RADIOSITE Fórum

  • Cool FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #51345  Szerző: coolfm
 
Egy jó antennával simán tudtad fogni... Mondtam, hogy egy jó antennával én is fogtam Érden.:) 25 km-re és hidd el nem tekergettem feljebb saját szórakozásból, hogy halljam hazáig:D:D


De ezt szerintem tényleg zárjuk le:)

Térjünk át más témára:P
 #51340  Szerző: jimmer
 
Szerintem hagyjuk már ezt a ki mennyivel ad kérdést, már nemhogy nekik, nekem is kínos olvasni. Senkinek nincs bizonyítéka rá, hogy több ugye? Ha jól tudom a hivatalos mérőműszer SEM tud teljesítményt mérni, csak power mpx-et, löketet meg rds-t. Addig viszont sima rágalmazás az egész burkoltan vagy anélkül. Ha több, tisztában vannak vele, ahogy azzal is, mi lesz a következménye előbb v utóbb. PONT.
 #51332  Szerző: Ghee
 
Volt egy idő mikor Dunakeszin fogtam egész tisztán, pedig az jóval kintebb van mint a Dplaza... akkor mennyivel adtatok? Először azt hittem kalóz. :D
 #51325  Szerző: coolfm
 
Teljesítmény, illetve érték visszavétel nem volt! Az engedélyben foglalt értékek tartva vannak! Gondolod én is értetlenül állnék a gyengeséghez, én állítottam utoljára az adót:)

Azért, most már rá fogok feküdni a tesztekre, hogy újra a régi legyen a dolog:)
 #51273  Szerző: Snake
 
Sztem ez nem nyilvános, ha így is van nembiztos h itt megtárgyalható ;) :sealed:
 #51263  Szerző: coolfm
 
Hát a Duna plázáig már nem nagyon szól el:S

Bár én még Pesten sehol nem találkoztam a 107.2 Neoval! Egyszer kocsiban viszont Érdig hallható volt a Cool! Mondjuk abban a verdában gyenge jó antenna volt:)

Elvileg a térkép fennvan az oldalon:

http://www.tuleloshow.hu/coolfm_vetelkorzet.jpg

Ebben a részben kéne szólnia:)
 #51141  Szerző: Ghee
 
A XIII. ker. Duna Plázánál a 107,2 Neo jön - de gyengén -, viszont a 107,3-ból semmi nem hallható.
 #51140  Szerző: Snake
 
Hát nemtudom, nekem abszolút gyenge.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10