RADIOSITE Fórum

  • Kék Duna Rádió

 #43672  Szerző: ravasz
 
orrhang írta:
Már bocs, de a hallgatókról is sokmindent elárul ez
Pontosan mit is? Azt, hogy nem az ő dolguk szólni ezért?????
Ezt én sem értem. Sztem pár embert leszámítva ez a kutyát nem érdekel.

Ez egy igényességi kérdés a rádió részéről, ami ezen a (szakmai?) fórumon téma, de valójában nem hinném, hogy sokan háborognának érte...
 #43669  Szerző: orrhang
 
Már bocs, de a hallgatókról is sokmindent elárul ez
Pontosan mit is? Azt, hogy nem az ő dolguk szólni ezért?????
 #43668  Szerző: LuciFerko
 
Már bocs, de a hallgatókról is sokmindent elárul ez. Hogy eddig még senki sem szólt/vette észre a hibát... Mondjuk "kínaiszarkonyharádión" nem lehet észre venni :gülü2:
 #43666  Szerző: NÁdám
 
orrhang írta:Jajj, fejezzétek már be. Kicsit túl van lihegve már ez az egész!!! Valami elromlott vagy elállítódott, nyilván észrevették és megjavítják(megjavították). A KD vezetőségére mindent lehet mondani, de azt nem, hogy ne törődnének a jó hangzással és sz@rnának a rádiózásra.
Egyetértek, NAGYON túl van lihegve az egész... Előbb beszéltem a management egyik tagjával, aki pont hogy a hangzásért felel, mivel hangmérnök, rajta vannak az ügyön, vizsgálják mi lehet a gond.
 #43655  Szerző: VidámSrác
 
NÁdám írta:
VidámSrác írta:
NÁdám írta:Amúgy a rádió managementjének közlése alapján és még nem kaptak ilyen jellegű visszajelzést, mint amit itt írtok, ezért ha problémátok van, írjátok meg a gyor@kekduna.hu címre, utánanéznek.
nem akarok kötekedni, de ha nem írjuk meg, akkor marad sz*r, mert ők nem veszik észre?
egyébként komolyan úgy kell mostantól gondolnunk, hogy a rádióállomások technikusai csak akkor hallgatnak bele a saját rádiójukba, ha hallgatói észrevétel érkezik? egész nap csak unatkoznak és várják az e-mailt, hogy hátha ír nekik valaki, mert akkor végre ők is belehallgathatnak és észrevehetik, hogy tényleg nem jó a hangzás, mert ha nem jön levél, akkor észre sem veszik, hogy rosszul szól a rádiójuk?
Meg kellene tanulni, hogy ez Magyarország. Itt a vevő van a cégért, a hallgató a rádióért. Lehet ellene lázadni, csak értelme nincs, akkor egyszerűbb elmenni más országba. A KD managementje ehhez az állapothoz képest abszolút korrekt. Bpről egyébként ők nem hallják, hogy mi megy ki Győrben.

A Kék Duna belügyeibe amúgy meg nem szeretnék beleszólni, gondolom meg van a megfelelő felelősségre vonási rendszer arra, ha valaki hibázott, én ennyit tudtam tenni, szóltam az illetékesnek és megírtam ide a válaszát. Szívesen.
nem erről beszéltem, hanem arról, hogy a legtöbb rádióra elmondható, hogy dolgozik ott legalább egy olyan ember, akinek - mondjuk úgy - van fogalma arról, hogyan kell egy rádió hangzását beállítani és erre képes is. azért mert ez a dolga. (és ez a tény sok más rádió mellett leginkább a kék dunára érvényes, nem kell ugye a nautilus kft.-t és az orbant említenem.) azt, hogy nagyon hálásak egy-egy hallgatói észrevételért, mindenféle köszönetet mondanak és ígéretet tesznek, úgy hívják, hogy marketing. a menedzsment pedig lehetne tatabányán, lehet a fővárosban vagy akár az antarktiszon is, nem fog tudni a rádió hangzásán közvetlenül javítani, azért, mert neki nem ez a dolga.
még egyszer tehát: szívélyes és értékelendő gesztus, ha egy hallgató észrevételt küld egy rádióállomásnak, de egy pillanatra se felejtsük el, hogy az ott dolgozók az esetek 95 százalékában nem tőle értesülnek először a problémáról, hanem - mivel ott dolgoznak - alapvetően ismerik azt, csak valamilyen okból kifolyólag nem tudják kijavítani.
 #43650  Szerző: szemilan
 
Én ránéztem most, de nem hiszem, hogy hozzányúltak volna.
 #43646  Szerző: LuciFerko
 
orrhang írta:Jajj, fejezzétek már be. Kicsit túl van lihegve már ez az egész!!! Valami elromlott vagy elállítódott, nyilván észrevették és megjavítják(megjavították). A KD vezetőségére mindent lehet mondani, de azt nem, hogy ne törődnének a jó hangzással és sz@rnának a rádiózásra.
Majd pénteken ránézek megint :P
 #43645  Szerző: orrhang
 
Jajj, fejezzétek már be. Kicsit túl van lihegve már ez az egész!!! Valami elromlott vagy elállítódott, nyilván észrevették és megjavítják(megjavították). A KD vezetőségére mindent lehet mondani, de azt nem, hogy ne törődnének a jó hangzással és sz@rnának a rádiózásra.
 #43641  Szerző: szemilan
 
NÁdám írta:gyor@kekduna.hu
Írd meg ide, megcsinálják. Gondolom minőségi jellegű a problémád, nem tartalmi.
Nem igazán érdekem, hogy megcsinálják, ugyanis nem hallgatom a rádiót.
Akkor tűnt fel, hogy enyire rossz a győri adás, mikor egy kicsit DX-eltem.
(teljes sáv...XD )

Nálam mind a 4 frekin bejön a kék duna de egyik sem olyan rosz mint a győri, még úgy sem, hogy az egyik frekvencia rds és stereo nélkül jön.

(egyébként, megírtam nekik a problémát) :D
 #43635  Szerző: NÁdám
 
djlacee írta:
Bpről egyébként ők nem hallják, hogy mi megy ki Győrben.
Budapestről???
Igen, a management budapesti.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 47