RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #191953  Szerző: mihalylovics
 
LuciFerko írta: 2021.05.03. 20:31 Amúgy valószínűleg a Citadelláról megy, Fehérváron ott löki ki a móri Máriát, ahol a 96.4/99.5/105.9 is jók.
Ha onnan megy, akkor max. pár száz W-tal, tehát az engedélyezett teljesítmény töredékével. Dunakeszin valamivel gyengébb, mint a Tilos (bezzeg a Klub jött ezerrel).
 #191949  Szerző: LuciFerko
 
Amúgy valószínűleg a Citadelláról megy, Fehérváron ott löki ki a móri Máriát, ahol a 96.4/99.5/105.9 is jók.
 #191941  Szerző: potyi
 
Szerintem pár héten belül kiírja az NMHH a 96.4-et vagy 105.9-et, és majd ezek egyike lesz a Spirit végleges frekije.
Glenn írta: 2021.05.03. 16:39 Vannak még páran, akik nem vették észre, hogy elindult. Itt-ott kinyomja rövid időre valami beszélgetős, gyaníthatóan a Klub. :shock: :lool:
Megerősítem, a lakás egyik felében a Klub szól, a másikban a Spirit. Bőség zavara. :D
 #191939  Szerző: LewyDee
 
mihalylovics írta: 2021.05.03. 17:01 Itt 1 kérdés jár a fejemben: vajon mi lesz ennek a jövője (melyik az esélyes)?
1. Valamilyen úton-módon a Klubnak kedvező ítélet születik, ez meg megy a levesbe.
2. Ősz közeledtével kiírnak pályázatot a 92.9-re, akár kereskedelmit (Klub ismét hőzöng egy sort), ez meg megnyeri.
3. Lejár a fél év, új pályázat nem kerül kiírásra és minden megy a levesbe.

Lehet tippelni!
Szerintem a Klubnak kevés esélye van, de ha mégis vissza tudja szeretni a frekit, akkor az nmhh nagy valószínűséggel kiírja majd a 96,4-et közösségire
 #191938  Szerző: mihalylovics
 
Itt 1 kérdés jár a fejemben: vajon mi lesz ennek a jövője (melyik az esélyes)?
1. Valamilyen úton-módon a Klubnak kedvező ítélet születik, ez meg megy a levesbe.
2. Ősz közeledtével kiírnak pályázatot a 92.9-re, akár kereskedelmit (Klub ismét hőzöng egy sort), ez meg megnyeri.
3. Lejár a fél év, új pályázat nem kerül kiírásra és minden megy a levesbe.

Lehet tippelni!
 #191937  Szerző: Glenn
 
Vannak még páran, akik nem vették észre, hogy elindult. Itt-ott kinyomja rövid időre valami beszélgetős, gyaníthatóan a Klub. :shock: :lool:
 #191935  Szerző: knoskamatee
 
potyi írta: 2021.05.03. 10:56 Ha jól érzem, a koncepció valami olyasmi, hogy reggel és délután talk, a fennmaradó időben zene. Lehet ezt jól is csinálni, www.digifm.ro, érdemes lenne tanulniuk. Egyelőre szerintem nagyon kaotikus.

Meg mondjuk már ma kidobhatnák a Jazlert. Meg érdemes lenne valami olyan szignálgyárossaal szerződni, aki rutinosabb.
amire az ideiglenesből rendes 10+7 éves szerződés lesz, addigra ezek a problémák is meg lesznek oldva, a nyakamat rá! 8-) amúgy a Jazlerből sokat kilehet hozni, szerintem a most következő hónapokban kifogja szolgálni a csatornát.
 #191925  Szerző: potyi
 
Ha jól érzem, a koncepció valami olyasmi, hogy reggel és délután talk, a fennmaradó időben zene. Lehet ezt jól is csinálni, www.digifm.ro, érdemes lenne tanulniuk. Egyelőre szerintem nagyon kaotikus.

Meg mondjuk már ma kidobhatnák a Jazlert. Meg érdemes lenne valami olyan szignálgyárossaal szerződni, aki rutinosabb.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 33