RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #181394  Szerző: asr27
 
és online első a Music FM
 #181390  Szerző: Gondics
 
tomee írta: 2019.02.07. 11:49 Annyi amúgy biztos, hogyha a Retron folytatják, Bumerángként nagyot ütnének. Úgyis szeretnek ott korábbi dolgokat visszahozni. A jogok mondjuk nem tudom kinél vannak.
Én véleményem, hogy könnyen akár a jelenleg terjeszkedő Best Fm-re is kerülhetnek. Az új hír amit Bocsi is mondott reggel, hogy két rádió is megkereste őket. Ennek két előnye van!
1. Ha a rádiók keresték fel az önindítót, akkor Bocsiék tuti, hogy visszatérnek.
2. Két rádió is felkereste őket, így még válogatni is tudnak az opciók között.
Pár tárgyalás itt pár tárgyalás ott, majd döntenek a jobbik mellet és már indulhatnak is.
 #181388  Szerző: tomee
 
Annyi amúgy biztos, hogyha a Retron folytatják, Bumerángként nagyot ütnének. Úgyis szeretnek ott korábbi dolgokat visszahozni. A jogok mondjuk nem tudom kinél vannak.
 #181385  Szerző: asr27
 
A Media1 információi szerint a Music FM is szeretett volna felvásárolni egy már működő rádiót, de a tárgyalások végül nem vezettek eredményre. Más rádiót pedig nem találtak, ahol érdemes lett volna tárgyalni erről.
Melyik rádió lehetett? Én a Trendre vagy a Klasszikra tippelek.
 #181381  Szerző: adika4444
 
Megvolt az összekapcsolódás. Nagyokat röhögtem azért:DDD
 #181380  Szerző: LuciFerko
 
Marcii írta: 2019.02.07. 08:40 Most lement 1 R1 szignál,nekem az az érzésem hogy fogjuk még ezt hallani a 89.5-ön hallani :lool: :lool:
:lool: :lool: :lool:
 #181379  Szerző: Marcii
 
Most lement 1 R1 szignál,nekem az az érzésem hogy fogjuk még ezt hallani a 89.5-ön hallani :lool: :lool:
 #181378  Szerző: tomee
 
Van abban nem kis irónia, hogy abból a rádióból hívják fel őket, ami amúgy különösebb erőlködés nélkül terjeszkedik, és amelyik potenciálisan megszólalhat a helyükön. :) Remélem, megint úgy lesz eljátszva a beszélgetés, mintha egyik fél sem tudná nagyon jól, hogy miről is van szó valójában...
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 565