RADIOSITE Fórum

  • Civil Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #189594  Szerző: noartist
 
radio30 írta: 2020.12.22. 21:48 https://media1.hu/2020/12/22/7x24-uj-bu ... c5072lmaKE Ha Heti TV Meg nyeri Akkor Esténként jo kis arab mixeket hallhatunk este azt mondják hogy lesznek pörgős zenék az jo lenne akkor lesznek arab mixek este :yeah: :yeah: :yes: :party:

Reméljük, egyszer megunod, hogy minden egyes *******tt profilodat tiltjuk. Nem hiszem el, hogy nem esik le. Segítsünk? Ne regisztrálj újakat, mert csak spammelsz. Mi pedig nekifutásbó tiltani fogunk mindig, mivel nem fogod fel, miért tesszük. Tedd meg azt a szívességet, hogy távol maradsz a fórumtól! Kösz.
 #189533  Szerző: lacika95
 
https://www.youtube.com/watch?v=2pPsI_VDaKY szívesen elhallgatnám a kínai nemzetközi Rádió Magyar nyelvű 24 órás adását https://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%ADnai_kult%C3%BAra erről szoktak beszélni leginkább a kínai kultúráról most itt a remek lehetőség a kínaiaknak 98.0 mhz amit most pályáztatnak csak itthon is kell szerkesztőség
 #189272  Szerző: Glenn
 
Radio02 írta: 2020.11.27. 21:45a grémium elnémította a rádiót
Oké, érdekes és fontos az infó, csak ez a kiragadott szöveg bántó picit. "Elnémította", pedig szólni akart, csak ez a piszok hatalom... :x
Jó, tudom, Média1 = libsi szócső, csak ugye ezt sokan készpénznek veszik, amit nem szép dolog tényként közölni. A Médiatanács nem hosszabbította meg az engedélyt szabálysértések miatt. Nem elnémította, elnémult magától, mert hülyék voltak. Most itt a remek alkalom, lehet folytatni. Én drukkolok nekik. :yes:
 #189264  Szerző: Radio02
 
Ma indul a Budapest FM 98,0 MHz pályáztatása Forrás Media1

Az NMHH Médiatanács bejelentette azt is, hogy véglegesítette és pénteken feltölti honlapjára a Budapest 98,0 MHz körzeti vételkörzetű frekvencia pályázati felhívását közösségi jelleggel. Az ajánlatokat január 14-én lehet majd benyújtani. Ez az a frekvencia, amelyet a Civil Rádió használt korábban, de a grémium elnémította a rádiót, mely azóta az internetre kényszerült. Megkezdődött a Budapest FM 98.0 Pályáztatása Mi Fog itt Megszolalni?
 #188451  Szerző: Milán
 
galacus1995 írta:Felkérés a Budapest 98,0 MHz rádiós
médiaszolgáltatási lehetőség frekvenciatervének kidolgozására Vajon Mi Fog Itt Szólni?
Mi más? Lölö FM, vagy Vityó Rádió
 #188450  Szerző: galacus1995
 
Felkérés a Budapest 98,0 MHz rádiós
médiaszolgáltatási lehetőség frekvenciatervének kidolgozására Vajon Mi Fog Itt Szólni?
 #186502  Szerző: noartist
 
Én indítottam volna egy #Civil podcastet, amibe rendszeresen készítettem volna tartalmakat. Nem okvetlen van már szükség lineáris műsorszórásra FM nélkül.

Minden műsort, ami maradt, el lehetne készíteni podcastként, és még választhatna is a hallgató, hogy mire kíváncsi.

Amúgy tényleg marginális a hallgatottságuk a weben, hosszabb távon ez nem tartható.

Az NMHH meg iparkodhatna a néma frekvenciák pályáztatásával a fővárosban. Ezért kapják a pénzüket, az isten szerelmére. Alkalmatlan banda.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15