RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #181496  Szerző: Sszilu
 
szemilan írta: 2019.02.08. 19:21 Sajnos úgy tűnik nem az volt. :( A Hifi ugyan 89.5-re "át tolja" a 89.4 Sankt Pölten-i OE3-t (89.4-en már a Sro 4 trollkodik) , de SDR Sharp segítségével már tisztább képet kaptam. Sajnos Kossuth és talán német adás keveréke hallható így, de semmiképpen sem az OE3. A Kossuth egyértelműen kivehető, de a német szöveg nem. Hamarosan feltöltöm a felvételt. Amiről aztán eldönthetitek, hogy a tuner okozza, vagy sem. Mert már a Kossuthban sem vagyok biztos, hogy az "tényleg ott van".
frekivadasz írta: 2019.02.08. 18:07 Ha az valóban egy 25W-os állomás, ez igen szép vétel, gratulálok!
Öttevényen egyértelműen a wendelsteini BR2, a horvát Narodni , és a barcsi Kossuth szól.
 #181492  Szerző: szemilan
 
Sajnos úgy tűnik nem az volt. :( A Hifi ugyan 89.5-re "át tolja" a 89.4 Sankt Pölten-i OE3-t (89.4-en már a Sro 4 trollkodik) , de SDR Sharp segítségével már tisztább képet kaptam. Sajnos Kossuth és talán német adás keveréke hallható így, de semmiképpen sem az OE3. A Kossuth egyértelműen kivehető, de a német szöveg nem. Hamarosan feltöltöm a felvételt. Amiről aztán eldönthetitek, hogy a tuner okozza, vagy sem. Mert már a Kossuthban sem vagyok biztos, hogy az "tényleg ott van".
frekivadasz írta: 2019.02.08. 18:07 Ha az valóban egy 25W-os állomás, ez igen szép vétel, gratulálok!
 #181490  Szerző: frekivadasz
 
Ha az valóban egy 25W-os állomás, ez igen szép vétel, gratulálok!
 #181489  Szerző: szemilan
 
Most, hogy lekapcsolták a Music FM adóját, ránéztem mégis mit hallok az éterben. Hát nem gondoltam volna, de Radenthein 1/Mitterberg (kae) Hitradio OE3, 327 KM-re van ez az adó. Ez durva nem? Nem is nagy teljesítményű az Osztrák adó. Az OE1 nem lepett volna meg. Persze az igaz, hogy Ausztria (Bécs) felé néz az antenna H polaritással és egy erőlködő is lóg a dróton, de erre nem számítottam.
 #181488  Szerző: szabogabor10
 
Gondics írta: 2019.02.08. 17:28
szabogabor10 írta: 2019.02.08. 15:10 Undorító ez az ország. És még képesek tagadni, hogy nem engedik be őket. Erre nincsenek szavak egyszerűen. Nem lennék meglepve, ha a kormány megrendelésére szívóznának. Orbán súlyosan beteg természetében ez egyszerűen benne van.
Hihetetlen, hogy ha valami negatív dolog történik bárhol is az országban, akkor egyből az Orbán van előkapva?! hamar leszögezném, hogy nem pártolom, semleges vagyok, de ez már kicsit uncsi.
Bocs, de pontosan ő érte el, hogy minden rosszról eszembe jusson. Ha tisztában vagy a napi magyar hírekkel, akkor te is pontosan érted ezt.
 #181487  Szerző: Gondics
 
asr27 írta: 2019.02.08. 17:35
Gondics írta: 2019.02.08. 17:28
szabogabor10 írta: 2019.02.08. 15:10 Undorító ez az ország. És még képesek tagadni, hogy nem engedik be őket. Erre nincsenek szavak egyszerűen. Nem lennék meglepve, ha a kormány megrendelésére szívóznának. Orbán súlyosan beteg természetében ez egyszerűen benne van.
Hihetetlen, hogy ha valami negatív dolog történik bárhol is az országban, akkor egyből az Orbán van előkapva?! hamar leszögezném, hogy nem pártolom, semleges vagyok, de ez már kicsit uncsi.
Én pedig azt sajnálom, hogy egyesek még most sem veszik észre, most sem látják, hogy mi áll a dolgok hátterében!
Kit vegyünk elő? gyurcsányt, aki már 10 éve nem miniszterelnök? Sorost, aki az ég világon semmit, nem vett el a magyaroktól?, vagy a szomszéd pista bácsit, aki azt se tudja mi történik az utcán kívül?! Orbán áll minde ilyen dolog mögött, mint a mostani Music FM ügy is... fentről megy a parancs, hogy ezt meg kell szüntetni!
Másrészt a jelenlegi médiatörvényt is orbánék kreálták! nem Gyurcsány, Nem Soros, nem az EU, hanem orbán!
Tetszel érteni?
Sláger Fm, mint példa. Hogyan tudott megmenekülni? A médiatanács úgy ugrál ahogyan a kormány fütyül? Nem "teljesen"! Miért is engedélyezte a név váltást? A frekit közösségiről keresedelmire módosítást és ezáltal egy költözéssel folyatni amit 7 éve elkezdtek? A Music Fm rovásán több dolog is vana múltban. Tudsz te ezekről? A 7 évet végig rádiózták. Az opciós 5 év pont ezekról szólt.
Értessz engem? :)
 #181486  Szerző: asr27
 
Gondics írta: 2019.02.08. 17:28
szabogabor10 írta: 2019.02.08. 15:10 Undorító ez az ország. És még képesek tagadni, hogy nem engedik be őket. Erre nincsenek szavak egyszerűen. Nem lennék meglepve, ha a kormány megrendelésére szívóznának. Orbán súlyosan beteg természetében ez egyszerűen benne van.
Hihetetlen, hogy ha valami negatív dolog történik bárhol is az országban, akkor egyből az Orbán van előkapva?! hamar leszögezném, hogy nem pártolom, semleges vagyok, de ez már kicsit uncsi.
Én pedig azt sajnálom, hogy egyesek még most sem veszik észre, most sem látják, hogy mi áll a dolgok hátterében!
Kit vegyünk elő? gyurcsányt, aki már 10 éve nem miniszterelnök? Sorost, aki az ég világon semmit, nem vett el a magyaroktól?, vagy a szomszéd pista bácsit, aki azt se tudja mi történik az utcán kívül?! Orbán áll minde ilyen dolog mögött, mint a mostani Music FM ügy is... fentről megy a parancs, hogy ezt meg kell szüntetni!
Másrészt a jelenlegi médiatörvényt is orbánék kreálták! nem Gyurcsány, Nem Soros, nem az EU, hanem orbán!
Tetszel érteni?
 #181485  Szerző: egon2
 
A Sláger rádió ès a Danubius megszünèsekor nagyobb volt a felháborodás mèg búcsú koncertet is szerveztek a rajongók.ne szünjel meg címmel a Sláger Rádióèrt.A Music FM 2012ben A Juventus Rádiótól "vette el "a frekvenciát amely rádió 1993tól sugárzott a89.5mhzes frekvencián.Azaz 19 èven át.Igaz a Juventus kapott egy kisebb vètelkörzetü frekvenciát.Sajnálom hogy megszünt a Music fm illetve anno a Sláger ès a Danubius.Èn úgy vagyok vele virágozzèk minden virág azaz ne szünjön meg egy rádió se.Sajnos a netrádiózás hazánkban mèg gyerekcipőben se jár.
 #181484  Szerző: Gondics
 
szabogabor10 írta: 2019.02.08. 15:10 Undorító ez az ország. És még képesek tagadni, hogy nem engedik be őket. Erre nincsenek szavak egyszerűen. Nem lennék meglepve, ha a kormány megrendelésére szívóznának. Orbán súlyosan beteg természetében ez egyszerűen benne van.
Hihetetlen, hogy ha valami negatív dolog történik bárhol is az országban, akkor egyből az Orbán van előkapva?! hamar leszögezném, hogy nem pártolom, semleges vagyok, de ez már kicsit uncsi.
 #181482  Szerző: asr27
 
Úgy gondolom, bátran kijelenthetem, amióta én figyelem a rádiós piacon történt változásokat, (Bő 13-15 éve), azóta egyetlen egy rádió megszüntetésénél sem volt ekkora hallgatói felháborodás.
Volt 2009-ben a két országos rádiónál is, volt a Roxynál is, volt 2012-ben a R1-nél is, de ekkora egyiknél sem.
Lehet cáfolni, de tisztán emlékszem, hogy ekkora egyiknél sem volt. Tüntetést is szerveznek holnap estére.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 565