RADIOSITE Fórum

  • Cool FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #131292  Szerző: Davee
 
Még nem teljesen off.
Van friss reggeli műsoruk is Cool Fm Reggeli néven. Illetve egy 30 perces gasztro műsoruk este 8tól.
 #107256  Szerző: forlife70
 
Döglött topik, tudom, de én pl. csak most fedeztem fel ezt a rádiót. Egész délután ezt hallgattam, és hát... Nagy kereskedelmi rádiós guruk kapcsolják be pár órára, aztán tanuljanak zenei szerkesztést (még akkor is, ha csak autodj megy jelenleg) tőlük! Nagyon bejön az arculat, a zenék, azok váltakozása.
Hiába, hogy TOP40, CHR, mégsem Music FM-es vagy Class-os, hanem azt számomra felülmúlja. Gratula a lányoknak/fiúknak, akik még frekvencia nélkül is csinálják! :)
 #97070  Szerző: Glenn
 
"médiapiaci okokra és szempontokra"
Azért az nagyon érdekelne, hogy milyen okok és szempontok azok, amik miatt egy frekvenciának (közel 10 év működés után) üresen kell maradnia? Főleg, hogy kisközösségi és nem kereskedelmi...
 #90150  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta:Ezt most nem értem. :oops: Mit akart a Cool?
Szerintem sugározni. Kár értük (is).
 #90079  Szerző: LuciFerko
 
http://www.mediatanacs.hu/hatarozatok.p ... h_id=16367
a Puskás Tivadar Távközlési Technikum (Budapest 107,3 MHz) kérelme a Budapest 107,3 MHz médiaszolgáltatási lehetőségnek az Mttv. 48. § (4) bekezdés alapján történő hasznosítására

A Médiatanács az előterjesztés mellékletében szereplő válaszlevél elfogadásával tájékoztatja a Puskás Tivadar Távközlési Technikumot (Budapest 107,3 MHz), hogy a Budapest 107,3 MHz kisközösségi rádiós médiaszolgáltatási lehetőségnek az Mttv. 48. § (4) bekezdése alapján való kijelölés útján történő hasznosítását médiapiaci okokra és szempontokra tekintettel nem tartja indokoltnak.
Ezt most nem értem. :oops: Mit akart a Cool?
 #89689  Szerző: jimmer
 
ők is csak azért kapták meg, mert hogy: "adjuk meg nekik úgyis mindjárt lejár a frekijük"

gondolom ettől azt várja a Médiatanács hogy majd nem lesznek anyázva, azért, mert nem akarják megadni.. így nyugodtan hátradőlhetnek a nagyszékben: adtunk is, meg el is vettünk, feladat elvégezve.

így megy ez kérem MO-n. :vomit: :wailing:
 #89687  Szerző: LuciFerko
 
A Médiatanács 1826/2011. (XII. 14.) számú határozata

a Puskás Tivadar Távközlési Technikum kérelme a Budapest 107,3 MHz nem nyereségérdekelt jellegű, kisközösségi médiaszolgáltatásának közösségi médiaszolgáltatásként történő elismerése tárgyában

A Médiatanács az Mttv. 209. § (2) bekezdése szerint a Budapest 107,3 MHz nem nyereségérdekelt jellegű, kisközösségi médiaszolgáltatását a Puskás Tivadar Távközlési Technikum kérelme alapján közösségi médiaszolgáltatásként ismeri el, és a médiaszolgáltató hatályos műsorszolgáltatási szerződését hatósági szerződéssé alakítja át.
akkor most?
 #89678  Szerző: Snake
 
Az új médiatörvénynek megfelelő pályázati kiírás, amely alapján tovább tudjuk folytatni a budapesti sugárzást. Reményeink szerint még 2012-ben meghirdeti a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság, hogy újra pályázhassunk és tovább folytathassuk a 8 éve elkezdett budapesti FM sugárzást.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10