete, pedig az vidéken is elég sok helyen jelen van. Kiváncsi vagyok most mit akarnak, csak legyenek már on air!
 #101775  Szerző: kerek1radio
 
comet írta:Lehet, hogy Önindító helyett Bumeráng lesz?
Az a helyzet, hogy a héten Bochkor a Music Fm vezetőivel tárgyal... A felvetésed könnyen realitássá válhat.
 #101774  Szerző: comet
 
Lehet, hogy Önindító helyett Bumeráng lesz?
 #101772  Szerző: asr27
 
djlacee írta:
asr27 írta:Szerintem is fura, hogy már a 2. hete nincs! Ez a Facebook komment törölgetésük meg szánalmas. :gülü2:
Weboldal meg ugyebár nincs, ahol meg lehetne nézni hogy ki műsorvezető és ki nem :punch:
Ha ilyen ütemben szerkesztik a honlapjukat akkor a rádió egyéves születésnapjára sem lesz kész.
 #101771  Szerző: djlacee
 
asr27 írta:Szerintem is fura, hogy már a 2. hete nincs! Ez a Facebook komment törölgetésük meg szánalmas. :gülü2:
Weboldal meg ugyebár nincs, ahol meg lehetne nézni hogy ki műsorvezető és ki nem :punch:
 #101770  Szerző: asr27
 
Szerintem is fura, hogy már a 2. hete nincs! Ez a Facebook komment törölgetésük meg szánalmas. :gülü2:
  • 1
  • 458
  • 459
  • 460
  • 461
  • 462
  • 565