RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #94127  Szerző: veterán
 
PooLee írta:mlaszlo: igaz igaz! Viszont az ilyenek miatt szerintem a magyar programigazgatók gyorsan hajlamosak az egész adásra kiterjeszteni a módszert. Hétvégén bizonyára azért van úgy, mert akkor valójában nincs ott a műsorvezető.
Az az oltari nagy baromsag, hogy van, aki meg elozik... mi a rossz a voice trackingben??
 #94124  Szerző: PooLee
 
mlaszlo: igaz igaz! Viszont az ilyenek miatt szerintem a magyar programigazgatók gyorsan hajlamosak az egész adásra kiterjeszteni a módszert. Hétvégén bizonyára azért van úgy, mert akkor valójában nincs ott a műsorvezető.
 #94123  Szerző: mlaszlo
 
PooLee írta:Azt hiszem egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy ők is előre felvett megszólalásokkal dolgozzanak :(
Hétvégén már eddig is alkalmazták, hétvégén 10 és 11 között a programajánló szerintem előre rögzített.
 #94122  Szerző: PooLee
 
Azt hiszem egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy ők is előre felvett megszólalásokkal dolgozzanak :(
 #94121  Szerző: mszilárd
 
Kellemetlen, amikor a kívánság ( :lol: ) műsorban közli a betelefonáló, hogy sajnálja, hogy nem kérhette azt, amit szeretett volna. :) A válasz egyszerű egyébként: "nem hoztam magammal". Bárcsak elfelejtenék már a műsorvezetők ezt...
 #94110  Szerző: Ivoa
 
viktorio írta:
radiogyuri5600 írta:A vételkörzet és a hangzás jó,de a rádió.....na mindegy.
kissé kiforratlan...
Viszont az identek egész jók.
 #94109  Szerző: Ivoa
 
ceve írta:
Egyre több a reklám.

Egyre több a Szerencsjáték Zrt. reklám. Kép
:troll:
 #94108  Szerző: Ivoa
 
szemilan írta:Én ezt látom:

12.288 kedveli

5.748 beszél róla
Érdekes, ma már újra 12 ezer feletti lájkolójuk van. :ayfkm:
 #94105  Szerző: ceve
 
Egyre több a zakatolós house.

Egyre több a reklám.

Egyre több a Szerencsejáték Zrt. reklám. Kép
 #94085  Szerző: viktorio
 
radiogyuri5600 írta:A vételkörzet és a hangzás jó,de a rádió.....na mindegy.
kissé kiforratlan...
  • 1
  • 488
  • 489
  • 490
  • 491
  • 492
  • 565