• Rise FM Online

• Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #178116  Szerző: noartist
 2018.07.02. 15:34
TechY01 írta:
2018.07.02. 15:26
noartist írta:
2018.07.02. 14:54
Értem én, hogy ez már csak egy MP3-lejátszó, ami egy sarokba ledobott gépről ketyeg, de legalább netre lenne kötve, és nem ugrálna a stream folyamatosan.

Az is csodálatos, hogy valamelyik nap szinte minden zene között elhangzott, hogy bizony, itt minden este trackpremier van Iller Bálinttal.

Nem lehetne ezt kicsit igényesebben?
Nálam nem akad.
Ma nem hallgattam sokáig, de párszor előfordult, hogy ugrott. Valamelyik délután viszont NiteRise mixek mentek, és az élvezhetetlen volt.
 #178114  Szerző: TechY01
 2018.07.02. 15:26
noartist írta:
Értem én, hogy ez már csak egy MP3-lejátszó, ami egy sarokba ledobott gépről ketyeg, de legalább netre lenne kötve, és nem ugrálna a stream folyamatosan.

Az is csodálatos, hogy valamelyik nap szinte minden zene között elhangzott, hogy bizony, itt minden este trackpremier van Iller Bálinttal.

Nálam nem akad.
 #178112  Szerző: noartist

#173405  Szerző: whoisthere
 2017.12.25. 21:03
Ha van az életben biztos és változatlan, akkor az a Risefmonline oldala és világa. :lool:
 #170383  Szerző: noartist
 2017.08.31. 14:13
atlagosjofiu írta:Sziasztok! Nem tudom, hogy a tulaj olvasni fogja-e, remélem igen. ☺ Régen sokat hallgattam még a rendes állomást. Már akkor is azt éreztem, hogy akár tök jó is lehetne ez a csomag, ha igényesebben szerkesztették volna. Nincs ez másként most sem. Miért nem próbálnak meg egy tisztesen felépített netes rádiót készíteni ebből a kavarodásból? Sok lehetőség van, meg kéne próbálni, elhivatottság kérdése.
Nem egy rossz elképzelés, mert konkurencia nem igazán van itthon. Neten sem, FM-en sem.
Ismert név, és annak idején rendszeresen a stream toplisták élén volt, még a StereoPlayer-korszakban is. Aztán jött a streamcsere, és elszállt az egész. Látok benne fantáziát, csak több törődést igényelne, mint az utóbbi időben. JoNeS az illetékes, kíváncsi lennék az álláspontjára.
 #169982  Szerző: atlagosjofiu
 2017.08.16. 14:29
Sziasztok! Nem tudom, hogy a tulaj olvasni fogja-e, remélem igen. ☺ Régen sokat hallgattam még a rendes állomást. Már akkor is azt éreztem, hogy akár tök jó is lehetne ez a csomag, ha igényesebben szerkesztették volna. Nincs ez másként most sem. Miért nem próbálnak meg egy tisztesen felépített netes rádiót készíteni ebből a kavarodásból? Sok lehetőség van, meg kéne próbálni, elhivatottság kérdése.
 #168477  Szerző: Csongii
 2017.06.14. 21:22
http://www.risefmonline.hu/
Ez meg itt szól, egész jó pofa a lejátszó, de azért valami tartalom se ártana, persze ha csak a zenegép megy, akkor mindegy.
 #166096  Szerző: ZooLa
 2017.03.15. 11:16
witiruve írta:de a streamstat-on mégis referenciaként van feltüntetve
Kép
Attól, hogy valami múlt idő, még lehet referencia. Anno a Sztárnetnél is volt hasonló lista tele döglött rádiókkal.

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.