RADIOSITE Fórum

  • Kék Duna Rádió

 #187639  Szerző: ClassCredo
 
Egy újabb nagy múltú, népszerű rádió búcsúzik 24 év után.
Valószínűleg nekik sem jött be az online rádiózás, pedig az online hallgatottsági adatok alapján a leghallgatottabbak között voltak.
https://kekduna.hu/2020/06/26/bucsuzunk/
 #182048  Szerző: ZooLa
 
zakopanendre írta: 2019.02.25. 17:49 Nem vagyok abban biztos, hogy ezek a hallgatottsági adatok olyan pontosak lennének. Láttam már olyan csatornán több kapcsolódást, ahol éppen romokban volt az adás (Fresh), meg olyat is, ami zéró közösségi kommunikációval és hirdetéssel százas nagyságrendben szárnyalt... De ha jól emlékszem volt valahol egy olyan értekezlet, ahol a számok manipulálása volt a téma. Mondjuk nem hiszem, hogy lenne értelme ezzel játszani, bár ki tudja, lehet a Stream Stat menedzserei látják azt is, hogy mennyivel nagyobb az első oldalon lévő rádiókra való kattintási hajlandóság.



Egyébként dögös a weboldal és gratulálok a szép számhoz. :)

+1 off kérdés: vajon kimutatható, hogy a Music megszűnése után melyik rádiók hallgatottsága ugrott meg úgymond arányosan?
A manipulált adatok nagy része direkt nem kerül le. Ugyanis ez is generál témát a közösségi oldalakon (na meg itt is) ami szintén növeli az oldal látogatottságát. Ha valamelyik rádió nagyon látványosan próbálkozik annál értelemszerűen le lesz lőve a mérés.

Ezeknek nőtt valamilyen mértékben a hallgatottsága:
- Rádió 1
- Cool FM
- Megadance
- Dance Wave!
- Rádió Face
- A maradék meg 'elkapcsolt' a többi rádióra, de ott a növekedés méréshatáron belül van.
 #182029  Szerző: zakopanendre
 
Nem vagyok abban biztos, hogy ezek a hallgatottsági adatok olyan pontosak lennének. Láttam már olyan csatornán több kapcsolódást, ahol éppen romokban volt az adás (Fresh), meg olyat is, ami zéró közösségi kommunikációval és hirdetéssel százas nagyságrendben szárnyalt... De ha jól emlékszem volt valahol egy olyan értekezlet, ahol a számok manipulálása volt a téma. Mondjuk nem hiszem, hogy lenne értelme ezzel játszani, bár ki tudja, lehet a Stream Stat menedzserei látják azt is, hogy mennyivel nagyobb az első oldalon lévő rádiókra való kattintási hajlandóság.



Egyébként dögös a weboldal és gratulálok a szép számhoz. :)

+1 off kérdés: vajon kimutatható, hogy a Music megszűnése után melyik rádiók hallgatottsága ugrott meg úgymond arányosan?
 #182023  Szerző: ClassCredo
 
https://kepkuldes.com/image/6UnKEj

Ma délután eléggé feljöttek, emlékezetem szerint már rég voltak a top5-ben. Érdekesség, hogy az eset után kb. 10 perccel már csak fele ennyien hallgatták őket.
 #180162  Szerző: ClassCredo
 
Az utóbbi napokban szét vannak csúszva. Vagy nem is megy a stream vagy ha megy akkor is akadozva és a zenék, szignálok, reklám és időjárás sincs olyan jól összevágva.

Ez meglátszik a hallgatotságon is mert eddig naponta kb. 1500 hallgaták őket mostmár 600-tól többen nem nagyon.
 #174082  Szerző: adam1400
 
már hírek sincs csak időjárás de az is gáz,mivel előbb -20°C-ot mondott :D de idén nem is volt hideg.
 #173596  Szerző: adam1400
 
Marcii írta:
adam1400 írta:Már szól

vmi nem stimmel ezzel az adóval

Mi?

megint nem szól.
Lehet hogy haldoklik?
úgy néz ki,most este 9-kor is elkezdi hogy ez a kék duna reggel :D
 #172913  Szerző: Marcii
 
adam1400 írta:Már szól

vmi nem stimmel ezzel az adóval

Mi?

megint nem szól.
Lehet hogy haldoklik?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 47