RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #179438  Szerző: Marcii
 
Ezt már McNutt nyomja winamppal :lool: :lool:
 #179437  Szerző: Cole
 
Újra szólnak. :)

most már tényleg, csak a zenék mennek, szignál is alig van köztük. :o
 #179422  Szerző: Cole
 
Korábban is volt már ilyen hiba, de akkor gyorsan javították.... lassan 1 egész napja nem hallható semmi..

Mondjuk várható volt, hogy amint elindul valami az országos frekvencián, akkor utána nem sokáig húzzák, de azért én reménykedtem, hogy hosszú távra terveznek. :(
 #179420  Szerző: ClassCredo
 
Cole írta: 2018.10.02. 18:26 Tegnap még ment. Reggel óta ilyen. :( Ha ez lenne a vége, akkor azért legalább kiírhatnának valamit azoknak, akik hallgatták őket a végéig.
Igen én is ma reggel tapasztaltam. Remélem, hogy hamarosan kapunk valami infót. Bár szerintem ahogy elkezdődött augusztusban ez az ismételgetés lehet, hogy vesztettek pár hallgatót. Pedig nagyon jó ötlet volt amit csináltak és sok másik analóg rádió is példát vehetne róluk.
 #179417  Szerző: Cole
 
Tegnap még ment. Reggel óta ilyen. :( Ha ez lenne a vége, akkor azért legalább kiírhatnának valamit azoknak, akik hallgatták őket a végéig.
 #179415  Szerző: ClassCredo
 
Valaki tud valami infót, hogy ez már a vég vagy csak valami hiba?
 #179249  Szerző: RadioFan
 
Valakinek van esetleg egy több órás felvétele még az országos korszakból, esetleg a Jáksó Top 20-ből? Csak Morning Show-s tartalmat találtam a neten, de pl. egy Class Kívánságműsort is szívesen visszahallgatnék egészében 2-3 évvel ezelőttről...
Aki esetleg vett fel anno, és elküldi nekem azt nagyon szépen köszönöm :yes:
 #179238  Szerző: noartist
 
Redfox81 írta: 2018.09.08. 12:16 Már a Class Hétvége is ismétlés volt. Az még nem is annyira ciki, hogy a nyári házi feladatokról volt benne szó, de a programajánlókat (amik már rég nem aktuálisak) illene kivenni.

Engedd el.
 #179230  Szerző: Redfox81
 
Már a Class Hétvége is ismétlés volt. Az még nem is annyira ciki, hogy a nyári házi feladatokról volt benne szó, de a programajánlókat (amik már rég nem aktuálisak) illene kivenni.
 #179191  Szerző: Cole
 
ClassCredo írta: 2018.08.30. 21:04 Én benne vagyok a képzésben pont a napokban kaptunk róla infót tehát idáig ezért találgattam én is.
Akkor lehet tudni, hogy pontosan mi lesz? Ezek szerint nem a class? :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 510