RADIOSITE Fórum

  • Cool FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #182481  Szerző: zakopanendre
 
El tudnám képzelni egy kisközi frekin. 97, 87.6...
 #182393  Szerző: homerhamm
 
zakopanendre írta: 2019.03.29. 18:48 Lehet nem olyan vastag a hallgatói massza, hogy ez feltűnjön feltétlenül.
(Amúgy szerintem ezt a rádiót szerintem 30-60 percnél tovább nem sokan hallgatják, aztán lehet nincs igazam.) De legalább vannak tényleg újdonságok.
 #182392  Szerző: zakopanendre
 
Lehet nem olyan vastag a hallgatói massza, hogy ez feltűnjön feltétlenül.
 #182388  Szerző: homerhamm
 
Azt nem értem, hogy ha egy pár éves dalt mondjuk 2-3 naponta játszanak, akkor azon az egy napon mért kell kétszer is lejátszani?
 #181753  Szerző: zakopanendre
 
Az Xbeat valóban adja. Egyébként vicces lenne - nyilván ilyen nem fog bekövetkezni - ha a Music FM összes online hallgatója odavándorolna. :D
 #181752  Szerző: zenefalo
 
Facebook oldalukon közölték, hogy tegnap délután hirtelen megnőtt a streamek hallgatottsága, ami szerverösszeomlásokhoz vezetett, de dolgoznak a hiba elhárításán. Ezek szerint a Music Fm-hallgatók egy része idemenekült. Én is az Xbeat csatornára szoktam rá, kellemes, hangulatos elektronikus zenék mennek, a playlist részben fedi a Music Fm kínálatát. :yeah:
 #181750  Szerző: zenefalo
 
Glenn írta: 2019.02.12. 18:37 Érdekes, mert a Cool FM csatornán voltak beszélgetős műsorok régebben, ez biztos. A másik három az tematikus zenei csatorna volt mindig is. Ezek szerint elfogyott az erre kapott támogatás...
A facebook oldaluk szerint a kultX csatornán van magazinműsor 19 órától, ott biztosan van élő megszólalás.
 #181698  Szerző: Glenn
 
Érdekes, mert a Cool FM csatornán voltak beszélgetős műsorok régebben, ez biztos. A másik három az tematikus zenei csatorna volt mindig is. Ezek szerint elfogyott az erre kapott támogatás...
 #181691  Szerző: frekivadasz
 
Ez ilyen általános érvényű 'tanítás' akart lenni, elég sűrű jelenség ezen a fórumon, csak most telt meg éppen a google-o-meter :) Remélem nem bántottalak meg ezzel.

Az oldal tartalma és a valóság közötti esetleges deficitért viszont sajnos nem tudok felelősséget vállalni.
 #181690  Szerző: ClassCredo
 
homerhamm írta: 2019.02.11. 18:40 Hát én még élő emberi hangot nem is hallottam az adón, lehet én mást hallgattam? :o :S
Igen erre gondolt a "pógár". :) Természetesen én is rá tudok keresni az oldalukra,de mivel korábban itt írták, hogy vannak műsorok és én még nem hallottam gonodltam megkérdezem. De úgy tűnik nem kellett volna.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10