RADIOSITE Fórum

  • Cool FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #181491  Szerző: zakopanendre
 
Megpályázhatnának egy kisközit, pláne ha a KRE is ott van mögötte.
 #181400  Szerző: Glenn
 
Én rendszeresen hallgatom az Xbeat csatornájukat, ezen kívül van még a Goldies és a Cool FM. Ezt hallgattam akkor is, amikor még a 107,3-on sugároztak. Műsorok vannak de csak a Cool FM-en.
 #181365  Szerző: homerhamm
 
Kár, hogy, nincs frekvenciájuk, simán mehetnének 89.5-re, szerintem lenne halgatottság, csak valami műsorstruktúra kéne. " 89.5 Cool FM összehoz minket. " :D
 #181026  Szerző: zakopanendre
 
Durva netes statjuk van. Az egyetlen netrádió, amit hallottam már itt-ott felzúgni. Itt vannak egyébként műsorok is?
 #175332  Szerző: Glenn
 
A legjobb hazai netes dance rádió épp itt működik, az Xbeat csatorna. Óránként két perc hírek, félkor időjárás, ezen kívül csak zene. :yes:
 #131825  Szerző: freshfm
 
Amíg napi műsorok voltak volt 50 hallgatónk, egyik napról a másikra lett belőle 180 ;) Csak úgy megsúgom. És most tényleg műsorok sincsenek! :D
 #131321  Szerző: kukac
 
Milán írta:A "wget" nevű programmal fél perc alatt tudok csinálni 9000 hallgatót is... :troll:
ne tessék tippet adni, már így is vannak akik így próbálnak érvényesülni. még jó hogy könnyen szűrhető...
 #131316  Szerző: Milán
 
A "wget" nevű programmal fél perc alatt tudok csinálni 9000 hallgatót is... :troll:
 #131312  Szerző: Davee
 
Igen már 2 év telt el a lekapcsolásuk óta és nagy a hallgatottságuk még mindig.
Ráadásul játékok is vannak.
Tartogat meglepetéseket még a Cool FM.
 #131306  Szerző: whoisthere
 
Tényleg meglepő, hogy lekapcsolás után is megmaradt. És igen sokan hallgatják, jelenleg 355 csatlakozáson folyik ki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10