• Class FM

• Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #175714  Szerző: tomee
 2018.05.20. 11:17
moby67 írta: Az emberek többsége munkába menet, jövet vagy utazás közben a kocsiban hallgatja a vételkörzetben fogható FM rádiók műsorát. Viszont munkahelyen ( ahol engedik) vagy otthon wi-fin már az online rádiók is mennek (ahol még nincs és nem is várható R1 frekvencia az is). A mobil szolgáltatók mára már szinte nem is a beszélgetésre hanem az adatforgalom növelésére mentek rá.
Viszont hallgatva a jelenlegi adást szerintem egyáltalán nem egy erőlködés hanem színesebb mint az R1 vagy a Petőfi.
Lehet, hogy színesebb (én amúgy kifejezetten csak a Morning Show-ra utaltam, mint erőlködés), de a Class akkor is úgy van benne már a jelenlegi köztudatban, mint egy már nem létező rádió, és erre csak rá fog erősíteni az a tény, hogy a helyén hamarosan el fog valami indulni, ami nagy valószínűséggel be is tömi az utána keletkezett űrt. Hallgatni ugyan jó a Class-ot, de a húzóemberek nélkül csak egy digitális rádió a sok közül, és valószínűleg ezt a "mi leszünk a magyarországi digitális rádiózás előfutárai" mizériát azért ők sem gondolták annyira komolyan, más különben nem ragaszkodtak volna annyira az analóg frekvencia csomag visszaszerzéséhez, plusz az elmúlt két évben lobbiztak volna ezerrel, amit ugye nem tettek, mert sem a támogatottságibeli sem az anyagi háttér nem áll a rendelkezésükre ehhez.

Értem azt az elképzelést, hogy jobb híján ők inkább előre menekültek, de mint írtam, ez szerintem inkább egy hangzatos blöff volt a részükről és felmerül a kérdés, hogy ha majd egyszer neadjisten a R1/Petőfi/Sláger/Retro is nekiállna digitális rádiózni akkor biztos, hogy ebből a csatározásból a Class jönne ki győztesen gyakorlatilag nulla tőkével a háta mögött pusztán azért, mert ők már évekkel korábban nekiálltak ezt építgetni?!
 #175709  Szerző: moby67
 2018.05.20. 07:47
tomee írta:
ClassCredo írta:Mostmár a Morning Show szignáljából is kikerült Janklovics.
Én igazából azt gondolom, hogy ez az erőlködés az elmúlt egy évben teljesen felesleges volt, mert már az elejétől nyilvánvaló volt, hogy az egész "Morning Show" Balázsék nélkül kb. az égvilágon semmit sem jelent. Tök nyilvánvaló volt, hogy az egész róluk szólt, és nem a brand-ről. Pont emiatt a Class FM sorsa is mostanra ugyanúgy borítékolhatóvá vált, mint anno a Danubiusé vagy Slágeré. Lehet abban reménykedni, hogy Magyarországon az online rádiózás a jövő, de ez a jövő még (!) nem most van.
A "Morning Show","Bumeráng", "Önindító", "Talpra magyar","Kukori", ezek egy társaság által levédett márka nevek.
Ha a Class nem lett volna elkaszálva az FM-en akkor a Balázs még mindig ott bohóckodna a csapatával az Üllői úti stúdióban, arról se tudva hogy a márka név már régen nem az Övé. Az online rádiózás viszont már elkezdődött és ne feledjük a digitális rádiózást se, ami a jövő. Az emberek többsége munkába menet, jövet vagy utazás közben a kocsiban hallgatja a vételkörzetben fogható FM rádiók műsorát. Viszont munkahelyen ( ahol engedik) vagy otthon wi-fin már az online rádiók is mennek (ahol még nincs és nem is várható R1 frekvencia az is). A mobil szolgáltatók mára már szinte nem is a beszélgetésre hanem az adatforgalom növelésére mentek rá.
Viszont hallgatva a jelenlegi adást szerintem egyáltalán nem egy erőlködés hanem színesebb mint az R1 vagy a Petőfi.
 #175652  Szerző: tomee
 2018.05.16. 16:10
ClassCredo írta:Mostmár a Morning Show szignáljából is kikerült Janklovics.
Én igazából azt gondolom, hogy ez az erőlködés az elmúlt egy évben teljesen felesleges volt, mert már az elejétől nyilvánvaló volt, hogy az egész "Morning Show" Balázsék nélkül kb. az égvilágon semmit sem jelent. Tök nyilvánvaló volt, hogy az egész róluk szólt, és nem a brand-ről. Pont emiatt a Class FM sorsa is mostanra ugyanúgy borítékolhatóvá vált, mint anno a Danubiusé vagy Slágeré. Lehet abban reménykedni, hogy Magyarországon az online rádiózás a jövő, de ez a jövő még (!) nem most van.
 #175636  Szerző: ClassCredo
 2018.05.15. 14:39
Mostmár a Morning Show szignáljából is kikerült Janklovics.
 #175590  Szerző: noartist
 2018.05.13. 08:42
Ezt már korábban megválaszoltam. Ott ,,A rádiós piac” topik erre! Ne spammeljük szét a Class FM-ét, ez egy netrádió.
 #175583  Szerző: Marcii
 2018.05.12. 18:44
LewyDee írta:
2018.05.12. 18:10
djlacee írta:
2018.05.12. 11:22
gatilaci írta:
2018.05.12. 10:47
http://radiosite.hu/felvilagositast-ker ... diatanacs/ a mediatanács felvilágositást kért a pop fm től a hold reklám kft üzelmető cégtől
Ez a téma nem kapcsolódik a Class FM netrádióhoz
Most nemazért, de az országos kereskedelmi frekvenciacsomagnak nincs topikja. Ez az exrádió viszont ott sugárzott, amíg meg nem szűnt. Akkor azért valami köze csak van hozzá. :)
Jogos,lehetne topikja a frekvenciacsomagnak.A 96.4-nek is volt már az eredményhirdetés előtt.
 #175582  Szerző: LewyDee
 2018.05.12. 18:10
djlacee írta:
gatilaci írta:
http://radiosite.hu/felvilagositast-ker ... diatanacs/ a mediatanács felvilágositást kért a pop fm től a hold reklám kft üzelmető cégtől
Most nemazért, de az országos kereskedelmi frekvenciacsomagnak nincs topikja. Ez az exrádió viszont ott sugárzott, amíg meg nem szűnt. Akkor azért valami köze csak van hozzá. :)
 #175580  Szerző: djlacee
gatilaci írta:
 #175440  Szerző: Wolfman
 2018.05.03. 17:35
tomee írta:
2018.04.30. 12:10
Marcii írta:
tomee írta:
2018.04.30. 12:00
Amúgy mióta be lett jelentve azon gondolkodom, hogy ez a "Pop FM" név nem lehet, hogy csak amolyan project elnevezés, mint ahogy 3 éve a "DJ FM" volt?
Én is ezt gondolom,nem véletlen,hogy még él a Danubius Rádióhoz köthető cég. :D Szerintem felvásárlás lesz belőle.
Olyannyira, hogy konkrétan a "Danubius FM" elnevezés 05.14-ei határidővel levédetésre kerül a szabadalmi hivatal honlapján a Mambó Rádió Kft. által....
Ők már tavaly benyújtották erre a kérelmet.
A "Rádió Danubius" védjegyet pedig a Multus Advisory Kft. jelentette be 2016-ban. Erről van is egy írás: https://24.hu/media/2016/07/29/visszate ... ius-radio/
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 503

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.