RADIOSITE Fórum

  • Kék Duna Rádió

 #43730  Szerző: Pasa
 
Én meg csak egy egyszerű tudatlan hallgató vagyok, úgyhogy rohadt jókat röhögök rajtatok!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán, ha meguntam, megyek rádiót hallgatni... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 #43727  Szerző: Snake
 
OFF: a második fele szimpatikus Orrhang, de nemkell ennyire durvának lenni. :D még kitilt a Főnök :D
 #43726  Szerző: orrhang
 
Kedves Főnök!

Ha nem tévedek ez egy fórum oldal. Tehát elvileg mindenki azt mond, amit akar. Mondom elvileg. Igazából ez a fajta hozzáállás, amit te itt közzétettél, ez szerintem pont magát a fórum értelmét kérdőjelezi meg. Lehet a stíluson vitatkozni, de talán akkor arra kéne felhívni a fórumozók figyelmét, hogy ne anyázzák egymást és nem kitiltásokkal fenyegetőzni. Ez egy szakmai fórumnak kellene, hogy legyen , ahogyan az előbb is írtam!!!
És talán azokat kellene kitiltani, akinek halványlilafingja sincs arról mi megy egy rádióban, csak a havernak az uncsitesójának a barátjának az anyjának a pasija egyszer bevitte körülnézni és ezért már osztja itt az észt. Nagyon sok olyan ember van, akinek lenne értelmes ötlete, meg is tud magyarázni dolgokat, de attól , hogy tizenéves semmit nem tudó, de rohadt "okos" emberekkel kell vitatkoznia az egyértelműről elmegy a kedve az egész írogatástól!(többek közt én is)

És akkor még te is ráteszel egy lapáttal!

Talán azokat kellene kitiltani, akiktől nem szakmai ez az egész!
 #43725  Szerző: orrhang
 
Még mielőtt egymás torkának esnétek!
Te haver meg azt fogd fel, hogy a Kék Duna Rádiónál van egy faszi, akié a rádió ő dönt minden kérdésben egymaga, ahogy ő fütyül úgy táncol minden alkalmazott, saját döntés, saját gondolat nincs.
Na, ha ez így menne, akkor az a rádió már régesrégen eltünt volna a sunyiba. A KD-ben is vannak stábértekezletek, ahol lehet ötletelni és meg lehet utána valósítani. Ne haragudj, de NÁdámot és téged is egy olyan embernek képzellek, akinek van rálátása a KD-ra, talán még gyakornokoskodhattatok is ott, de valamiért az igazi NAGY FAZÉKBA nem kerültetek bele és az egyik felvág azzal, hogy ő 8 éve kit ismer, a másik meg leordít egy olyan embert, aki lassan 10 éves múlttal rendelkezik a rádiózásban. Srácok! Ez egy szakmai fórum kellene, hogy legyen, nem idióták gyülekezete. Az lenne a jó, ha a szakmáról lehetne szakmabeliekkel beszélgetni és eszmét cserélni és aki nem érte hozzá ( de úgy látszik ebben az országban mindenki ért a rádiózáshoz a foci és a vezetés előtt - vagy után, nem tudom) az elfogadná olyanok véleményét, aki igen!
Nem megsértődni kell, hanem belátni, hogy néha lehet a másiknak is véleménye, már-már igaza! Az az egy ember tuti, h nem lát rám a programmingra, a marketingre, a müsorvezetőkre, a zenékre, a kapcsolattartásra az ügyfelekkel, a Nautilusra, a hangzásra, a hardverekre, ... , vagy ha igen, akkor olyan sokoldalú, hogy már gömb!!!
(úgy mondom, h nem lát rá, h van némi sejtésem a KD-ról)
 #43718  Szerző: Ghee
 
LuciFerko írta:te jézus atyaúristen, mit indítottam el...
A fórum hét csapását... :gülü:
 #43717  Szerző: LuciFerko
 
te jézus atyaúristen, mit indítottam el...
 #43712  Szerző: markfelt
 
Akkor kérnék mindenkit, hogy ezt a rendkívül konstruktív beszélgetést itt és most kéretik abbahagyni! Egy apró technikai hibáról - amit állítólag már vizsgál is a rádió - nem hinném, hogy érdemes ennyit témázni. Pláne egymást szapulni nem.

Szóval vége, különben tiltás, köszi.

Üdv:
Főnök
 #43711  Szerző: VidámSrác
 
sz*rok a kék dunába, mondjuk eddig is ezt tettem, és ezzel a véleményeddel sem én fogok ellenkezni (hanem majd más)
csirkebogár írta:Látszik haver
csirkebogár írta:Te haver
ha már ilyen közel kerültél hozzám, állod a sört is?
 #43709  Szerző: csirkebogár
 
VidámSrác írta:
csirkebogár írta:Látszik haver, fingod sincs a Kék Duna Rádió működéséről, ellenben rohadt nagy arcodddal kiosztod azt aki meg ismeri a valós helyzetet:)
itt nincs semmilyen helyzet, a rohadt nagy arcommal megfogalmazottakban általánosságok vannak.

de hogy konkrétumokról is szó essen: körülbelül két napja próbálom megfogalmazni NÁdám nevű topiktársnak (illetve kezdem azt érezni, hogy most már mindenkinek), hogy egy rádióban az ott dolgozók többnyire nem a hallgatóktól értesülnek egy-egy technikai problémáról. ebből pedig az következik, hogy nagyrészt nem is a hallgatói észrevételnek köszönhetően hatalmas hálával javítják ki ezeket, hiába így kommunikálják. azt is próbálom elmagyarázni, hogy egy rádióban nem a vállalatirányítási munka része a hangzás beállítása, lehet ezzel vitázni, de akár be is lehet emiatt szólni, de ettől ez a tény még nem változik meg.
Te haver meg azt fogd fel, hogy a Kék Duna Rádiónál van egy faszi, akié a rádió ő dönt minden kérdésben egymaga, ahogy ő fütyül úgy táncol minden alkalmazott, saját döntés, saját gondolat nincs. Lehet, hogy nem ő sajátmaga tekergeti a pótmétereket meg az Orbánt, de az ő szájíze szerint állítják be. A Kék Duna Rádió nem demokratikus működésű, viszont meg is van ennek az eredménye.
 #43707  Szerző: VidámSrác
 
csirkebogár írta:Látszik haver, fingod sincs a Kék Duna Rádió működéséről, ellenben rohadt nagy arcodddal kiosztod azt aki meg ismeri a valós helyzetet:)
itt nincs semmilyen helyzet, a rohadt nagy arcommal megfogalmazottakban általánosságok vannak.

de hogy konkrétumokról is szó essen: körülbelül két napja próbálom megfogalmazni NÁdám nevű topiktársnak (illetve kezdem azt érezni, hogy most már mindenkinek), hogy egy rádióban az ott dolgozók többnyire nem a hallgatóktól értesülnek egy-egy technikai problémáról. ebből pedig az következik, hogy nagyrészt nem is a hallgatói észrevételnek köszönhetően hatalmas hálával javítják ki ezeket, hiába így kommunikálják. azt is próbálom elmagyarázni, hogy egy rádióban nem a vállalatirányítási munka része a hangzás beállítása, lehet ezzel vitázni, de akár be is lehet emiatt szólni, de ettől ez a tény még nem változik meg.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 47